Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Dodzisława napisał:

Oczywiście, że dysponuję takim narzędziem. Podobnie jak kolekcją wałków do malowania, oraz pędzli, a także kolekcją szpachelek/ów :d :d :d Brak mi tylko młotka porządnego, co to moje dziecko wyniosło z domu, oraz szpadla co sam kopie :d . Na urlopie mam zamiar ten niedobór uzupełnić :d 

Czyli chłopa :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Chłop to może być dodatek do tych narzędzi.....tylko żeby wiedział jak sie nimi posługiwać....bo niektórzy nie wiedzą....kobieta musi pokazać.....:szydera:

czyli nic nowego :haha: narzedzie fajne i cacy a to co za nim bee :haha:

Tak na marginesie : z samego pokazywania to narzędzia nie poczujesz :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

Słodki Orimku, teraz nie ma prawdziwych chlopów. No może oprócz Ciebie :d :d :d Współczesny chłop, to delikatne stworzenie, tak fizycznie jak i umysłowo :d Gdzie takiemu ogródek przekopać :d ?

Masz rację  @Dodzisława . Wczoraj byłam w aptece, też tam ich nie ma :szok: . Z receptą kazali przyjść , bo to podobno towar unikatowy jest. Trzymaja go ponoć w sejfie. Aptekarka powiedziała mi, że to tylko na "czarną godzinę " i dla bardzo potrzebujących kreacji ( a może prokreacji :haha:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dodzisława napisał:

Słodki Orimku, teraz nie ma prawdziwych chlopów. No może oprócz Ciebie :d :d :d Współczesny chłop, to delikatne stworzenie, tak fizycznie jak i umysłowo :d Gdzie takiemu ogródek przekopać :d ?

ogródek - powazna sprawa.Przekopać,wyplewic,zasiać :haha: no nie to ostatnie to moze nie :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Masz rację  @Dodzisława . Wczoraj byłam w aptece, też tam ich nie ma :szok: . Z receptą kazali przyjść , bo to podobno towar unikatowy jest. Trzymaja go ponoć w sejfie. Aptekarka powiedziała mi, że to tylko na "czarną godzinę " i dla bardzo potrzebujących kreacji ( a może prokreacji :haha:)

pokarz jej umowe i datę wyjazdu na zlecenie :haha:jak policzy jak długo juz nic to i czarnego na godzine nawet dostaniesz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ORIM napisał:

czyli nic nowego :haha: narzedzie fajne i cacy a to co za nim bee :haha:

Tak na marginesie : z samego pokazywania to narzędzia nie poczujesz :haha:

Instrukcję trzeba przetłumaczyć......bo niektóre chłopy tylko po francusku.....a i to nie do konca :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

pokarz jej umowe i datę wyjazdu na zlecenie :haha:jak policzy jak długo juz nic to i czarnego na godzine nawet dostaniesz :haha:

Ja to mogę już tylko do spożywczaka skoczyć po flszkę  , bo to już musztarda po obiedzie:smutek: jeśli o "kreację" chodzi, a godzina z czarnym to nic to. Rzeczywiście  :smutek:biada , w kolory przyjdzie grać, może i po owocowy raj sięgnąć dla przyjemności przyjdzie 

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, awe59 napisał:

Instrukcję trzeba przetłumaczyć......bo niektóre chłopy tylko po francusku.....a i to nie do konca :szydera:

To chyba musi być niejaki Bajobongo  z Kongo :d. Tam francuskim śmigają  , no i kolor też by pasował

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam z :kawa:i  :ciacho: do Was na pogaduchy.Pogoda pod zdechłym azorkiem :szydera: tzn deszcz.Powoli rozglądam się za zleceniem:cześć3: mam kilka propozycji pracy ale hahaha rozpiętość w kilometrach ogromna. Począwszy od Northampton a skończywszy w Aachen:szydera: Miłego popołudnia życzę wszystkim:d

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Przyszłam z :kawa:i  :ciacho: do Was na pogaduchy.Pogoda pod zdechłym azorkiem :szydera: tzn deszcz.Powoli rozglądam się za zleceniem:cześć3: mam kilka propozycji pracy ale hahaha rozpiętość w kilometrach ogromna. Począwszy od Northampton a skończywszy w Aachen:szydera: 

Nie szuka się pracy w niedzielę :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...