Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, Dodzisława napisał:

O szczęscie niepojęte. Mój nowy zakup to wiertarko-wkrętarka. Byłam przekonana, że to tylko wkrętarka, a tu taka miła niespodzianka :d . Właśnie otworzyłam walizeczkę :d Mała, lekka i poręczna. To znaczy ta wiertareczko-wkrętareczka. :d 

Pewnie jeszcze ma udar :haha: uwazaj 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz tęsknię za miejscem w De, z które nie dawno opuściłam  dlatego chciałabym serdecznie pozdrowić i podziękować za miłe towarzystwo i chwile spędzone razem moim znajomym opiekunom ,którzy pracowali w tej samej miejscowości :).

Grażynko !!!!!!!!:cmok: Teresko !!!!!!:cmok:Mariolko !!!!!:cmok:

Szanowny panie M dla Ciebie szczególne podziękowania za to ,że się kobiet nie boisz :dobrze::oklaski:wraz z życzeniami szybkiego  powrotu do zdrowia i do pracy :cmok:.Trzymam kciuki ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry :d Dziś moja ostatnia niedziela na turnusie. W przyszłą będę zamykać niemieckie drzwi za sobą, co jawi mi się cudowną perspektywą. Zrobiłam sobie wczoraj przyjemność i kupiłam przepięknej urody akumulatorową wkrętarkę. No cudo po prostu :d i tylko 30 ojro :d . Mój stan posiadania narzędzi różnych, imponująco wzrósł . :d 

Miłej niedzieli dla Was:serce:

Witaj, doceniam ten gust , tym bardziej, że ja też kiedyś wolałam okupować sklepy z narzędziami jak z ciuchami. Po 50-tce mi się zmieniły gusta:szydera:. Czuję Twoją wielką  radość:oklaski:. Ty wiesz ile dziur w brzuchu można zrobić złym PoP :szydera: , a potem jeszcze śrubę im wkręcić:szydera: ? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Radek50 napisał:

:cześć2:Witam niedzielnie. Wszystkim życzę udanego dnia:) Wymęczony, ale już w domu. Ze względów zdrowotnych musiałem przerwać zlecenie. Jak już będę całkiem zdrowy, to wrócę do pracy,  Wam też życzę zdrowia i zdrowia. Pa :cześć:

@Radek50 za młody jesteś na chorowanie. Oddaj ten stan zdrowia jakiemuś Lolkowi . Mamy nadzieję, że szybciutko do nas wrócisz. Będziemy tęsknić za Twoimi wyważonymi wpisami. Daj się czasimage.png.d6cee346bf600fa15fc826aac3081cbf.pngem słyszeć

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Witaj, doceniam ten gust , tym bardziej, że ja też kiedyś wolałam okupować sklepy z narzędziami jak z ciuchami. Po 50-tce mi się zmieniły gusta:szydera:. Czuję Twoją wielką  radość:oklaski:. Ty wiesz ile dziur w brzuchu można zrobić złym PoP :szydera: , a potem jeszcze śrubę im wkręcić:szydera: ? 

:d :d :d , No coż.....to czysta ekonomia :d za 30 ojro to się kariery modowej nie zrobi :d , ale jakąś dziurkę, tudzież wkrętkę, a i owszem :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry :d Dziś moja ostatnia niedziela na turnusie. W przyszłą będę zamykać niemieckie drzwi za sobą, co jawi mi się cudowną perspektywą. Zrobiłam sobie wczoraj przyjemność i kupiłam przepięknej urody akumulatorową wkrętarkę. No cudo po prostu :d i tylko 30 ojro :d . Mój stan posiadania narzędzi różnych, imponująco wzrósł . :d 

Miłej niedzieli dla Was:serce:

Ciesze sie razem z Toba.W moim posiadaniu rowniez jest takowe narzedzie, chociaz ma kabel i udar. Nabylam je po rozwodzie, zeby udowodnic sobie, ze ja tez potrafie i wcale nie psuje wszystkiego:haha:Taka terapia przez majsterkowanie.Natrudzilam sie mocno,bo zamontowalam  klamki,wymienilam gniazdka i kontakty, powiesilam lampy i kinkiety a nawet obrazki i zegary. Byly male potkniecia(nawiercilam kabel z pradem, trzeba bylo poszpachlowac i pomalowac) ale przeciez nie ma tego zlego...:haha:

Moj osobisty synek malo udaru nie dostal jak ta rewolucje zobaczyl. Za to moj ojciec(instruktor)pekal z dumy:d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

:d :d :d , No coż.....to czysta ekonomia :d za 30 ojro to się kariery modowej nie zrobi :d , ale jakąś dziurkę, tudzież wkrętkę, a i owszem :d 

Można, można !!! 30 ojro tj. 15 ciuchów co najmniej . Jesteś ubrana od stóp włącznie z kapeluszem. Ty po złych "marketach" biegasz :szydera:.

Wiertarka natomiast przyda się jak będziesz chciała dziurkę w pasku dorobić :oklaski:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Spacer z piesem zaliczony (prawie 6 km) ,ale pogoda fajna akurat w sam raz do chodzenia,to jakoś szybko śmignęło :oklaski:

A teraz muszę ogarnąć pióra bo po południu idę na festyn do ...Altenheimu:haha:Ale mam nadzieję,że będzie fajnie bo kilka Polek tam pracuje to chociaż będzie ktoś kto zrozumie co mówię:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Lepiej późno, niż później:haha:

Pospacerowałyśmy z Andzią, zaszłyśmy aż do Austrii, czyli jakieś 300 metrów od domu.

Wypiłyśmy poranną kawę w austriackim hotelu i wróciłysmy do domu.

Rosół wołowy pyrkoli na kuchence. Andzia spi snem sprawiedliwego, a ja sprawiedliwie witam się z Wami:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Można, można !!! 30 ojro tj. 15 ciuchów co najmniej . Jesteś ubrana od stóp włącznie z kapeluszem. Ty po złych "marketach" biegasz :szydera:.

Wiertarka natomiast przyda się jak będziesz chciała dziurkę w pasku dorobić :oklaski:.

Jak dziurę w pasku dorobić??? Ja musze kupić nowe paski, bo stare dziury rozciągnięte, a mnie jakby......mniej odrobinę w tym miejscu....co to pasek otacza :d :d :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogole , to proszę się nie śmiać, ale ja mam juz prawie wszystko, jeśli chodzi o elektronarzędzia :d 

Otóż mam szlifierkę, mam opalarkę, mam piłkę elektryczną, mam nozyce do zywopłotu , oraz do gałęzi też mam. Teraz mam wiertarko-wkrętarkę i nikt mi nie podskoczy. Nawet majster, co tak przykręcił klamkę do nowych drzwi, że śrubka wylata. Teraz sobie przykręcę sama :d To nic, że w secesyjnej komodzie przybiłam odwrotnie szyld na kluczyk :d :d . Teraz go po prostu przykręce nowym urządzeniem i to w sposób prawidłowy :d Trening czyni mistrza :d 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Jak dziurę w pasku dorobić??? Ja musze kupić nowe paski, bo stare dziury rozciągnięte, a mnie jakby......mniej odrobinę w tym miejscu....co to pasek otacza :d :d :d 

Takie narzędzie jak ma byc estetycznie a jak nie to gwozdz 

b9eee82a461c86a9e085fd64bc09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ORIM napisał:

Takie narzędzie jak ma byc estetycznie a jak nie to gwozdz 

b9eee82a461c86a9e085fd64bc09

Oczywiście, że dysponuję takim narzędziem. Podobnie jak kolekcją wałków do malowania, oraz pędzli, a także kolekcją szpachelek/ów :d :d :d Brak mi tylko młotka porządnego, co to moje dziecko wyniosło z domu, oraz szpadla co sam kopie :d . Na urlopie mam zamiar ten niedobór uzupełnić :d 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...