Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ano...:haha: Niestety...nie udało nam się znormalnieć...:szydera:

 W tej pracy nic dziwnego a jak ktoś pracuje z osobą demencyjna to nie można być normalnym moja doktorka pd też demencję złapała taki kawior miałam i qwa się skończył ja już tam nie pojadę zmienniczka lata w nocy po ulicy za nią

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Malina 1 napisał:

 W tej pracy nic dziwnego a jak ktoś pracuje z osobą demencyjna to nie można być normalnym moja doktorka pd też demencję złapała taki kawior miałam i qwa się skończył ja już tam nie pojadę zmienniczka lata w nocy po ulicy za nią

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szok: Wyszłam tylko na chwilę, a tu sami nieogarnięci wariaci.:szydera: Nie zdążę włączyć kierunkowskazu, a już następne strony przelatują jak Orient Express. Zostawiam Was z tym TGV Demenclandia i spadam w bety, bo mnie czasem przejedziecie na placek z dwoma groszkami :haha:. Cudownej  wieczornej zabawy, Mnie  dziś porywa autor książki.  Będziemy robić bara, bara z kartkami papieru. Pa image.png.08b96e0488dbf26b7e1288df9e995f4a.png

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Malina 1 napisał:

 W tej pracy nic dziwnego a jak ktoś pracuje z osobą demencyjna to nie można być normalnym moja doktorka pd też demencję złapała taki kawior miałam i qwa się skończył ja już tam nie pojadę zmienniczka lata w nocy po ulicy za nią

Ja już zdążyłam rodzinkę poprosić by dorobili dodatkowy zamek a kluczy Kasieńka nie dostanie. :szydera:

I odcięcie kuchenki żeby bukszpanu nie gotowała. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

:szok: Wyszłam tylko na chwilę, a tu sami nieogarnięci wariaci.:szydera: Nie zdążę włączyć kierunkowskazu, a już następne strony przelatują jak Orient Express. Zostawiam Was z tym TGV Demenclandia i spadam w bety, bo mnie czasem przejedziecie na placek z dwoma groszkami :haha:. Cudownej  wieczornej zabawy, Mnie  dziś porywa autor książki.  Będziemy robić bara, bara z kartkami papieru. Pa image.png.08b96e0488dbf26b7e1288df9e995f4a.png

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

:szok: Wyszłam tylko na chwilę, a tu sami nieogarnięci wariaci.:szydera: Nie zdążę włączyć kierunkowskazu, a już następne strony przelatują jak Orient Express. Zostawiam Was z tym TGV Demenclandia i spadam w bety, bo mnie czasem przejedziecie na placek z dwoma groszkami :haha:. Cudownej  wieczornej zabawy, Mnie  dziś porywa autor książki.  Będziemy robić bara, bara z kartkami papieru. Pa image.png.08b96e0488dbf26b7e1288df9e995f4a.png

Po tym bara bara z autorem to pewnie cała seria eseji  będzie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Heidi napisał:

:szok: Wyszłam tylko na chwilę, a tu sami nieogarnięci wariaci.:szydera: Nie zdążę włączyć kierunkowskazu, a już następne strony przelatują jak Orient Express. Zostawiam Was z tym TGV Demenclandia i spadam w bety, bo mnie czasem przejedziecie na placek z dwoma groszkami :haha:. Cudownej  wieczornej zabawy, Mnie  dziś porywa autor książki.  Będziemy robić bara, bara z kartkami papieru. Pa image.png.08b96e0488dbf26b7e1288df9e995f4a.png

50  Twarzy Greya czytasz ? :love::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na nieboskłon....a tam księżyc wzeszedł....i psy się uśpiły...podobno...:haha: I oczka mnie się kleją...:haha: To pójdę sobie do koja....niczym Laura...:haha: A on, ten miły...ten Filon...będzie czekał za borem...:haha: No....tak się rozmarzyłam...:szydera: Pożegnam się zatem piosenką...

Do jutra kochani...:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Patrzę na nieboskłon....a tam księżyc wzeszedł....i psy się uśpiły...podobno...:haha: I oczka mnie się kleją...:haha: To pójdę sobie do koja....niczym Laura...:haha: A on, ten miły...ten Filon...będzie czekał za borem...:haha: No....tak się rozmarzyłam...:szydera: Pożegnam się zatem piosenką...

Do jutra kochani...:cześć:

:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...