Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłam sobie farbę do włosów. Od razu trzy. Nie dość że o mało mnie nie oskalpowała ( sądząc po ilości kłaków w umywalce ) to jeszcze siw... to znaczy srebrnych włosów nie pomalowała. Na szczęście poratowałam się cudownym pryskaczem i prawie-prawie jest dobrze. :haha:

Byle do czwartku. Fryzjerka mnie naprawi. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Kupiłam sobie farbę do włosów. Od razu trzy. Nie dość że o mało mnie nie oskalpowała ( sądząc po ilości kłaków w umywalce ) to jeszcze siw... to znaczy srebrnych włosów nie pomalowała. Na szczęście poratowałam się cudownym pryskaczem i prawie-prawie jest dobrze. :haha:

Byle do czwartku. Fryzjerka mnie naprawi. :szydera:

A to Ty chyba kupiłaś z tej nowej serii "dla teściowej" :szydera: Następnym razem musisz uważniej:czytaj: :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kupiłam sobie farbę do włosów. Od razu trzy. Nie dość że o mało mnie nie oskalpowała ( sądząc po ilości kłaków w umywalce ) to jeszcze siw... to znaczy srebrnych włosów nie pomalowała. Na szczęście poratowałam się cudownym pryskaczem i prawie-prawie jest dobrze. :haha:

Nie martw się :love:. Jest na to sposób. Ja byłam w podbnej sytuacji. Podeślę kurierem-expresem, bo mi już włosy odrosły. Rozmiar kapelusza powinien pasować  :szydera: . One size internazionale image.png.6c16f4d51e7fc83d80ea9f5c55ed2e6e.png:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Nie martw się :love:. Jest na to sposób. Ja byłam w podbnej sytuacji. Podeślę kurierem-expresem, bo mi już włosy odrosły. Rozmiar kapelusza powinien pasować  :szydera: . One size internazionale image.png.6c16f4d51e7fc83d80ea9f5c55ed2e6e.png:d

Na te pospolite też pasuje czy tylko na morskie :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

W środę o 17.57 pozyczylam koledze słodkich snów.A ty w jakim celu na forum kasujesz. to co ja napisałam i wstawiasz swoje zdanie..??????????po co?i w całe nie jest  to zabawne  pomyślałam  wr3ecz chore i niebezpieczne.

Ja nic nie rozumieć  z tego zapisu O.o:donos:.

Trzeba było posłać, a nie pożyczać ! Teraz oddać nie chce  ? Jakiś kamikadze  ?

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Ja nic nie rozumieć  z tego zapisu O.o:donos:.

Trzeba było posłać, a nie pożyczać ! Teraz oddać nie chce  ? Jakiś kamikadze  ?

 

2 minuty temu, Heidi napisał:

 

nic na priv nie będą wyjaśniać po prostu koleżanka wykasowala to co ja napisałam i wstawiła swoje zdanie wygląda że ja to napisałam a to nie prawda

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

 

nic na priv nie będą wyjaśniać po prostu koleżanka wykasowala to co ja napisałam i wstawiła swoje zdanie wygląda że ja to napisałam a to nie prawda i po co się denerwujesz dopisać też coś można pisaliśmy o tym w jednym z tematów :)

Czasami tak może się zdarzyć szczególnie jak ktoś nie jest obeznany z forum :tak2:

Edytowane przez INEZ
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

A.. włączyłaś je w ogóle :haha:? Może to sputnik jest ?

A pewnie, że włączyłam, to tylko Audi A4, ale kierunków niet. Fachman naprawił i autko juz w garazu stoi.

Sputniki, to po wschodniej stronie latają:haha:i jakbym musiała, to i sputnikiem bym se polatała..........a co:szydera:

Edytowane przez ewa14
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, 1bozka napisał:

W środę o 17.57 pozyczylam koledze słodkich snów.A ty w jakim celu na forum kasujesz. to co ja napisałam i wstawiasz swoje zdanie..??????????po co?i w całe nie jest  to zabawne  pomyślałam  wr3ecz chore i niebezpieczne.

Nie nakręcaj się tak. Nic z tych rzeczy, źle odbierasz, poprostu chciałam zacytować, coś napisać, ale telefon czasami wariuje, się zawiesza. Potem nic z tym zrobić nie idzie,wyjść nie można tylko usunąć ale odhaczone już zostaje. 

Nie miałam żadnych chorych intencji, apropo chyba pytałaś co można jeszcze facetowi na dobranoc życzyć? chciałam odpowiedzieć, ale nie wyszło. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...