Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Ostatni tydzień urlopu....wszystko co dobre szybko się kończy.....:d

Miłego dnia dla wszystkich :cmok:

Witaj @awe59, dobrze, że jesteś jeszcze w domu , bo jakiś facet pytał o Ciebie .Posłałam jego do Ciebie. Mam nadzieję, że nie obrazisz się . Zdążysz jeszcze do piwnicy czarne złoto wrzucić przed wyjazdem do DE:oklaski:. Przyjemnej pracy:cmok:

dień dobry.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Informuję niniejszym, że internecik znowu śmiga...:oklaski: Okazało się, że Jaśniepan wyłączył zasilanie przed burzą i spowodował stres...>:( Ale nic to....teraz hula...gra i buczy....:oklaski:

:oklaski::oklaski::oklaski: zatem ponownie  1854012391_wielmono.jpg.156174fc36948bed9ee93f9bed55abd5.jpg w naszych progach:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LACH napisał:

Spoko. Na pewno!!!:tak2:

Zmierzyłem czas( pytanie-odpowiedź do Ciebie i spowrotem). Podpalisz klawiaturę jak zetrą Ci się linie papilarne!!! Klikaj w rękawiczkach(jedwabnych).

:hura:;):hura:

Spoko loko.....czas jest pojęciem względnym...:szydera: Co to jest minuta, czy dwie wobec wieczności...:szydera: A w temacie klawiaturki i rękawiczek jedwabnych....klawiaturka sama śmiga napędzana przekazem niewerbalnym...szkoda jedwabników....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, franceska napisał:

Muszę się napić kawy! Dzień dobry wszystkim:)no i tyle chyba wystarczy:kawa:b o zaległości mam wieczne

 

Witaj  ! I nie stresuj się bardzo. To urodzie szkodzi.  Co niektórzy też będą mieli zaległości, bo właśnie jakiś plan w tajemnicy przed nami snują. Nie będę pokazywać palce kto to, ale foto powinno coś zasugerować :haha:

maria jolanta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Heidi napisał:

Witaj @awe59, dobrze, że jesteś jeszcze w domu , bo jakiś facet pytał o Ciebie .Posłałam jego do Ciebie. Mam nadzieję, że nie obrazisz się . Zdążysz jeszcze do piwnicy czarne złoto wrzucić przed wyjazdem do DE:oklaski:. Przyjemnej pracy:cmok:

dień dobry.jpg

Ale ciacho !....I fach dobry ma.....lecę trefić włos żebym mu się spodobała....:oklaski:może sam wrzuci ten węgiel do piwnicy.....No żebym sobie rączek nie uwalała....wszak rączki do wyższych celów są......:szydera:

Dzięki @Heidi......dobra z Ciebie koleżanka :cmok:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Witaj  ! I nie stresuj się bardzo. To urodzie szkodzi.  Co niektórzy też będą mieli zaległości, bo właśnie jakiś plan w tajemnicy przed nami snują. Nie będę pokazywać palce kto to, ale foto powinno coś zasugerować :haha:

maria jolanta.jpg

Więcej do miasta nie jadę !

Co to za spacer jak sklep na sklepie i sklepem pogania. Ale byłam twarda. Do czasu, znów poszła prawie stówka ale tym razem tylko na mnie. :haha:Za to portki kupiłam sobie cudne. :oklaski:

Trzeba było autkiem pojechać do atboretum. Bezpieczniej dla portfela. :szydera: No i chyba muszę dokupić szmaciankę bo zapasowa torba jest za mała. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Więcej do miasta nie jadę !

Co to za spacer jak sklep na sklepie i sklepem pogania. Ale byłam twarda. Do czasu, znów poszła prawie stówka ale tym razem tylko na mnie. :haha:Za to portki kupiłam sobie cudne. :oklaski:

Trzeba było autkiem pojechać do atboretum. Bezpieczniej dla portfela. :szydera: No i chyba muszę dokupić szmaciankę bo zapasowa torba jest za mała. :haha:

Nie jedź więcej do miasta...:haha: Po co ci kolejna szmacianka? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Więcej do miasta nie jadę !

Co to za spacer jak sklep na sklepie i sklepem pogania. Ale byłam twarda. Do czasu, znów poszła prawie stówka ale tym razem tylko na mnie. :haha:Za to portki kupiłam sobie cudne. :oklaski:

Trzeba było autkiem pojechać do atboretum. Bezpieczniej dla portfela. :szydera: No i chyba muszę dokupić szmaciankę bo zapasowa torba jest za mała. :haha:

Masz ode mnie w prezencie lornetkę na nastęny wypad image.png.a0909750c18f606896acef85d6236e00.png:szydera:.

Warunek jeden stawiam : Kup też portki dla mnie w ptaszki, bo je kocham:cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...