Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami z domowych pieleszy.

 

Dotarłam cała i zdrowa w niedzielny poranek. Od razu wpadłam w wir domowych spraw, bardziej i mniej przyjemnych.

Tyle się dzieje, że wydaje mi się, ze już dużo dłużej jestem w domu.

Wnusia już zdążyłam poprzytulać , choć króciutko, w sobotę spędzimy razem cały dzień.

Teraz śmigam do fryzjera i kosmetyczki, wieczorem miła kolacja w restauracji..

Oj, dzieje się...no cóż urlop :)

 

Spokojnego dnia, pracusie :)

image.png.fff1731cb08b5c9510fb2dfa03362808.png Odpoczywaj i baw się na maxa ( u fryzjera i kosmetyczki też :haha:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Ale , że co ? :haha: Mnie tylko zastanawia czy to facet ma problem z hormonami , czy kobieta :szydera: patrząc na kreacje , to jednak kobieta :haha:

Nie to tylko suknia jest kobieca :haha:. Przecież widać to na załączonym obrazku:szydera:. Okulary załóż :grzmotnąć:

Uha, ha. Mam tylko 3 strony do nadrobienia. Kocham Was za wstrzemięźliwość:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

O matusiu, co by było, gdyby syn przyprowadził mi taką narzeczoną pod dach ? Strach pomyśleć. Chyba czas byłoby wrócić do jaskini.O.o

Rodzic powinien akceptować wybory swoich dzieci...za wyjątkiem pedofilii, dewiacji i innych czynów prawnie zakazanych...:tak2: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, violka napisał:

Jak doszłam do rozdziału z oczyszczaniem jelit , regularnymi lewatywami , to wyrzuciłam wypociny pseudo uzdrowiciela  do śmieci . 

Masz opory przed lewatywą  ? :haha:Dlaczego ? Przecież to jest bardzo przyjemne doznanie :szydera:. Ale, żeby od razu książkę wyrzucać ? Oj niedobrze :przekleństwa:. Trzeba było jakiejś niskiej osobie  podrzucić, żeby wyższa była , choć przed lustrem :grzmotnąć:. Marnotrawstwo dóbr kultury :przekleństwa:. Grilla można było można ta kartką rozpalić :przekleństwa: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LACH napisał:

Napisała to moja 91- letnia wielbicielka!!!:tak2:

Szczęściarz jesteś , a nie Szoruszoru. W momencie kiedy poznam Twój adres korespondencyjny też do Ciebie napisze :cmok:krótki list. Miło jest mieć 91-letnie wielbicielki i ciut młodzsze też :haha::cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Pass auf....nie daj się zwariować....:tak2: I nie zapomnij o zdrowym rozsądku...:tak2:

Wszystko by grało, gdybym miała dwie kondygnacje do pokonania, a tak muszę szukać altetnatywy poza uśmiechem , oczywiście :). Głupi uśmiech mam od urodzenia. Niektórym smutasom taka zadowolona mina bardzo to  przeszkadza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Po occie jabłkowym nie będzie taki radosny...:haha: No, ale o tych prozdrowotnych właściwościach trzeba się na własnej skórze przekonać....:szydera:

A... skóry u mnie wielkie połacie :szydera:. Można testować jak na poligonie . Nie takie produkty już w moim żoładku były :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, geronimo napisał:

Mało z wami piszę bo jestem trochę zajęty innymi sprawami ale, was czytam

Jakoś wytrzymamy, ale jest nam ciężko czekać następny tydzien na Twój wpis. :cześć:. Pożyjemy , zobaczymy co dzień przyniesie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Barbara48 napisał:

Chyba każdy zna swoją,,wartość "i wie co może dla siebie najlepszego wyegzekwować. :cmok:

No właśnie @Barbara48 z tym jest różnie. Wczoraj zadzwoniła do mnie znajoma , dawno na forum instruowana, że ma dbać o swój biznes. Bierzemy poprawkę , że miejsca i rodziny są różne . OK.

Prawda jest jedna:  Asertywność w sobie trzeba wypracować  !!!  Czasami to trudne, trzeba próbować !!! Jeśli  krąg znajomych przytłacza, trzeba go zmienić  dla zdrowia psychicznego.

Forum nie spełnia oczekiwań niektórych osób, trudno , to trzeba sięgnąć po lekturę. Na rynku jest tego sporo, internet też jest zawalony informacjami. Gazeta  "Życie na gorąco" to życie innych i nas personalnie  nie dotyczy. Wiedza prowadzi do sukcesu i podwyższenia samooceny własnego ego . 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Jakoś wytrzymamy, ale jest nam ciężko czekać następny tydzien na Twój wpis. :cześć:. Pożyjemy , zobaczymy co dzień przyniesie

No cóż moja droga, są pewne priorytety.

Przygotowuję się do odejścia z zawodu opiekuna mam wiele planów związanych z moim wyuczonym zawodem.

Przygotowuję również materiały do druku, od dłuższego czasu tym się zajmuję.

Oczywiście związane to jest również z tym na czym się znam.

Dużo czytam materiałów na których się opieram itd.Historia fotografii i stare techniki.

Pozdrawiam was serdecznie:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mirelka1965 napisał:

@LACH zaczął wrzuty robić i serwer zdechł...:haha:Na lapusiu mam błąd 520 i 522....na telefonie jeszcze ciągnie...:donos:

:szydera:. Mi też padł, a juz 100 dokumentów z teczki leży w pogotowiu do wczytania na forum. Dalczego  teraz padł serwer ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, geronimo napisał:

No cóż moja droga, są pewne priorytety.

Przygotowuję się do odejścia z zawodu opiekuna mam wiele planów związanych z moim wyuczonym zawodem.

Przygotowuję również materiały do druku, od dłuższego czasu tym się zajmuję.

Oczywiście związane to jest również z tym na czym się znam.

Dużo czytam materiałów na których się opieram itd.Historia fotografii i stare techniki.

Pozdrawiam was serdecznie:)

Ciekawe, ciekwe. Kochać można Ciebie za tą miłość  do fotografii :szept:.   Dobrze, że są tacy ludzie, którzy dbają , żeby takie mistrzowskie sztuczki nie zginęły w zapędzonym świecie wirtualnej rzeczywistości i automatyki.  Piękne jest to co robisz i z takim oddaniem. Szacunek ślę  i niskie ukłony 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

Sluchajcie ,jak to jest z tym ,,przedszkolem,, dla PDP?

Czy oni maja wlasny przewoz, czy trzeba kurcgalopkiem leciec z PDP?

Mam ,,pomysla,, zeby PDP upchnac choc 1 dzien w tygodniu .

Też juz to proponowałam mojej rodzinie. Coś wiedzą, ale nie do końca . Jak i ja :haha:. Czekamy na info kochani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Barbara48 napisał:

Dokładnie :szydera:

@Barbara48 nie zwlekaj z prośba o referencje. One są bardzo ważne w poszukiwaniu następnego zlecenia. Twój PoP nie bedzie żył wiecznie. Mam znajomą , która 9 lat jeździ do opieki i nie ma nic , żeby udokumentować przebieg pracy w DE. Jej Pop siedzi przy stole ze Św.Piotrem na pogawędce, a ona jest w czarnej......Teraz kiedy jest już emerytką coraz trudniej jej znaleźć pracę, bo każdy woła o referencja, a tu nic . Null O.o. Oferty , które dostaje są skandaliczne

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

nie zwlekaj z prośba o referencje. One są bardzo ważne w poszukiwaniu następnego zlecenia

Ja jeszcze nie skończyłam zlecenia i nie wiem kiedy skończę. 

Wtedy napewno poproszę o referencje.

Będę też mieć świadectwo pracy, ptwierdzające lata pracy w tym miejscu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja jeszcze nie skończyłam zlecenia i nie wiem kiedy skończę. 

Wtedy napewno poproszę o referencje.

Będę też mieć świadectwo pracy, ptwierdzające lata pracy w tym miejscu. 

Pięknie. Brawo. Mimo to o referencje poprosiłabym już. To na wypadek gdyby zmienili upodobanie do Ciebie. Jeśli napiszą je w tym momencie, będziesz wiedziała na czym stoisz, a oni będą się lepiej starać. :dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...