Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A co ...nie wpuścisz w butach ? ...Już kiedyś taki jeden był...gdzieś ...zapomniałam nazwy forum ...że opisał laskę , która go odwiedziła , że nie dość , że na rewerze to jeszcze w butkach na kwadraty mu wlazła ....Musi mocno ubłocone miała :szydera:

Słonko....w butach to koty marcują....:szydera:  Ten hełm....:oklaski: ten miecz....:oklaski: a ty tu o takich prozaicznych ciżemkach napomykasz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Co tobie? :haha: Upały prawie wszędzie, a ty nam ciepełka życzysz? :szydera: Ogarnij się kobieto....:szydera:

Przy menopauzie zawsze jest gorąco, dlaczego niby mam być chytruską dla chłopaków :haha:, niech sprawdzą na swojej skórze jak miliony kobiet cierpią 365 dni w roku i 4 godziny. 

Jak kto bardziej zorganizowany, to ciepło niech w worek upycha i do Polski na zimę do przyjaciół , albo wrogów wyśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Bardzo trzeba dbać ....:szydera:...

Nie pisz tak szybko , bo muszę sobie popołudniową kawę - siorbankę zaparzyć ...Wstrzymaj się z bólami ...

Nie będę pisać....siorbaj spokojnie....odpocząć trzeba...po obiadku...:haha:Napiszę dopiero jak mi się coś, tfu....ktoś przyśni...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co ...nie wpuścisz w butach ? ...Już kiedyś taki jeden był...gdzieś ...zapomniałam nazwy forum ...że opisał laskę , która go odwiedziła , że nie dość , że na rewerze to jeszcze w butkach na kwadraty mu wlazła ....Musi mocno ubłocone miała :szydera:

Musi straszny pedant z niego był albo owa panna rowerzystka strasznie brzydka :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że wpadam z moim postem jak kogut do stajni.image.png.eec94c10408b6b5d336427324e171c85.png Jednak muszę , no..... musze to wykrzyczeć image.png.cbf21aec4bda74d2dd05e39145acad92.png

Jak mi tu z PoP dobrze. Jeszcze nigdy nie byłam na zleceniu, gdzie do 11:30 można spać, albo sie wylegiwać. Wow..:oklaski: , bez dźwigania,bez nocnego wstawania, bez papersów, bez ograniczeń picia mleka :oklaski:.  Zakupy zrobią, zapłacą, dowiozą, .z ciastem przyjadą. 

Tak mi rób Agencjo , tak mi dobrze :oklaski:Agencjo:oklaski:

A w domu ? Niech się wali i pali ;). Nie widzę, nie jest żal:d

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, megy napisał:

haloooo dzien doberek po dluzszej przerwie wpadlam do was na kawe alby zapraszam do mnie :oklaski:

Witaj, następna co jak Fenis z popiołów powstała. Więcej tu bumerangów niż każdy z nas myśli:d. Stawiaj na stół jakieś ciasteczko, byle nie na dwóch nogach:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Wiem, że wpadam z moim postem jak kogut do stajni.image.png.eec94c10408b6b5d336427324e171c85.png Jednak muszę , no..... musze to wykrzyczeć image.png.cbf21aec4bda74d2dd05e39145acad92.png

Jak mi tu z PoP dobrze. Jeszcze nigdy nie byłam na zleceniu, gdzie do 11:30 można spać, albo sie wylegiwać. Wow..:oklaski: , bez dźwigania,bez nocnego wstawania, bez papersów, bez ograniczeń picia mleka :oklaski:.  Zakupy zrobią, zapłacą, dowiozą, .z ciastem przyjadą. 

Tak mi rób Agencjo , tak mi dobrze :oklaski:Agencjo:oklaski:

A w domu ? Niech się wali i pali ;). Nie widzę, nie jest żal:d

 

A widzisz :) zawsze powtarzam,że D..orf to najlepsze miejsce do życia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Witaj, następna co jak Fenis z popiołów powstała. Więcej tu bumerangów niż każdy z nas myśli:d. Stawiaj na stół jakieś ciasteczko, byle nie na dwóch nogach:)

Zgłupłaś ? właśnie takie na dwóch nogach by się teraz przydało:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

Witaj, następna co jak Fenis z popiołów powstała. Więcej tu bumerangów niż każdy z nas myśli:d. Stawiaj na stół jakieś ciasteczko, byle nie na dwóch nogach:)

urlopik sie skonczyl do pracy trza a mnie ta Bawaria ciagle wola no to jestem :oklaski:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...