Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Słonko....my tu przeważnie jesteśmy na Opiekunkowoweg....a korona nie ma tu znaczenia...no chyba, że złota siedzi na korzeniu...w szczęce....:szydera: 

Teraz przypomniałam sobie jedną traumatyczną chwilę na Steli . O.o Pewna Pdp trzymała w kuchennej szufladzie kartki urodzinowe i takie tam . Kiedyś poprosiła mnie abym poszukała w niej jakiejś koperty . Wzięłam je  i tak sobie wertowałam aż w ręcę moje wpadły złote zęby z korzeniami . Oczywiście zareagowałam tak samo jak na widok myszy , czyli głośnym piskliwym aaaaaaaaaa :szydera: Mina babki była bezcenna :haha: Nie wiem tylko dlaczego szybko zaczęła tłumaczyć , ze te skarby nad którymi codziennie przygotowywałam obiad  O.o, należały do jej męża :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Weszłam byłam sobie na bio-forum......o grzybkach chciałam poczytać....:haha: I nie ma.....no...znaczy się są, ale kurki...ale kurka to nie grzyb...:smutek:Tragedia....:smutek:

Są,są :haha: tylko nie na tych stronach czytasz i nie o tych grzybkach :p 

z14992616IE,Lysiczki-lancetowate--Psiloc

np. łysiczka Fajny grzybek,a ile radości nie tylko ze zbierania czy jedzenia :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Teraz przypomniałam sobie jedną traumatyczną chwilę na Steli . O.o Pewna Pdp trzymała w kuchennej szufladzie kartki urodzinowe i takie tam . Kiedyś poprosiła mnie abym poszukała w niej jakiejś koperty . Wzięłam je  i tak sobie wertowałam aż w ręcę moje wpadły złote zęby z korzeniami . Oczywiście zareagowałam tak samo jak na widok myszy , czyli głośnym piskliwym aaaaaaaaaa :szydera: Mina babki była bezcenna :haha: Nie wiem tylko dlaczego szybko zaczęła tłumaczyć , ze te skarby nad którymi codziennie przygotowywałam obiad  O.o, należały do jej męża :szydera:

Należały....pewnie...pewnie wyrwał je i zachował na pamiątkę wakacji w Treblince...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Teraz przypomniałam sobie jedną traumatyczną chwilę na Steli . O.o Pewna Pdp trzymała w kuchennej szufladzie kartki urodzinowe i takie tam . Kiedyś poprosiła mnie abym poszukała w niej jakiejś koperty . Wzięłam je  i tak sobie wertowałam aż w ręcę moje wpadły złote zęby z korzeniami . Oczywiście zareagowałam tak samo jak na widok myszy , czyli głośnym piskliwym aaaaaaaaaa :szydera: Mina babki była bezcenna :haha: Nie wiem tylko dlaczego szybko zaczęła tłumaczyć , ze te skarby nad którymi codziennie przygotowywałam obiad  O.o, należały do jej męża :szydera:

Czego to ludzie nie trzymaja w domach :haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...