Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :) 

Zachciało mi się dzisiaj spacerów z psem :(  Z planowanych 15 minut zrobiło się 2 godziny.Za olerę nie wiedziałam jak wrócić.Te pierońskie pagórki i las zmyliły mnie dokumentnie :( .Mam chyba z 10 kilosów na liczniku,jestem totalnie szlapnięta :( Obiecałam sobie,że do końca zlecenia zero włażenia do lasu :tak2: a już napewno nie pójdę bez fajek i mapy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry!

Smutny dzień się zapowiada.Dzisiaj moja przyjaciółka idzie do uspania.

Swego czasu narobiłyśmy wiele kilometrów i w albumach pozostanie wiele zdjęć :rozpacz:

plG0CwgQ8Z5fMGiSDwhfxkB_J_XGcRLjwY5SsKqC

 

@MeryKy smuteczek wielki, trzymaj sie.

I przeczytaj o Teczowym Moscie.

https://pieknoumyslu.com/teczowy-most-nasze-zwierzeta/

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, awe59 napisał:

Witajcie kochani,

SMS od mojej zmienniczki podniósł mi ciśnienie od rana. Ma pretensje, ze ani razu nie zainteresowałam się jak sie czuje Pdp i jak ona sobie radzi......

Ja na urlopie odcinam się od pracy, nie dzwonię i nie wykazuje nadmiernej troski.....już mi przeszło ale sie wkurzylam jak nietoperz. A poza tym wszyscy zdrowi.....:d

Miłego dnia !!!

@awe59jasssne, a co to twoja rodzina ?! 

Masz urlop, niech to uszanuje!

Bzdziagwa jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

Tak zrobię następnym razem.....codziennie będę pytać o zdrowie Pdp i o jej samopoczucie.....:szydera:

A koleżankę zmienniczke będę wspierać dobrym słowem :d

@awe59he he, najlepiej o 5.00 rano lub kolo polnocy troskliwie:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daje za wygraną....już kolejnego sms-a od Niej dostałam z pouczaniem i połajaniem, że zachowałam się świniowato i brak mi oglady i dobrego wychowania.....oj będzie się działo.....:szydera: muszę ubrać włosienicę na podroź i wejść ze spuszczona głową.....:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, awe59 napisał:

Nie daje za wygraną....już kolejnego sms-a od Niej dostałam z pouczaniem i połajaniem, że zachowałam się świniowato i brak mi oglady i dobrego wychowania.....oj będzie się działo.....:szydera: muszę ubrać włosienicę na podroź i wejść ze spuszczona głową.....:d

A widzis .. podróże kształcą jednak ... jeszcze przyśpieszony kurs kindersztuby otrzymasz :haha:... tylko z popiołem na głowie nie przesadzaj ,bo cholernie włosy wysusza :szydera:....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje :dzieciątka"  już smacznie śpią po obiadku .Ja ogarnęłam stół i kuchnię :| nie wiem co lepsze czy samemu gotować czy po czyimś gotowaniu sprzątać ale co mi tam 10 minutek i gotowe ;).Teraz ostatnie zakupy i lecę ,pędzę do moich znajomych ? przyjaciół? kolegów i koleżanek po fachu ? właściwie to wszystko jak ich zwał tak zwał najważniejsze ,że są i mnie nie ignorują :hura:ba nawet zazdrośni są trochę jedni o drugich :haha:.Jak na ławeczce w parku z jednymi przesiaduje to dzwonię Ci z tarasu i pytają dlaczego do nich nie przyszłam?:szok::hura:.Muszę więc dzisiaj i ławeczkę i taras zaliczyć bo pożegnać się wypada i z jednymi i z drugimi :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, awe59 napisał:

Nie daje za wygraną....już kolejnego sms-a od Niej dostałam z pouczaniem i połajaniem, że zachowałam się świniowato i brak mi oglady i dobrego wychowania.....oj będzie się działo.....:szydera: muszę ubrać włosienicę na podroź i wejść ze spuszczona głową.....:d

O matko :( jaką ja mam alergię na takie roszczeniowe typy.Każda okazja jest dobra,żeby się przyssać i narzekać :( 

Jakby na mnie trafiła to odpisałabym krótko "Moje zaufanie do Twoich kompetencji jest tak wielkie,że ani przez moment nie miałam obaw czy wszystko jest ok.Natomiast oczekiwałam od Ciebie jako osoby dobrze wychowanej,że zainteresujesz się jak mi mija urlop.No cóż pozory mylą " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Joy napisał:

O matko :( jaką ja mam alergię na takie roszczeniowe typy.Każda okazja jest dobra,żeby się przyssać i narzekać :( 

Jakby na mnie trafiła to odpisałabym krótko "Moje zaufanie do Twoich kompetencji jest tak wielkie,że ani przez moment nie miałam obaw czy wszystko jest ok.Natomiast oczekiwałam od Ciebie jako osoby dobrze wychowanej,że zainteresujesz się jak mi mija urlop.No cóż pozory mylą " 

Może nie tak samo ale sens tego co jej napisałam był taki sam......:szydera:  I poprosiłam żeby zakończyła już ten temat.....:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, awe59 napisał:

Nie daje za wygraną....już kolejnego sms-a od Niej dostałam z pouczaniem i połajaniem, że zachowałam się świniowato i brak mi oglady i dobrego wychowania.....oj będzie się działo.....:szydera: muszę ubrać włosienicę na podroź i wejść ze spuszczona głową.....:d

Włosienica nie wystarczy....popiołu zapas zabierz...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Afryka napisał:

A widzis .. podróże kształcą jednak ... jeszcze przyśpieszony kurs kindersztuby otrzymasz :haha:... tylko z popiołem na głowie nie przesadzaj ,bo cholernie włosy wysusza :szydera:....:cmok:

Żesz ty....popiół był mój...musisz pchać się przed szereg? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Joy napisał:

O matko :( jaką ja mam alergię na takie roszczeniowe typy.Każda okazja jest dobra,żeby się przyssać i narzekać :( 

Jakby na mnie trafiła to odpisałabym krótko "Moje zaufanie do Twoich kompetencji jest tak wielkie,że ani przez moment nie miałam obaw czy wszystko jest ok.Natomiast oczekiwałam od Ciebie jako osoby dobrze wychowanej,że zainteresujesz się jak mi mija urlop.No cóż pozory mylą " 

Strasznie kulturalna jesteś...:haha: Nie daj Boziu na ciebie trafić...:szydera: Przypomnij mi, żebym nie brała od ciebie numeru telefonu...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) 

Zachciało mi się dzisiaj spacerów z psem :(  Z planowanych 15 minut zrobiło się 2 godziny.Za olerę nie wiedziałam jak wrócić.Te pierońskie pagórki i las zmyliły mnie dokumentnie :( .Mam chyba z 10 kilosów na liczniku,jestem totalnie szlapnięta :( Obiecałam sobie,że do końca zlecenia zero włażenia do lasu :tak2: a już napewno nie pójdę bez fajek i mapy :haha:

Mieliśmy tutaj koleżankę, która podobne przygody miała....:haha: Doradzaliśmy jej szpulkę sznurka ze sobą zabierać....:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Teraz to polecę po tabletki na uspokojenie...:szydera: A po powrocie idę do najlepszego psychiatry po psychotropy...nie wiem jak się z tej traumy otrząsnę...:szydera:

Spokojnie :) zadzwonię o północy do rana wypijemy ze dwa winka i nad ranem już Ci żaden lekarz nie będzie potrzebny :szydera:.I tak nie będzie w stanie pomóc:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim.;)

Urlop jak zwykle minął z prędkością światła i niestety od wczoraj stacjonuję po drugiej stronie granicy.

Miejsce nowe , bo moją Mańkę rodzinka do Heimu oddała.........póki co trwa obopólne "rozpoznawanie terenu". Co przyniesie zycie zobaczymy. Na razie za wcześnie na wyciąganie wniosków.

Nie próbuję nawet nadrabiać tego co naklepaliście przez ten długi czas.

Ale cieszę się , że jesteście. Pewnikiem nie raz będę Wam doopy zawracać biadoleniem:oklaski:

Teraz pora na kawkę w cieniu magnoliowego drzewa, bo upał na bajerach nadal daje się we znaki. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...