Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińskie !

Upał nadal .Latoś sommer ist brutal ! Wczoraj u mnie nie było czym oddychać , nawet słońce tak mocno nie grzało ,jak było przeraźliwie duszno,zero jakiegokolwiek podmuchu,a dzisiaj ma być .... jeszcze gorzejO.o..!? ...damy jako radę ,ale zimą trza się rozejrzeć za klimą :d...a poza tym wszyscy zdrowi , choć jutro badania mam ,no i ten nieustający wkr...na nierząd ,podłą zmianę ... ale u mnie to już stan chroniczny ,jedyne ,co mogłoby ukoić mój wewnętrzny skowyt to....ze trzy granaty w świątecznej garsonce :haha:...i celność rzutu :szydera:

A i jeszcze jedna tragiczna wiadomość ... grzybów to w tym roku nie będzie ... chyba,że wycieczkę w okolice Czarnobyla się uskuteczni.:d

Wszystkiego dobrego na nadchodzący tydzień Mordecki Milusińskie.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mogę już dzisiaj powiedzieć, że zamknięcie stelli przesunęło się w czasie....i oby nie za mojej bytności nastąpiło...:tak2: A wiele znaków wskazywało, że to już...:tak2: Świętuję zatem....nowy dzień i nowy tydzień...:oklaski:

Dr Afryka zaleca umiarkowany optymizm .:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińskie !

Upał nadal .Latoś sommer ist brutal ! Wczoraj u mnie nie było czym oddychać , nawet słońce tak mocno nie grzało ,jak było przeraźliwie duszno,zero jakiegokolwiek podmuchu,a dzisiaj ma być .... jeszcze gorzejO.o..!? ...damy jako radę ,ale zimą trza się rozejrzeć za klimą :d...a poza tym wszyscy zdrowi , choć jutro badania mam ,no i ten nieustający wkr...na nierząd ,podłą zmianę ... ale u mnie to już stan chroniczny ,jedyne ,co mogłoby ukoić mój wewnętrzny skowyt to....ze trzy granaty w świątecznej garsonce :haha:...i celność rzutu :szydera:

A i jeszcze jedna tragiczna wiadomość ... grzybów to w tym roku nie będzie ... chyba,że wycieczkę w okolice Czarnobyla się uskuteczni.:d

Wszystkiego dobrego na nadchodzący tydzień Mordecki Milusińskie.:cmok:

:szok:dzis masz czarny humor,nadzieja w Czarnobylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

:szok:dzis masz czarny humor,nadzieja w Czarnobylu

Ja !? Czarny humor!? ...:haha:no może trochę wisielczy , ta pernamentna duchota mnie w głowie mota :szydera:...a Czarnobyl , dlatego,że wczoraj w necie widziałam foty borowików spod Czarnobyla , wielkości ...wiaderka .:szydera:...a ja na dodatek jestem grzybiara pierwszej wody,z dziada , pradziada .:d...a tu w moich lasach ...suszarnia i piekło i szatany ( i to nie są trujące grzyby ) :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...