Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, ORIM napisał:

To no własnie wyjasnia wszystko.Pozerstwo to hobby w którym można sie zatracić i schowac za nim swoje prawdziwe oblicze.Nie mówię że to oblicze jest złe,kto wie może nawet bardziej ciekawe i intrygujące niż owo " normalne" Można by mnożyc przykłady bycia normalnym na pozor.Popatrz taki temat tabu w Polsce - sex.Wszyscy są na pozór normalni i tak utrzymują i tak sie zachowują przy kontaktach z innymi.Jak jest z nimi to juz trudno powiedzieć.Przeciez trafiaja się wzorowi obywatele i obywatelki którzy dopiero w Tajlandii ukazuja swoje orientacje czy fantazje.

Normalność zależy od kultury narodu i jego wyrozumiałości w kontaktach z tymi co na pierwszy rzut oka są nienormalni.My Polacy jesteśmy daleko w tyle za tolerancją czegoś co jest inne

Tak rozwinąłeś tezę , że już nic z tego nie rozumiem :haha: Gdyby jakiś dewiant seksualny , opowiadał wszem i wobec o swoich upodobaniach , to dopiero wtedy uznałabym , ze jest dopel nienormalny :szydera: Żaden w miarę myślący człowiek nie chwali się swoimi ułomnościami . Jeżeli chodzi o pozerów , to zgadzam się z Tobą , ze to są nienormalni ludzie , bardziej fachowo ...... zaburzeni psychicznie . Człowiek , który kreuje się na osobę którą nie jest , wymaga wsparcia specjalisty , ponieważ ma poważne problemy ze swoją samooceną . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Tak rozwinąłeś tezę , że już nic z tego nie rozumiem :haha: Gdyby jakiś dewiant seksualny , opowiadał wszem i wobec o swoich upodobaniach , to dopiero wtedy uznałabym , ze jest dopel nienormalny :szydera: Żaden w miarę myślący człowiek nie chwali się swoimi ułomnościami . Jeżeli chodzi o pozerów , to zgadzam się z Tobą , ze to są nienormalni ludzie , bardziej fachowo ...... zaburzeni psychicznie . Człowiek , który kreuje się na osobę którą nie jest , wymaga wsparcia specjalisty , ponieważ ma poważne problemy ze swoją samooceną . 

wiesz dewiat nie dewiat.Dewiacje to jeszcze pół biedy,ale tak np. powiedz swojemu facetowi że masz ochote na sex z kilkoma innymi na raz :haha:Może być ciężko hihihi.

Samoocena,czy brak jej też nie świadczy o tym czy jesteś normalny czy nie.Jesteś wtedy bardziej podatny na wpływy innych.Ja nie doszukuję się przykładów z pogranicza zboczeń,chorób psychycznych.Chodzi o to że czasami ludzie chca coś robić,zachowywać się inaczej ale ich środowisko,sposób wychowania,czy miejsce pobytu każe im to ukrywać.Normalność jest normalnie nie normalna i ciężka do wstawienie w jedne sztywne ramki

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Jakie jest wasze zdanie nt.patelni do grillowania?

Mam takie ruskie cudo z czasów gdy o grilowaniu nie było słychać. Dostałam w spadku, ma jakieś 40-50 lat i cały czas jest mam ją ulubioną patelnią. Warto !

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

wiesz dewiat nie dewiat.Dewiacje to jeszcze pół biedy,ale tak np. powiedz swojemu facetowi że masz ochote na sex z kilkoma innymi na raz :haha:Może być ciężko hihihi.

 

Powiedzieć zawsze można :szydera: Wybrałam sobie faceta , którego seks zbiorowy nie interesuje . Gdyby było inaczej byłby facetem innych kobiet , bo mnie takie zabawy nie rajcują . Człowiek dobiera sobie do pary kogoś kto ma w miarę podobne oczekiwania od życia . Nie mnie oceniać co jest normalne a co nie , ale mogę powiedzieć , że coś tam  nie mieści się  moich ramach normalności :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ORIM napisał:

 

.Chodzi o to że czasami ludzie chca coś robić,zachowywać się inaczej ale ich środowisko,sposób wychowania,czy miejsce pobytu każe im to ukrywać.Normalność jest normalnie nie normalna i ciężka do wstawienie w jedne sztywne ramki

Od pokoleń słyszymy ....... Jeśli weszłeś między wrony , musisz krakać tak jak one . Każdy ma rozum i może sam zdecydować czy to słuszna sentencja czy nie , ale nie każdy ma odwagę przeciwstawić się jej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Zaczynam się martwić :szok:

napisałam się  i zwiało :przekleństwa:. Nawet pisanie mi nie idzie. Muszę się odciąć na jakiś czas od wszystkiego złego tzn.  wyłączyć:papieros:. Pstryk.

Nie o Was :love: tu chodzi.

Znikam. Dobrej nocy  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

napisałam się  i zwiało :przekleństwa:. Nawet pisanie mi nie idzie. Muszę się odciąć na jakiś czas od wszystkiego złego tzn.  wyłączyć:papieros:. Pstryk.

Nie o Was :love: tu chodzi.

Znikam. Dobrej nocy  

Mam nadzieje , że jutro będzie lepiej . Dobranoc , spokojnej nocy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

napisałam się  i zwiało :przekleństwa:. Nawet pisanie mi nie idzie. Muszę się odciąć na jakiś czas od wszystkiego złego tzn.  wyłączyć:papieros:. Pstryk.

Nie o Was :love: tu chodzi.

Znikam. Dobrej nocy  

Śpij spokojnie, może sen przyniesie ukojenie :love:.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...