Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

I cwaniaczek ....za pięć dwunasta :szydera:

Nie skąpiradło bo nikomu nie bronię korzystać z usługi :haha:

Nie dusigrosz, bo zaraz wydam całą kasę:haha:( TK MAXX )

Nie cwaniaczek, tylko opiekun a nie Matka Teresa :haha:

Nie za pięć dwunasta, bo w tym czasie mam obiad,a później mittagpauza rzecz święta:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Noo...w wysokości 0,70 euro ....Ty myślisz,że mu ten napiwek Tereni umknął!? Na bank nie ! :haha:

Promocja goni promocję...wyprzedaże wszędzie....jak nie po dobroci,  to...przydusimy kogutka...i będzie cienko piał....:szydera: Lepiej niech Angeboten dobre zapodaje...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Ostatnio dostałem taki " napiwek" że trudno by było go przebić,więc teraz na drobne nie zwracam uwagi :haha:

Ady wierzymy ...skarbie ...Na tym forum jest garsteczka takich co to w niczym ich się nie przebije ....Ale w Krużewnikach żadne zarozumialstwo jeszcze nie było ..Na stówę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Promocja goni promocję...wyprzedaże wszędzie....jak nie po dobroci,  to...przydusimy kogutka...i będzie cienko piał....:szydera: Lepiej niech Angeboten dobre zapodaje...:szydera:

Całe życie na promocjach :szydera: i nawet jak jest okazja zrobić coś dla siebie,może raz w życiu, to dalej dziadowanie we krwi :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ady wierzymy ...skarbie ...Na tym forum jest garsteczka takich co to w niczym ich się nie przebije ....Ale w Krużewnikach żadne zarozumialstwo jeszcze nie było ..Na stówę :d

Oj dużo więcej stówek dostałem :haha: nie jedna

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ORIM napisał:

Oj dużo więcej stówek dostałem :haha: nie jedna

Gratuluję (my?) z całego serca ....Wszystkim , wszystkiego co mają najwięcej , najpiękniejsze , żeby mieli jeszcze ...i jeszcze więcej i jeszcze ...i jeszcze piękniejsze :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gratuluję (my?) z całego serca ....Wszystkim , wszystkiego co mają najwięcej , najpiękniejsze , żeby mieli jeszcze ...i jeszcze więcej i jeszcze ...i jeszcze piękniejsze :d

.....I żeby się nie zesrali.....Z nadmiaru :hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Gratuluję (my?) z całego serca ....Wszystkim , wszystkiego co mają najwięcej , najpiękniejsze , żeby mieli jeszcze ...i jeszcze więcej i jeszcze ...i jeszcze piękniejsze :d

mi tam wystarczy moje zwykłe,skromne ale mojsze:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...