Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mhmm....szczególnie w łazience 1.60 x 1.60 ....z kibelkiem .

Przedtem miałam 2.20 (? ) na 2.40 ....kibelek osobno . Wannę musieliśmy zlikwidować ze względu na moją Mamę , którą miałam pod opieką ....pięć lat ...prawie . Zwyczajnie zaczęła bać się wanny ...zdarza się ...Jedynym wyjściem była kabina ...Czasem A'lasencjo życie nas do czegoś przymusza ...i nigdy nie twierdzę , że to co ja mam u siebie jest lepsze od tego co ktoś posiada ....Kocham wannę , ale warunki nie pozwalają mi jej zatrzymać ...Koniec ..kropka ...to mój problem ...moje i już ......Bo jak to w życiu bywa....organista lubi księdza ogórki ....ksiądz lubi organisty córki :haha:

Najlepiej jak jest i wanna i prysznic.....Ale nie zawsze to jest możliwe bo łazienki są za małe.....moją mamę myłam w wannie bo prysznica nie lubiła....było jej za duszno....a w wannie podkladalam reczniki i klęczala i bylo dobrze....:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mhmm....szczególnie w łazience 1.60 x 1.60 ....z kibelkiem .

Przedtem miałam 2.20 (? ) na 2.40 ....kibelek osobno . Wannę musieliśmy zlikwidować ze względu na moją Mamę , którą miałam pod opieką ....pięć lat ...prawie . Zwyczajnie zaczęła bać się wanny ...zdarza się ...Jedynym wyjściem była kabina ...Czasem A'lasencjo życie nas do czegoś przymusza ...i nigdy nie twierdzę , że to co ja mam u siebie jest lepsze od tego co ktoś posiada ....Kocham wannę , ale warunki nie pozwalają mi jej zatrzymać ...Koniec ..kropka ...to mój problem ...moje i już ......Bo jak to w życiu bywa....organista lubi księdza ogórki ....ksiądz lubi organisty córki :haha:

Oczynawiście ....na noże w tym" sporze "nie pójdę :haha:.Czasem życie weryfikuje nasze upodobania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...