Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Pewnie , że tak :cool: A najlepszy  jest ten moment , kiedy prosto i zasadniczo wystawiamy go za drzwi :szydera:

Masz krzepę :haha:żeby tak chłopa 90 kg wystawić za drzwi 

Jak chwilowo nie wystawiasz nikogo i energia ci się nazbierała to zapraszam do zrzucania węgla :szydera:

Ja delikatny jestem a ktoś to zrobic musi :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ORIM napisał:

Masz krzepę :haha:żeby tak chłopa 90 kg wystawić za drzwi 

Jak chwilowo nie wystawiasz nikogo i energia ci się nazbierała to zapraszam do zrzucania węgla :szydera:

Ja delikatny jestem a ktoś to zrobic musi :haha:

Pewnie , że zrzuciłabym :cool: ale nie będę przykładać łapki do zanieczyszczania środowiska :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Latka lecą ....marzenia pozostają ....tylko . Brak brania ....relaks i tylko relaks ...a myć się trzeba . Choćby w miednicy ...albo innej misce :haha:

 

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Latka lecą ....marzenia pozostają ....tylko . Brak brania ....relaks i tylko relaks ...a myć się trzeba . Choćby w miednicy ...albo innej misce :haha:

Zacznij chodzić na ryby :szydera: Jest branie,woda,a i rzeka czy jezioro wieksze od miski 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, violka napisał:

Też właśnie o to chodzi , że wanna nas nigdy nie opuści :haha:

I jak się przydaje ....dzie wanna bede rzydał ....:szydera:....a tak na poważnie ... wanna musi być , koniec i kropka . Się zestarzeję ,się zamontuje lifta do niej ,a zapobiegliwie , zainstalowałam taką z uchwytami .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

I jak się przydaje ....dzie wanna bede rzydał ....:szydera:....a tak na poważnie ... wanna musi być , koniec i kropka . Się zestarzeję ,się zamontuje lifta do niej ,a zapobiegliwie , zainstalowałam taką z uchwytami .:haha:

Zawsze wiedziałam , że jesteś mądra dziewczyna :d:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Afryka napisał:

I jak się przydaje ....dzie wanna bede rzydał ....:szydera:....a tak na poważnie ... wanna musi być , koniec i kropka . Się zestarzeję ,się zamontuje lifta do niej ,a zapobiegliwie , zainstalowałam taką z uchwytami .:haha:

Mhmm....szczególnie w łazience 1.60 x 1.60 ....z kibelkiem .

Przedtem miałam 2.20 (? ) na 2.40 ....kibelek osobno . Wannę musieliśmy zlikwidować ze względu na moją Mamę , którą miałam pod opieką ....pięć lat ...prawie . Zwyczajnie zaczęła bać się wanny ...zdarza się ...Jedynym wyjściem była kabina ...Czasem A'lasencjo życie nas do czegoś przymusza ...i nigdy nie twierdzę , że to co ja mam u siebie jest lepsze od tego co ktoś posiada ....Kocham wannę , ale warunki nie pozwalają mi jej zatrzymać ...Koniec ..kropka ...to mój problem ...moje i już ......Bo jak to w życiu bywa....organista lubi księdza ogórki ....ksiądz lubi organisty córki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Dzisiaj prawdziwa niedziela 0 gotowania ,0 sprzątania a na dodatek spotkanie na ławeczce w parku z kolejną opiekunką a nawet dwoma bo przyjdzie jeszcze jej koleżanka z którą się spotykają prawie codziennie w czasie przerwy :hura:.Luz bluz w niebie same dziury .Zaczynam się tu czuć jak w jakieś polskiej dzielnicy w Ameryce :hura:.Szkoda że muszę niedługo opuścić to urocze miejsce i jeszcze bardziej urocze towarzystwo koleżanek i kolegów z Polski :smutek:;)

Witam, niedziela jak zawsze, 0 gotowania, 0 sprzątania, 0 spotkań na ławeczce :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

Fakt, życie jak DZIECKO, KRÓTKIE I zasmarkane:d

Bez spotkań na ławeczce też ale zostało Ci 2 razy tyle co mi do zjazdu czyli powinno być 4 dni ;) więc jak przyjedziesz do Polski to musisz to nadrobić :d zarezerwuj sobie jakąś pobliską ławeczkę najlepiej koło domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...