Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Joy napisał:

Basiu nie smutaj :) Z tego co Modek wczoraj objawił to widziałam również takie dwu tygodniowe stelomierze :) Takie akuratne dla tych,którzy w ostatniej chwili ustalają datę finiszu :) .

A nie nie, kochana, ja już zaczynam we wrześniu sprawdzać ceny biletów i jak tylko trafi się cukiereczek w odpowiedniej kwocie to kupuję. 

Wtedy może zacznę odmierzac, ale bardziej jak pisałam to od 1 grudnia :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

A nie nie, kochana, ja już zaczynam we wrześniu sprawdzać ceny biletów i jak tylko trafi się cukiereczek w odpowiedniej kwocie to kupuję. 

Wtedy może zacznę odmierzac, ale bardziej jak pisałam to od 1 grudnia :oklaski:

Jak mi dasz namiar z jakiego lotniska i dokąd latasz to pomogę Ci namierzyć tani bilet.Tanie latanie to mój konik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Barbara48 napisał:

U mnie nie ma,,smyknięcia".

Jak już zabukuję bilety to informuję szefową kiedy jadę i ona szuka zmienniczkę. 

Nigdy nie miałam problemu z dniem wyjazdu. 

Ja też nie mam problemu ze zjazdem :oklaski: ale dopasowuję termin również do zmienniczki i jak już wspomniałam , dokładną pewność mam 2 tygodnie przed powrotem . Rodzina nie ingeruje w nasze terminy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ja też nie mam problemu ze zjazdem :oklaski: ale dopasowuję termin również do zmienniczki i jak już wspomniałam , dokładną pewność mam 2 tygodnie przed powrotem . Rodzina nie ingeruje w nasze terminy :d

U mnie dopasowują zmienniczkě do mojego terminu. 

Nie mam stałej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Ok :) polecimy po taniości a resztę przepijemy,jak się spotkamy :) A tak na poważnie to powiedz mi jeszcze w jedną czy od razu w dwie strony?

W dwie strony, powrót około 5 stycznia +|-.

Spotkam się z Toba z przyjemnością :love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Joy napisał:

Ok :) polecimy po taniości a resztę przepijemy,jak się spotkamy :) A tak na poważnie to powiedz mi jeszcze w jedną czy od razu w dwie strony?

a kufer :szok:? Ja wiem o co pytać:oklaski:, bo za ten przedmiot zapłaciłam 90 €:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...