Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Moderator napisał:

Dziewczyny, skupcie się na chwilę nad tym. Czy dzień pierwszy i ostatni powinny być zerowe? Zlecenie od 16 do 24.08. To 7 dni, 8, dni czy 9 dni?

@Moderator wg mnie to 9 dni.

Liczy sie data stawienia sie w pracy i dzien wyjazdu.

Przynajmnie ja tak rozumuje.

Dzien wyjazdu wliczam.Nawet jesli o 8.00 rano opuszczam goscinne progi pracowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

A się czepiasz....kawusia z " ptasim mleczkiem " :haha:....od razu zaznaczam,że nie lubię ptasiego mleczka ...dla mnie cukiery muszą ankoholem waniać .:d

Moje plebejskie podniebienie zadowala się rodzynkami w czekoladzie....z powodu braku kukułek z firmy "Pszczółka"....:haha:A ptasie odchody, tfu...mleczko to dla wybrańców....jam niegodna....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Moderator wg mnie to 9 dni.

Liczy sie data stawienia sie w pracy i dzien wyjazdu.

Przynajmnie ja tak rozumuje.

Dzien wyjazdu wliczam.Nawet jesli o 8.00 rano opuszczam goscinne progi pracowe.

 

Szkoda , ze agencje nie liczą w ten sposób :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Moderator wg mnie to 9 dni.

Liczy sie data stawienia sie w pracy i dzien wyjazdu.

Przynajmnie ja tak rozumuje.

Dzien wyjazdu wliczam.Nawet jesli o 8.00 rano opuszczam goscinne progi pracowe.

 

Według nas też, ale przyjęliśmy na teraz odpowiedź większości. Potestujecie i wrócimy do dyskusji. Do usłyszenia. Dziękujemy za odpowiedzi. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Moderator napisał:

Według nas też, ale przyjęliśmy na teraz odpowiedź większości. Potestujecie i wrócimy do dyskusji. Do usłyszenia. Dziękujemy za odpowiedzi. 

Moim zdaniem powinniśmy jasno zaznaczyć,że stelomierz odlicza dni od przyjazdu do wyjazdu a nie płatne dniówki.Moim zdaniem dzień wyjazdu nie powinien być liczony,bo to jest ten dzień do którego odliczamy,bez względu na to o której godzinie nastąpi upragnione zamknięcie drzwi z drugiej strony :) Co innego jak liczymy dniówki do wypłaty ale tutaj nie dyskutujemy o wypłatomierzu:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Moderator wg mnie to 9 dni.

Liczy sie data stawienia sie w pracy i dzien wyjazdu.

Przynajmnie ja tak rozumuje.

Dzien wyjazdu wliczam.Nawet jesli o 8.00 rano opuszczam goscinne progi pracowe.

 

Ja też wliczam a raczej moja agencja wlicza mi do wypłaty pół dniówki w dzień przyjazdu i w dzień wyjazdu.Ale to co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Joy napisał:

Moim zdaniem powinniśmy jasno zaznaczyć,że stelomierz odlicza dni od przyjazdu do wyjazdu a nie płatne dniówki.Moim zdaniem dzień wyjazdu nie powinien być liczony,bo to jest ten dzień do którego odliczamy,bez względu na to o której godzinie nastąpi upragnione zamknięcie drzwi z drugiej strony :) Co innego jak liczymy dniówki do wypłaty ale tutaj nie dyskutujemy o wypłatomierzu:haha:

Brav dziewuszka...:oklaski: I nie muszę się rozpisywać więcej....wszystko jasne...czytelne...klarowne....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Moderator napisał:

Według nas też, ale przyjęliśmy na teraz odpowiedź większości. Potestujecie i wrócimy do dyskusji. Do usłyszenia. Dziękujemy za odpowiedzi. 

Potestujemy....a jakże....:oklaski: Ale czy wrócimy do dyskusji, to już oddzielna historia...bo jak dostaniemy prezencik....ten wymodlony, ten wyżebrany wręcz, to tak oczadziejemy, że nieważne, czy dzień mniej, czy więcej jest...i tak skakać będziemy...każdy w swoim rytmie oczywiście...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Heidi napisał:

Dzieli nas:

Odległość drogowa: 10.96 km   Czas przejazdu: 0 g. 15 min      Odległość w lini prostej: 7.93 km

Co zrobimy z tym faktem ? Zaplanuj z PoP podróż do Nordpark po drugiej stronie Renu, a stąd do mnie już rzut beretem

Na mojej mapie pokazuje 13,2 km. i co robimy ? Ja, tutaj nie dysponuję autkiem , tylko pięknym, specjalnie zakupionym dla mnie, czerwonym rowerem. Nie jest to blisko, ale też nie tak daleko, tylko trzeba trochę czasu. Na codzień mam przerwę ok. 3 godziny, to malizna , chyba, że spotkanie w pół drogi . Dłuższe wolne, to w niedziele - najbliższe dwie już zaplanowane . Jak i Ciebie z wolnym i z mobilnością ? Pozdrawiam z drugiej strony rzeki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Brav dziewuszka...:oklaski: I nie muszę się rozpisywać więcej....wszystko jasne...czytelne...klarowne....:oklaski:

U was jest to proste i klarowne bo macie umowę od -do. 

Ja mam na czas nieokreślony, dlatego muszę liczyć inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Barbara48 napisał:

U was jest to proste i klarowne bo macie umowę od -do. 

Ja mam na czas nieokreślony, dlatego muszę liczyć inaczej. 

Ale stelomierz ci w tej umowie chyba nie będzie przeszkadzał?  :szydera: Masz przecież zaplanowane urlopy i wiesz kiedy zjeżdżasz i wyjeżdżasz? :donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale stelomierz ci w tej umowie chyba nie będzie przeszkadzał?  :szydera: Masz przecież zaplanowane urlopy i wiesz kiedy zjeżdżasz i wyjeżdżasz? :donos:

Planuję mniej więcej, jak już ma kupione bilety na samolot, wczesniej wiem tylko w jakim miesiącu :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hawana.....luknęłam na ...salony ...a tam Ty....Z ciekawości zaczytałam się lekuchno i ...jak miałam kiepski , zdołowany humor tak se poprawiłam ...Przeczytałam , że ... cyt." nie żałuję kroku " , ale to nie Twoje słowa Hawano , tylko kogoś innego ...Ty żeś się stamtąd nie wysiudała ...może podpytaj , czy warto nie żałować kroku ....czy lepiej ściskać ...ten krok ...nie dopuszczać ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@hawana.....luknęłam na ...salony ...a tam Ty....Z ciekawości zaczytałam się lekuchno i ...jak miałam kiepski , zdołowany humor tak se poprawiłam ...Przeczytałam , że ... cyt." nie żałuję kroku " , ale to nie Twoje słowa Hawano , tylko kogoś innego ...Ty żeś się stamtąd nie wysiudała ...może podpytaj , czy warto nie żałować kroku ....czy lepiej ściskać ...ten krok ...nie dopuszczać ?:haha:

Ladne kwiatki:haha:Zagladalam do ofert i cos innego wypatrzylam.

Nie bede pytac, przeciez wiem, ze to nie mydlo:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Barbara48 napisał:

Planuję mniej więcej, jak już ma kupione bilety na samolot, wczesniej wiem tylko w jakim miesiącu :szok:

Basiu nie smutaj :) Z tego co Modek wczoraj objawił to widziałam również takie dwu tygodniowe stelomierze :) Takie akuratne dla tych,którzy w ostatniej chwili ustalają datę finiszu :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, violka napisał:

Ja nie jestem długodystansowcem , ale dokładną datę znam 2 tygodnie przed zjazdem . Zawsze biorę pod uwagę kilkudniowe smyknięcie 

U mnie nie ma,,smyknięcia".

Jak już zabukuję bilety to informuję szefową kiedy jadę i ona szuka zmienniczkę. 

Nigdy nie miałam problemu z dniem wyjazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@hawana.....luknęłam na ...salony ...a tam Ty....Z ciekawości zaczytałam się lekuchno i ...jak miałam kiepski , zdołowany humor tak se poprawiłam ...Przeczytałam , że ... cyt." nie żałuję kroku " , ale to nie Twoje słowa Hawano , tylko kogoś innego ...Ty żeś się stamtąd nie wysiudała ...może podpytaj , czy warto nie żałować kroku ....czy lepiej ściskać ...ten krok ...nie dopuszczać ?:haha:

Co to za szyfry są tutaj uprawiane? :donos: Te salony to kumam...ale ta cała reszta to jakaś "amba-fatima"....:sos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...