Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, zuziam napisał:

a ja taka matka teresa z samarytanką i odrobiną supermena i za każdym razem źle na tym wychodzę.

ty nie jestes kotem i nie masz 7 wcielen tylko jedno....zabraniam....za twoje zdrowie rodzina ci nie zwroci ...ja mam blizne po zebach pdp do dzisiaj i prawy bark po urazie...powtarzam ZABRANIAM dla d=twojego zdrowia ktore masz jedno

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lucyna.beata napisał:

ale wrazenie i wspomnienia sa do dzis..teraz niestety bez navi nikt nie potrafi nie wspomne o czytaniu mapy...a pamietasz moze ogniska menazke i magulon?

Ja pamiętam :oklaski: Zwłaszcza ten szczegół jak podczas 3 tygodniowego obozu , czyściło się tą menażkę po każdym obiedzie ziemią po której chodziło się w lesie :haha: Na samo wspomnienie dostaje odruchu wymiotnego jak sobie uzmysławiam ile śladowych ilości moczu ludzkiego , zwierzęcego innych darów , pozostawało na naczyniach po tym pucowaniu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja pamiętam :oklaski: Zwłaszcza ten szczegół jak podczas 3 tygodniowego obozu , czyściło się tą menażkę po każdym obiedzie ziemią po której chodziło się w lesie :haha: Na samo wspomnienie dostaje odruchu wymiotnego jak sobie uzmysławiam ile śladowych ilości moczu ludzkiego , zwierzęcego innych darów , pozostawało na naczyniach po tym pucowaniu :szydera:

Oj przestań. Jesteśmy zdrowsi i alergii tyle nie było co teraz....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ja pamiętam :oklaski: Zwłaszcza ten szczegół jak podczas 3 tygodniowego obozu , czyściło się tą menażkę po każdym obiedzie ziemią po której chodziło się w lesie :haha: Na samo wspomnienie dostaje odruchu wymiotnego jak sobie uzmysławiam ile śladowych ilości moczu ludzkiego , zwierzęcego innych darów , pozostawało na naczyniach po tym pucowaniu :szydera:

albo nad jeziorem mycie menazki w wodzie ..sznurki z praniem 

w gorach kiedys pod wisla w lesie stalismy na kamieniach i nabieralismy w manierke wode...nikt nie mysla o biegunce

albo mleko u babki wprost z udoju i pajda chleba 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

albo nad jeziorem mycie menazki w wodzie ..sznurki z praniem 

w gorach kiedys pod wisla w lesie stalismy na kamieniach i nabieralismy w manierke wode...nikt nie mysla o biegunce

albo mleko u babki wprost z udoju i pajda chleba 

Babcyne mleko ???:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

albo nad jeziorem mycie menazki w wodzie ..sznurki z praniem 

w gorach kiedys pod wisla w lesie stalismy na kamieniach i nabieralismy w manierke wode...nikt nie mysla o biegunce

albo mleko u babki wprost z udoju i pajda chleba 

Tiaaaaa To ciepłe mleko prosto od krowy O.o fuj , fuj fuj . 

Ale była ze mnie dzielna dziewczyna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

ale nie ma nadmiaru,,,:tak2: na szczęscie,,,:serce:

Uważaj Blondasku , bo w alkoholizm wpadniesz ....ale nie zamartwiaj się na zapas ...Siądziemy wszyscy w kółeczku ...za rączki chwyty pierdykniemy i chóralnym głosem zakrzykniemy : " kochamy cię ...Blondi ! " i gitarra :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Tiaaaaa To ciepłe mleko prosto od krowy O.o fuj , fuj fuj . 

Ale była ze mnie dzielna dziewczyna :haha:

no jeszcze mozna bylo pajde chleba ze smalcem i to nie kupic ale dostac od chlopa...i pomidora z ogrodu ..ZA DARMO!!!! a potem ..himalajke na plecy i sie wedrowalo...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uważaj Blondasku , bo w alkoholizm wpadniesz ....ale nie zamartwiaj się na zapas ...Siądziemy wszyscy w kółeczku ...za rączki chwyty pierdykniemy i chóralnym głosem zakrzykniemy : " kochamy cię ...Blondi ! " i gitarra :haha:

:serce::serce::cmok::cmok::serce::serce: a teraz możesz isc spać:spioch: ja też zmykam ,,:serce: kocham Was:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uważaj Blondasku , bo w alkoholizm wpadniesz ....ale nie zamartwiaj się na zapas ...Siądziemy wszyscy w kółeczku ...za rączki chwyty pierdykniemy i chóralnym głosem zakrzykniemy : " kochamy cię ...Blondi ! " i gitarra :haha:

:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...