Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Blondi napisał:

Następna zajarana:haha: skąd wiesz  @INEZ kto kiedy i gdzie,,,jesteś jasnowidz,,:szydera: jeden wyjezdza a drugi przyjezdza ,,czemu piszę? czemu jestem ciekawska ,,bo zawsze czytalam ,że opiekunki czasu nie mają na spotkania,,ale faceci to kochana co innego ,,prawda???? 

Wiem bo znam pana M i rozmawiamy o różnych sprawach więc wiem,że on za tydzień już będzie w domu a przyjażdża jego zmiennik pan K .;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Wiem bo znam pana M i rozmawiamy o różnych sprawach więc wiem,że on za tydzień już będzie w domu a przyjażdża jego zmiennik pan K .;)

Z facetami zawsze łatwiej:oklaski: masz samych facetów?:szok: toż ci się trafiło,,a inne opiekunki siedzą i bojają się nosa wystawic,,czasu brak itd. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też nie wiem, ale spróbuję...:haha: Na górze ekranu masz trzy poziome kreski...klikasz. Wybierasz "mapa opiekunów"...klikasz...Na zielonym pasku jest "Moja lokalizacja"...klikasz...wybierasz "aktualizuj moją lokalizację...Fertig...i już cię mamy na widelcu...:oklaski:

A tam kreski. Tam gdzie masz powiadomienia z cyferką w czerwonym kółeczku to jak klikniesz rozwinie się lista i tam jest mapa opiekunów. Klikasz, aktualizujesz swoją pozycję, najlepiej automatycznie a jak już jesteś na mapie to popatrz kto jest blisko. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

A tam kreski. Tam gdzie masz powiadomienia z cyferką w czerwonym kółeczku to jak klikniesz rozwinie się lista i tam jest mapa opiekunów. Klikasz, aktualizujesz swoją pozycję, najlepiej automatycznie a jak już jesteś na mapie to popatrz kto jest blisko. 

U mnie to są trzy białe kreseczki...i jak kliknę, to dopiero widzę powiadomienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

I tak robię...:oklaski: Po mnie może nastać potop, ale nie chcę, żeby ktoś mi zarzucił, że nie dbałam o Grafinię...Dlatego "walczę" o jej komfort życiowy, bo na tym zyska mój komfort pracy. Wiesz sama, że oba te czynniki są ważne. A jak ktoś, kto po mnie przyjdzie rozpierniczy to, co ja zbuduję, to już nie moja rzecz...Tylko, że ja liczę na to, że przyjedzie tu fajna i mądra dziewczyna, która nie pozwoli rodzinie wykończyć pdp. Bo jakoś tak mam jeszcze resztki empatii...:haha:

:dobrze:

mowi sie ze ...nadziej umiera ostatnia....ale w innym przypadku twoj naklad nie mialby dla ciebie sensu...jak dla wiekszosci pracujacyh w tej profesji...tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

 lat...3 lata Basiu,,to szmat czasu, to nie 3 miesiace czy rok,,Ty jesteś już tam prawie jak rodzina ,,to taki Twój drugi dom i super,,znalazłaś miejsce swoje w de ,,stelle marzeń jak to mówimy,,pisze niesamowite? bo malo jest takich opiekunek tutaj co siedzą 3 lata u jednej rodziny,,,Tobie się trafiło znaleśc taką rodzinę i brawo i super i wspaniale ,,:cmok: ja takiej nie znalazłam,,miałam dobrze ale takiej co to bym chciała wrócić to nie,,,bo to nie była stella marzeń:hura:

obecnie zmienia mnie dziewczyna ktora byla u jednej rodziny ....9 lat...to sie nazywa szmat czasu...

jej pdp zmarla niedawno i mowi itwarcie ze brakujej jej tamteg miejsca....jezdzila na rok albo poltora...bez zjazdow w tym czasie....to co tam te moje np 3miechy przy takim maratonie

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, INEZ napisał:

Nie mam nic z samooceną tylko jak ktoś twierdzi ,że nisko się cenię to co mam na to odpowiedzieć ??????

ze wolno mu tak myslec...a ty swoje wiesz ...przeciez nie musisz nikomu niczego udawadniac....no chyba ze ...sobie samej ale chyba z tym problemu u ciebie nie ma???hmmmm?:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...