Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, maras1 napisał:

ja robiłem -akademie springerpflege-kurs

A ja się tyle nagadalam:dto po co pytaszO.oz tych akademie też coś kiedyś miałam, o ile myślę o tym samym a już nie powiem przez którą firmę hi hi. 

A tak wg czerwiec-lipiec są te egzaminy w szkołach, jak ktoś ma kurs bez egzaminu to może spróbować zgłosić w centralnej, albo okręgowej komisji chęć zdawania i raczej dyrektor nie będzie robił problemów. No ale nie wiem jakie są wymagania. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle w temacie zarobków.

Wiecie, że szukam nowego zlecenia, mam priorytety- termin i rejon.

Co z tego, że jestem po rozmowach z firmami, które na podstawie tych rozmów, mej znajomości języka oferują mi wysokie stawki, skoro zleceń w tym terminie dla mnie nie mają? Pewnie, jak nadarzy się okazja (czyli w/w termin i rejon) pojadę za niższa kwotę, żeby po prostu zarobić.

Nie stać mnie na czekanie na "gwiazdkę z nieba" - to nie sarkazm, ani przytyk, ot refleksja.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Basiaim napisał:

Powiem tylko tyle w temacie zarobków.

Wiecie, że szukam nowego zlecenia, mam priorytety- termin i rejon.

Co z tego, że jestem po rozmowach z firmami, które na podstawie tych rozmów, mej znajomości języka oferują mi wysokie stawki, skoro zleceń w tym terminie dla mnie nie mają? Pewnie, jak nadarzy się okazja (czyli w/w termin i rejon) pojadę za niższa kwotę, żeby po prostu zarobić.

Nie stać mnie na czekanie na "gwiazdkę z nieba" - to nie sarkazm, ani przytyk, ot refleksja.

Nikt tego nie odbiera jako przytyk . Każdy patrzy , co mu bardziej pasuje . Ja akurat Ciebie rozumiem , bo zawsze szukam zleceń w jednym mieście i kiedy potrzebuję nowego miejsca , to nagle wszystkie agencje mają posuchę w tym rejonie albo stawki do d..... :( Też zgodziłam się na małą stawkę z powodu wybranego miasta , więc rozumiem Cię doskonale . Ale zawsze szukam dalej i wiem , ze prędzej czy pózniej znajdę pracę tu gdzie jestem za stawkę jaka mnie satysfakcjonuje :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Lucynka....mam komfortowo...mam...:haha:Dzionki lecą z prędkością światła...nie mam nawet kiedy odliczać...:szydera: I buduję...bo taki ze mnie zawodowy budowniczy...:haha:A teraz przechodzę, dodatkowo, przyspieszony kurs donkichoterii...:szydera:

to jest szansa ze zrozumiesz dlaczego ja tak czesto walcze z niemieckim debilizmem...i chociaz czesto  efektow zadnych....ja czuje sie komfortowo ze ze swojej strony zrobilam wszystko co moglam

ucz sie ucz...wiesz i tak dalej:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, franceska napisał:

A ja się tyle nagadalam:dto po co pytaszO.oz tych akademie też coś kiedyś miałam, o ile myślę o tym samym a już nie powiem przez którą firmę hi hi. 

A tak wg czerwiec-lipiec są te egzaminy w szkołach, jak ktoś ma kurs bez egzaminu to może spróbować zgłosić w centralnej, albo okręgowej komisji chęć zdawania i raczej dyrektor nie będzie robił problemów. No ale nie wiem jakie są wymagania. 

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

to jest szansa ze zrozumiesz dlaczego ja tak czesto walcze z niemieckim debilizmem...i chociaz czesto  efektow zadnych....ja czuje sie komfortowo ze ze swojej strony zrobilam wszystko co moglam

ucz sie ucz...wiesz i tak dalej:cmok:

Mogę wiedzieć co ci jest? :haha: Bo mówisz do mnie jak do....dzieciaka na pierwszej lekcji...:haha: Halo...to ja....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Tego ci zazdroszczę...:haha: Piguły przychodzą o 7:30....se ne da pognić przed lapusiem...:smutek:

U mnie też przychodzi Caritas rano, tylko nie wiem o której, mają przykazane zachowywać się cicho, bo wcześniej mnie budziły głośnym gadaniem. 

Córka Pdp zadzwoniła i mam spokój :hura:.

Da się? Da. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Basiaim napisał:

Powiem tylko tyle w temacie zarobków.

Wiecie, że szukam nowego zlecenia, mam priorytety- termin i rejon.

Co z tego, że jestem po rozmowach z firmami, które na podstawie tych rozmów, mej znajomości języka oferują mi wysokie stawki, skoro zleceń w tym terminie dla mnie nie mają? Pewnie, jak nadarzy się okazja (czyli w/w termin i rejon) pojadę za niższa kwotę, żeby po prostu zarobić.

Nie stać mnie na czekanie na "gwiazdkę z nieba" - to nie sarkazm, ani przytyk, ot refleksja.

:oklaski::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

W styczniu koleżanka dała już popis swoich możliwości a Ty nadal nie wysunęłaś z tego żadnych wniosków :( Uwielbiam Cię za to pozytywne patrzenie na ludzi :cmok: za to , że potrafisz zapomnieć ale od czasu do czasu właśnie za tą dziecięcą naiwność miałabym ochotę przetrzepać Ci tyłek :haha:ale tak tylko dla zasady , bo w sumie to nie chciałabym , żebyś się zmieniła :cmok:

Ale , ze muszę sobie ulżyć , to jednak trochę przetrzepię :lanie::lanie::lanie:

:d

 

zostaw ja....przeciez to dobry duszek ..a ze irytuje??

ona taka skaleczona ze w ludziach dobro widzi ...a potem zgrzyta zebami...w sumie kazdy z nas troche naiwny co nie?

nie rozgami po skorze szlachetnie urodzonej b pregi zostawisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

U mnie też przychodzi Caritas rano, tylko nie wiem o której, mają przykazane zachowywać się cicho, bo wcześniej mnie budziły głośnym gadaniem. 

Córka Pdp zadzwoniła i mam spokój :hura:.

Da się? Da. 

Pewnie, że się da...:oklaski: Pod warunkiem, że pdp jest w miarę samodzielna, bądź "ktoś" nie rozpuścił pdp... :haha: Ponieważ to miejsce zastałam "lekko" nadpsute, nie mam zamiaru w tym temacie wojować...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

zostaw ja....przeciez to dobry duszek ..a ze irytuje??

ona taka skaleczona ze w ludziach dobro widzi ...a potem zgrzyta zebami...w sumie kazdy z nas troche naiwny co nie?

nie rozgami po skorze szlachetnie urodzonej b pregi zostawisz

Mam tak wymyślne  narzędzia tortur , że nie zostawiają śladów :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...