Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, INEZ napisał:

Krytykować mnie nie musisz .Masz to się ciesz tylko dziwię się dlaczego tak narzekasz .

Nie denerwuj się Latynoski Tyłeczku :cmok:Mam wrażenie,że Mirabelka Cię nie krytykuje a dopinguje.Przynajmniej ja tak odbieram jej posty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Genialne. :oklaski:

Tylko że ja się nie nudzę. :haha:

A ja nudzę :( Tam gdzie mam internet nie mogę palić,więc siedzę na tarasie i jaram ale bez lapka :( Zaliczyłam spacer do lasu i nazad :haha:.Wiecej mi się nie chce na piechotę łazić a roweru tu nie ma :( Auta normalnego też jeszcze nie,dopiero od środy,ale to i tak będzie tylko na zakupy,czyli doopa :( Żeby jeszcze chociaż piwniczka jak u Inez była,ale nie ma:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, franceska napisał:

Dawno nie jadłam takiego gulaszu:385_stew:podziel się winkiem z mieskiem to będzie pyszne mniam mmmniam.. 

Hej ludzie czy w środa sklepy są zamknięte? 

a co jest w środę?Święto?

Cofam pytanie ,doczytałam .U nas święto ale tutaj to chyba zależy od landu

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale prawda jest też taka, że firm oferujących ponad 1500 jest naprawdę niewiele. Zostają firmy, które płacą 1200,1300, a często 1000. I ludziom, którzy nie dostaną powyżej 1500 powiedzieć, że nie jedźcie, bo się trzeba cenić ? To niech lepiej siedzą w domu, nieprawdaż? 1200 też drogą nie chodzi. Nie wszyscy znają język dobrze czy bardzo dobrze. Inni jeszcze cenią sobie wysoki ZUS kosztem niższego wynagrodzenia. To tyle w temacie. Może dziś przestańmy mówić o kasiorce:) pogoda zachęca dziś do spaceru z podopiecznym, nie wieje, nie będzie padać, na termometrze 22 stopnie 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radek50 napisał:

Ale prawda jest też taka, że firm oferujących ponad 1500 jest naprawdę niewiele. Zostają firmy, które płacą 1200,1300, a często 1000. I ludziom, którzy nie dostaną powyżej 1500 powiedzieć, że nie jedźcie, bo się trzeba cenić ? To niech lepiej siedzą w domu, nieprawdaż? 1200 też drogą nie chodzi. Nie wszyscy znają język dobrze czy bardzo dobrze. Inni jeszcze cenią sobie wysoki ZUS kosztem niższego wynagrodzenia. To tyle w temacie. Może dziś przestańmy mówić o kasiorce:) pogoda zachęca dziś do spaceru z podopiecznym, nie wieje, nie będzie padać, na termometrze 22 stopnie 

Dzięki Ci mój Ty adwokacie ale temat zarobków jest bardzo nie chętnie poruszany prze zemnie :cmok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Przerobiłam to. Z jednym mizernym skutkiem. Obecnie okulista jest pilnie poszukiwany...Może to mały kroczek, ale od czegoś trzeba zacząć...

moze rozawialas....zbyt kulturalnie?

i jieszcze raz ci powtorze...rob wszystko abys ty w miare komfortowo dotrwala do konca zlecenia opiekujac sie babka....zbuduj tylko to co tobie bedzie odpowiadalo....wiesz doskonale jaki niesmak zostaje kiedy na zlecenie przyjedza ktos inny i to co ty zrobilas w pocie czola ...nie to ze psuje...ale przerabia na swoja modle....czesto przy wsparciu agencji...nie masz wtedy odczucia ze twoje zaangazowanie wlasnie wyrzucil do kosza??? chyba tak..przynajmniej ja tak tak zrozumialam nasza rozmowe ..zal, niesmak...rozgoryczenie..

masz mnie niz 50 dni..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Radek50 napisał:

:cześć2:Dzieńdoberek Państwu:) Wczoraj cudowny wieczór w Berlinie, który z dziadkiem oglądaliśmy, oczywiście mam na myśli ME. Teraz tylko 14 stopni w tej chwili wskazuje. Dziś dłuższa laba,dziadek przed spaniem powiedział....komm morgen um 9Uhr, super :oklaski: 

Spokojnej i raz jeszcze spokojnej i miłej niedzieli Wam życzę:dobrze:

to ty  w berlinie ???

trabie i trabie od tygodni ze moze jednak by sie kawy chial napic z koelzanka po fachu...

i nic...

szkoda...

milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...