Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, INEZ napisał:

Wrócić tam już nie można ? stała opiekunka na urlop pojechała?

Nie,tutaj nie ma opiekunki.Podopieczny jest zupełnie samodzielny,ale kilka lat temu miał lekki udar i żona boi się zostawić go samego w domu.A ona teraz na miesiąc wybywa więc wzięli opiekunkę,na wszelki wypadek :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziadek nie jest zajmujący,jest żartowniś, serdeczny. Żadnych tekstów o tym, że woda jest droga, a kasa na jedzenie bez ograniczenia. Rodzina nie ingeruje w cokolwiek, bo nie mieszka z nami,haha. Spokój,zero stresu. To najistotniejsze:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dzięki :) Jak zapytałam to i odnalazłam.Jutro muszę kupić,bo dzisiaj jak zobaczyłam ile zostało na szczotce to mało zawału nie zaliczyłam :( 

Kup do tego tonik...taka seria w zielonych opakowaniach. Ale efekty nie przyjdą natychmiast...musisz uzbroić się w cierpliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Kup do tego tonik...taka seria w zielonych opakowaniach. Ale efekty nie przyjdą natychmiast...musisz uzbroić się w cierpliwość...

Właśnie czytam,jeszcze jest odżywka.Ważne,że to działa,będę cierpliwie z ogromną niecierpliwością czekać na efekty :) :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radek50 napisał:

a w czasie pauzy to mogę wziąć auto i pojeździć sobie

Brawo. Każdy robi co lubi. Ja mogę też ale nie widzę sensu....właśnie dlatego,  że jak już wszystko widziałeś to nie sprawia to frajdy. Co innego,  gdy można auto wziąć na cały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...