Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Co ma powiedzieć? Niezdiagnozowana, galopująca demencja, niezdająca sobie sprawy ze swojego stanu,  prawie niewidoma, insulinozależna diabetyczka po ciężkim wylewie....a czereda to widzi, dostaje jasny przekaz od matki i opiekunek i NIC z tym nie robi...klasyczne wyparcie...>:(

a moze postaw wszystko na jedna karte?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, maras1 napisał:

jeśli mozesz to znajdz mi szkołę dla opiekunów osób starszych kończącą się egzaminem państwowym

 

Chyba 7demka ..i Progres ... sa to szkoly darmowe ... zajecia w soboty i niedziele ...a egzaminy sa ... Trzeba by zadzwonic i zapytac ...

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, anna5826 napisał:

Chyba 7demka ..i Progres ... sa to szkoly darmowe ... zajecia w soboty i niedziele ...a egzaminy sa ... Trzeba by zadzwonic i zapytac ...

 

Szkół jest dużo, tylko trzeba dobrze szukać, bo niektóre wkrecaja, niby darmowe a potem umowy zagmatwane i o egzamin samemu się staraj.

Wszystko zależy od miasta, najlepiej szukać zwykłej szkoły publicznej, wtedy płaci się tak jak wszędzie komitet tylko 50zl to jest potrzebne na ksera, indeksy, organizacje lekarza itp. Nie ma całkowicie darmowych szkół nawet w podstawówce się placi komitet. Zależy też co chce się mieć na świadectwie, jaką nazwa szkoły.. Czy np policealna szkoła medyczna, albo studium pracowników społecznych i medycznych, czy medyk zespół szkół medycznych(chociaż ja bym nie była pewna że tak będzie pisać) trochę lepiej brzmią te nazwy niż cosinus, czy work, Żak.

A czy warto do szkoły i starać się o dyplom? To już indywidualnie każdy musi wiedzieć. Ja nie żałuję i idę znów, trochę w innym kierunku:ddodam że praktyka w szkole też musi być. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lucyna.beata napisał:

skoro nie masz nic do stracenia bo podejrzewam ze powrot cie nie pasuje...zwolaj towarzystwo do stolu i po kolei nawet qwa po imieniu lacznie z ta nieletnia powiedz od a do z wszystko co sadzisz na temat atmosfery i  ich odzywania w zasadzie dozywania babki...powiedz co mowi ci twoje doswiadczenie ...nie wiem czy cos wskorasz...ale  bedziesz wiedziala ze robilas wszystko zeby pomoc pdp...wyzej ch..ja nie podskoczysz a kto sie pizd...a urodzil kanarkiem nie bedzie....twoja intuicja ci podpowie w jaki sposob z tym niedorozwojem kulturowym rozmawiac jakich malo inteligentnych slow uzyc...moze nawet brutalnie dla nich...ale twoj zakres obowiazkow to babka a niech dobre samopoczucie tej pseudo szlachty

 

Przerobiłam to. Z jednym mizernym skutkiem. Obecnie okulista jest pilnie poszukiwany...Może to mały kroczek, ale od czegoś trzeba zacząć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.405797639e52f2137c05069a0b9f383a.png Czyżby wszyscy zaspali? :haha: Wstajemy kochani, wstajemy...:oklaski: I siorbiemy kochani, siorbiemy...:oklaski: Dzisiaj niedziela....nikt się nie opierdziela, tylko na forum sofort udziela...:szydera: I oby dzioneczek miły był, przyjemny, lekutki....:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Ależ Mirelka:cmok: raban robi,normalnie spać się nie da:haha:.@jedna :) tak skakać w niedzielę od wczesnego świtu :( .Kto to widział:szydera:

ADHD podobno ma :oops::oklaski:;)

Wczoraj w godzinach wieczornych zostałam poinformowana,że dzisiaj obowiązki w kuchni przejmuje mój nadworny kucharz :oklaski::hura:

Zastanawiam się jak przetrwać kolejny upalny dzień :smutek:Nawet na basen chyba nie pójdę bo w wodzie mi jest za gorąco :szok::)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

ADHD podobno ma :oops::oklaski:;)

Wczoraj w godzinach wieczornych zostałam poinformowana,że dzisiaj obowiązki w kuchni przejmuje mój nadworny kucharz :oklaski::hura:

Zastanawiam się jak przetrwać kolejny upalny dzień :smutek:Nawet na basen chyba nie pójdę bo w wodzie mi jest za gorąco :szok::)

Może nie będzie takiego upału,Ja teraz siedzę w cienkim co prawda ale sweterku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joy napisał:

Może nie będzie takiego upału,Ja teraz siedzę w cienkim co prawda ale sweterku .

Wczoraj wieczorem rozgwieżdżone niebo .Dzisiaj błękit nieba aż w oczy razi  chmurki ani jednej .Prognoza na dziś 32 .To jak ja mam mieć nadzieję na chłodek jak wszystkie znaki na niebie wskazują,że będzie gorąco :smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, anna5826 napisał:

Chyba 7demka ..i Progres ... sa to szkoly darmowe ... zajecia w soboty i niedziele ...a egzaminy sa ... Trzeba by zadzwonic i zapytac ...

 

znalazłem,progres oferuje roczną szkołę 240 godzin nauki,czyli tyle ile wynosi porządny kurs,rozbito to na rok ,aby nazwać szkołą i pobrać większe opłaty

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Dzieńdoberek Państwu:) Wczoraj cudowny wieczór w Berlinie, który z dziadkiem oglądaliśmy, oczywiście mam na myśli ME. Teraz tylko 14 stopni w tej chwili wskazuje. Dziś dłuższa laba,dziadek przed spaniem powiedział....komm morgen um 9Uhr, super :oklaski: 

Spokojnej i raz jeszcze spokojnej i miłej niedzieli Wam życzę:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Ależ Mirelka:cmok: raban robi,normalnie spać się nie da:haha:.@jedna :) tak skakać w niedzielę od wczesnego świtu :( .Kto to widział:szydera:

Kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje....energię po przespanej nocy...:oklaski: I humorek, i radość....a to ADHD to tylko przy okazji...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...