Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Też jestem patriotką...:oklaski: Najwięcej zarabiają na mnie producenci słodyczy...:szydera:

 

35 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Też ją wsparłam. Kupiłam lapka przez internet i to polskiego producenta. :oklaski:

:oklaski:też sobie z Wami poskakam a co mi tam :oklaski::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Przez Wrocław zawsze jadę ;) i do domku mam nie daleko .

To może się tak kiedyś zdarzy,że Ty będziesz jechała a ja akurat w domu będę :) Jako,że mieszkam blisko zjazdu z autostrady to łatwo do mnie na kawę "wtrafić".Tak więc jesteś zaproszona :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

To może się tak kiedyś zdarzy,że Ty będziesz jechała a ja akurat w domu będę :) Jako,że mieszkam blisko zjazdu z autostrady to łatwo do mnie na kawę "wtrafić".Tak więc jesteś zaproszona :) :) 

Tylko jeszcze jakiegoś jelenia znaczy się kierowcę bym musiała znależć ,który by zechciał z tej autostrady dla mnie zjechać :haha:.Zaproszenie zostało przyjęte :hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Tylko jeszcze jakiegoś jelenia znaczy się kierowcę bym musiała znależć ,który by zechciał z tej autostrady dla mnie zjechać :haha:.Zaproszenie zostało przyjęte :hura:

No kurcze ,kto jak kto ale Ty ze znalezieniem jelenia nie powinnaś mieć problemu.Przecież o ile mi wiadomo teraz właśnie terminujesz u myśliwego:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, franceska napisał:

Opiekun starszych to jeśli dobrze pamiętam jest szkoła dwu letnia na bank będzie kończyć się egzaminem państwowym. Medyczny opiekun jest roczny i ma dyplom. A jeśli chodzi o kurs, to po kursie chyba też można przystąpić do egzaminu, razem ze szkołami, tylko czy się zda..? Poprostu jakąś szkoła prywatna, czy placówka szkolna organizuje kurs a o egzamin słuchacz musi sam się postarać w innej szkole. 

jeśli mozesz to znajdz mi szkołę dla opiekunów osób starszych kończącą się egzaminem państwowym

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

received_461960454283071.thumb.jpeg.8024489eeb61f5693a14833f7c4c5298.jpeg

6 godzin temu, Joy napisał:

Jak się dzieciaki dobrze zakręcą,to wnuków starczy dla wszystkich dziadków i babć:szydera::szydera:

Hmmm, ten mój swat, jest starszy ode mnie, jak się okazało.  jest masażystą.

Ćwiczy codziennie .

Ma zajebistą figurę :haha:Trza się brać za robotě, aby wstydu rodzinie nie przyniesć :szydera:

 A ja tak sie dzisiaj wystroiłam :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Barbara48 napisał:

received_461960454283071.thumb.jpeg.8024489eeb61f5693a14833f7c4c5298.jpeg

Hmmm, ten mój swat, jest starszy ode mnie, jak się okazało.  jest masażystą.

Ćwiczy codziennie .

Ma zajebistą figurę :haha:Trza się brać za robotě, aby wstydu rodzinie nie przyniesć :szydera:

 A ja tak sie dzisiaj wystroiłam :haha:

Basiu super!!!!! Podoba mi się podwójnie bo mam sukienkę w identyczne grochy.No popatrz jaki my mamy dobry gust,prawda?:hura::haha:

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

 

Obie macie rację...i to mnie martwi...:smutek:

skoro nie masz nic do stracenia bo podejrzewam ze powrot cie nie pasuje...zwolaj towarzystwo do stolu i po kolei nawet qwa po imieniu lacznie z ta nieletnia powiedz od a do z wszystko co sadzisz na temat atmosfery i  ich odzywania w zasadzie dozywania babki...powiedz co mowi ci twoje doswiadczenie ...nie wiem czy cos wskorasz...ale  bedziesz wiedziala ze robilas wszystko zeby pomoc pdp...wyzej ch..ja nie podskoczysz a kto sie pizd...a urodzil kanarkiem nie bedzie....twoja intuicja ci podpowie w jaki sposob z tym niedorozwojem kulturowym rozmawiac jakich malo inteligentnych slow uzyc...moze nawet brutalnie dla nich...ale twoj zakres obowiazkow to babka a niech dobre samopoczucie tej pseudo szlachty

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...