Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zachodem ...zachodem powieje :haha:

Basiu.....wszystko pochowałam w karton.....ozdoby świąteczne.....wiatrak.....lampiony.....I schowalam na strychu.....jeszcze mnie na kolanach będą prosić....A ja im wtedy pokażę słynny gest Kozakiewicza.....nie znają się na zachodniej modzie.....:trele:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Basiu.....wszystko pochowałam w karton.....ozdoby świąteczne.....wiatrak.....lampiony.....I schowalam na strychu.....jeszcze mnie na kolanach będą prosić....A ja im wtedy pokażę słynny gest Kozakiewicza.....nie znają się na zachodniej modzie.....:trele:

Tak zrób....:oklaski: Niech sobie z Rosji importują....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tak prawdę mówiąc to powinniśmy wydawać kasę w Polsce. Przynajmniej tyle możemy zrobić. 

Ale sama nie za bardzo mogę. :haha:Wpadam na krótko i szkoda mi czasu na łażenie po sklepach. :haha:

Przecież mamy internet , aukcje  i te sprawy :d    :haha:

Wspieram naszą gospodarkę ile wlezie :szydera:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Radek50 napisał:

dobrze, że zaznaczyłaś ...w kierunku na Wrocław:haha: bo do Wrocławia nie ma po co jechać....wszyscy wyjechali na "drugą stronę mocy" :szydera:

Tylko,że ja na spotkanie opiekunów nie jadę :smutek:tylko do domku wracam po ciężkiej harówce za granicą :smutek::haha: e tam i tak nikt mnie zabrać nie chce  a ja nawet choroby lokomocyjnej nie mam :smutek:;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

Basiu.....wszystko pochowałam w karton.....ozdoby świąteczne.....wiatrak.....lampiony.....I schowalam na strychu.....jeszcze mnie na kolanach będą prosić....A ja im wtedy pokażę słynny gest Kozakiewicza.....nie znają się na zachodniej modzie.....:trele:

Nie tylko Twoje takie niewdzięczniki są ....Tonami z D. zwożone , zakupione ...kilka sztuk podarowanych w Bi- Bi mosiądzów i cynkowych staroci ....W listopadzie jeszcze piękniejsze paczką wysłane z Walii ....w tym tygodniu też paczka doszła z cudeńkami przeze mnie zakupionymi .....A te moje niewdzięczniki śmieją się ze mnie ! .....Piękny , mosiężny zegarek - stojący ...Syn poszedł do zegarmistrza tylko z zegarkiem w obudowie mosiężnej   ....mistrzu aż zagwizdał i zapytał " skąd takie cudeńko ?" ....dopiero gadzina( syn )  doceniła wprawne oko starej matki .....a ja za ten zegarek zapłaciłam raptem 5 funtów ....cacuszko po prostu .... 

 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Radek50 napisał:

pozwól, że się nie zgodzę. Państwowy dyplom w zawodzie opiekun,czy to osób starszych, czy opiekun medyczny, trzeba nostryfikować. Inaczej przedstawia się sprawa w sytuacji, gdy ktoś kończył internetowy kurs itp. Tam oni sobie wystawiać mogą osobie, który przeszła taki kurs,dyplomy, ale nie będą one uznawane,gdyż kursant nie zdawał egzaminu państwowego. 

 

z tego co wiem nie ma czegoś takiego jak -państwowy dyplom opiekuna osób starszych

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tiaa....a teraz w skoku wzwyż  złoty medal dla Niemiec ....Niemiec z czysto brzmiącym niemieckim nazwiskiem - Mateusz Przybyłko :szydera:

 

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Kruger&Matz :haha:

Nazwiska są internacjonalne....a świat jest globalną wioską...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

z tego co wiem nie ma czegoś takiego jak -państwowy dyplom opiekuna osób starszych

Opiekun starszych to jeśli dobrze pamiętam jest szkoła dwu letnia na bank będzie kończyć się egzaminem państwowym. Medyczny opiekun jest roczny i ma dyplom. A jeśli chodzi o kurs, to po kursie chyba też można przystąpić do egzaminu, razem ze szkołami, tylko czy się zda..? Poprostu jakąś szkoła prywatna, czy placówka szkolna organizuje kurs a o egzamin słuchacz musi sam się postarać w innej szkole. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...