Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, INEZ napisał:

Może babcia sama powinna im to powiedzieć?

Co ma powiedzieć? Niezdiagnozowana, galopująca demencja, niezdająca sobie sprawy ze swojego stanu,  prawie niewidoma, insulinozależna diabetyczka po ciężkim wylewie....a czereda to widzi, dostaje jasny przekaz od matki i opiekunek i NIC z tym nie robi...klasyczne wyparcie...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Radek50 napisał:

babcia od mojego dziadka też się urodziła w Gdańsku w 1931, ale już zmarła

Moja w 1939 roku i nie pamięta zbyt wiele poza tym jak pod koniec wojny uciekała  z matką i rodzeństwem . Jej starsza siostra  do dzisiaj wspomina Gdańsk z sentymentem , była tam  kilkakrotnie po wojnie i zachwyca się , że tak ładnie odtworzono zbombardowane miasto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co ma powiedzieć? Niezdiagnozowana, galopująca demencja, niezdająca sobie sprawy ze swojego stanu,  prawie niewidoma, insulinozależna diabetyczka po ciężkim wylewie....a czereda to widzi, dostaje jasny przekaz od matki i opiekunek i NIC z tym nie robi...klasyczne wyparcie...>:(

Jeżeli tak prostych rzeczy oni sami nie potrafią zrozumieć , to nie sądzę żeby ktokolwiek potrafił im to wytłumaczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Co ma powiedzieć? Niezdiagnozowana, galopująca demencja, niezdająca sobie sprawy ze swojego stanu,  prawie niewidoma, insulinozależna diabetyczka po ciężkim wylewie....a czereda to widzi, dostaje jasny przekaz od matki i opiekunek i NIC z tym nie robi...klasyczne wyparcie...>:(

:szok: jedno mi się tylko na usta ciśnie ale pozwolisz ,że sobie a raczej im daruję >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.08.2018 at 08:06, INEZ napisał:

Mam pytanie Czy może wraca ktoś do Polski 22-24 sierpnia swoim samochodem ze Stuttgartu lub okolic i miałby może jedno wolne miejsce w kierunku na Wrocław ?:d Jestem bardzo spokojna i małomówna i grzeczna też :$.

dobrze, że zaznaczyłaś ...w kierunku na Wrocław:haha: bo do Wrocławia nie ma po co jechać....wszyscy wyjechali na "drugą stronę mocy" :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Tak prawdę mówiąc to powinniśmy wydawać kasę w Polsce. Przynajmniej tyle możemy zrobić. 

Ale sama nie za bardzo mogę. :haha:Wpadam na krótko i szkoda mi czasu na łażenie po sklepach. :haha:

To co z ciebie za patriotka? :czytaj: Zostawiasz na zachodzie i nie będzie na program 300+....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...