Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Śpiąca dzisiaj jestem. Ale co usiłuję się zdrzemnąć to nawiedzają mnie niepokojące sny. Żadne horrory bo tym razem Mirelka mi się nie śniła.:haha:

Zawsze powtarzam, że masz dużo grzechów na sumieniu i nieczyste sumienie, a moja, skromna skądinąd osoba,  jest tylko czczą wymówką...:trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popauzowałam sobie...:oklaski: Fajnie było powisieć na telefonie...:oklaski: A zanim poszłam na przerwę położyłam Grafinię do koja...wracam...siedzi w fotelu na zewnątrz...oczy zmęczone...:szok: Pytam Inwokację ile spała....no, jakieś 5 minut...>:( Dała jej kulkę sorbetu i tak sobie Grafini siedziała prawie 2 godziny...:słabo: "Odprawiłam" Inwokację na przerwę, dałam babce kawy z mlekiem migdałowym,  kawałek ciasta dla diabetyków,  jeszcze jedną kulkę sorbetu i....babka poszła spać....:oklaski: Czeredy przy tym nie było...:oklaski: A teraz siedzę sobie...i klepię...:oklaski: Właśnie przed chwilą czereda wróciła...ma zakazane używać głosu i siedzi na tym wietrzysku razem ze mną...:haha:A teraz pytanie mam...:donos: Jak oświecić oszołomów, że stara, schorowana kobieta potrzebuje ciszy i spokoju, a nie rejwachu i harmidru przez cały dzień? :sos: Sowicie upiję, tfu...wynagrodzę każdego za dobrą radę... :szept:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz pytanie mam...:donos: Jak oświecić oszołomów, że stara, schorowana kobieta potrzebuje ciszy i spokoju, a nie rejwachu i harmidru przez cały dzień? :sos: Sowicie upiję, tfu...wynagrodzę każdego za dobrą radę... :szept:

Jeśli nie rozumieją, to jak byś nie tłumaczyła, nie zrozumieją

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządnie sobie pospałam a pózniej setny raz wysłucham życiorys babci O.o i tysięczny raz tłumaczyłam jej , że nie urodziła się w Niemczech , tylko w wolnym mieście Gdańsk a to jest bardzo istotny szczegół :d Po moich trudach i znojach , tysięczny raz przyznała mi rację i tak do następnego razu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, zuziam napisał:

Przepraszam, że przy kawie i tak bezpośrednio, ale ostatnio, jak patrzę na te wyskakujące z okienka z "super ofertami" i super warunkami", to zbiera mi się na wymioty. Też tak macie?

Ale przyznajcie że jak coś jest super to chociaż przeczytacie ? A o to chodzi. Ale głównie o to by ktoś uwierzył że jak wszystko jest super to warto pojechać za zaniżoną stawkę. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, violka napisał:

Porządnie sobie pospałam a pózniej setny raz wysłucham życiorys babci O.o i tysięczny raz tłumaczyłam jej , że nie urodziła się w Niemczech , tylko w wolnym mieście Gdańsk a to jest bardzo istotny szczegół :d Po moich trudach i znojach , tysięczny raz przyznała mi rację i tak do następnego razu :szydera:

babcia od mojego dziadka też się urodziła w Gdańsku w 1931, ale już zmarła

Edytowane przez Radek50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...