Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Znalazłam ogłoszenie....i oczka wybałuszyłam...:haha: 

"Wymagana jest znajomośc języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym do komunikatywnego"....

Zdradźcie mi proszę, czy może być znajomość języka mniej niż podstawowa? :donos: 

Nulowa ...!? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klepaczy w zimny ale słoneczny dzień,,,:hura: co się porobiło,,wczoraj 35 a dzisiaj rano 19 ,,hahhaha ,,ubrałam się w długie portki do sklepu,bluzka z 3/4 rękawem i spowrotem biegłam do domu aby to szybko zwalic bo za gorąco,,nie dogodzisz babie,,:oklaski:słońce wyszło i jak dogrzało:szydera: że dalej biegam po latowemu:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to bawię się w mechanika samochodowego,,obskakuje jednego pana z serwisu w Pl aby wcisnąc się na poważną wymianę do warsztatu,,a tam czasu brak w tych dniach co potrzebuję,,wiecie co dzisiaj wymyśliłam? że dam mu auto na dwa dni i niech w jednym trochę zrobi a resztę w drugi dzien i po sprawie , tak kombinuje jak koń pod górę,,ale idzie i tak załatwić,,,od nich wypożyczę auto na dwa dni,,to tak jest ,,jak się jedzie na krótko,,wszystko się chce załatwić,,może nie na krótko,,ale czeka mnie trochę podróży po Pl,,,stolicę odwiedzę,,:hura: z wiochy na miasta pojadę,,wreszcie:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Heidi napisał:

@Blondi już się melduję na wołanie :cześć:

Rzucam łopaty, grabie, szmaticzki od sprzątania za siebie i powstaję niczym Feniks z popiołów. 

Mam tyle odcisków na dłoniach od pracy, że jadę do DE na 2-miesięczną kurację:oklaski:.  Mój czas nastąpi od 13-go.08

Dzięki,że usłyszałaś wołanie:oklaski: dawaj do De na kurację,,ale coś czytalam ,że czeka Ciebie liczenie kroków,,łazikowanie ,,czy czasami nogi w tyłek nie będą wchodzić,,wszystko się okaże w praniu,,zobaczymy co za mobilnych spotkasz:szydera: będzie dobrze:tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Lepiej wypić profilaktycznie. :szydera:

Trzeba dbać o podopiecznych. 

:tak: trzeba trochę zrozumiec ten pociąg do alkoholu,,bez alkoholu może być agresorem,,nie moża zmieniac upodobań w tym wieku,, coś mi się wydaje ,że babcia wspólnie z opiekunkami profilaktycznie popijała,,a kto komu zabroni,dlatego nikt nic nie wie,,i bardzo dobrze,,agencja też nie musi wiedziec ,bo nie uwierzą,że babcia pije,,co innego jak się zatacza i od rana łoji,,większosc moich babc piła,ale mi to nie przeszkadzało,,w ogóle,,dobrze ,że nocnych imprez nie robili,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Dzięki,że usłyszałaś wołanie:oklaski: dawaj do De na kurację,,ale coś czytalam ,że czeka Ciebie liczenie kroków,,łazikowanie ,,czy czasami nogi w tyłek nie będą wchodzić,,wszystko się okaże w praniu,,zobaczymy co za mobilnych spotkasz:szydera: będzie dobrze:tak:

Wie ci robi Matuś nasza...:haha: Bicepsy przy rozrzucaniu kup wszelakich wyrobiła....teraz czas na wzmocnienie mięśni trzygłowych, czy czterogłowych ud....:haha: Jak wróci po takim treningu...jak Kokodyla ściśnie...to biedaczek soki puści...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

:tak: trzeba trochę zrozumiec ten pociąg do alkoholu,,bez alkoholu może być agresorem,,nie moża zmieniac upodobań w tym wieku,, coś mi się wydaje ,że babcia wspólnie z opiekunkami profilaktycznie popijała,,a kto komu zabroni,dlatego nikt nic nie wie,,i bardzo dobrze,,agencja też nie musi wiedziec ,bo nie uwierzą,że babcia pije,,co innego jak się zatacza i od rana łoji,,większosc moich babc piła,ale mi to nie przeszkadzało,,w ogóle,,dobrze ,że nocnych imprez nie robili,,:hura:

A nie se piją :d byle nie kazali się z podłogi zbierać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Od dzisiaj jak spotkam pijaka to od razu zapytam ile jeszcze ma w sobie tego robactwa. :szydera:

A widziałaś gdzieś pijaka? :haha:Takich niet...wszyscy pili tylko raz w życiu....następne wyskoki to tylko leczenie kaca....:szydera: Ale konserwacja przez kliniki te jest niezła...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Wie ci robi Matuś nasza...:haha: Bicepsy przy rozrzucaniu kup wszelakich wyrobiła....teraz czas na wzmocnienie mięśni trzygłowych, czy czterogłowych ud....:haha: Jak wróci po takim treningu...jak Kokodyla ściśnie...to biedaczek soki puści...:szydera:

A bez tego już nie puszcza :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wie ci robi Matuś nasza...:haha: Bicepsy przy rozrzucaniu kup wszelakich wyrobiła....teraz czas na wzmocnienie mięśni trzygłowych, czy czterogłowych ud....:haha: Jak wróci po takim treningu...jak Kokodyla ściśnie...to biedaczek soki puści...:szydera:

Ale kije samobije bierze  @Heidi,,będzie się bronic,,w razie co, racja to nie kuracja a trening a potem czekają naszą  @Heidi mistrzostwa ,,Korzeniowski może być spokojny,,następca jest:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

 @Afryka znowu coś tu przywlekła i wzdęło mnie niemiłosiernie O.o mam takie bekanie , że aż mi wstyd za siebie :haha:

Jak się leżakowało po obiadku,to się teraz odbija ...a Afryka ,to co najwyżej kurwicę ....wroooććć...cholerę  roznosi .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...