Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki się ruch zrobił jak Matka Wyrodna ( a może zwyrodniała ? ) się odezwała. :haha:

No nie wiem co te dwie poprzedniczki mówiły o tym miejscu, ale chyba NIC nie mówiły bo w agencji nic nie wiedzą o problemie alkoholowym pdp a mam wypis ze szpitala z lipca. Jak wół zatrucie alkoholem, nieprzytomna i 1,68 promila we krwi. Imprezowa dziewczyna. :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A jaki się ruch zrobił jak Matka Wyrodna ( a może zwyrodniała ? ) się odezwała. :haha:

No nie wiem co te dwie poprzedniczki mówiły o tym miejscu, ale chyba NIC nie mówiły bo w agencji nic nie wiedzą o problemie alkoholowym pdp a mam wypis ze szpitala z lipca. Jak wół zatrucie alkoholem, nieprzytomna i 1,68 promila we krwi. Imprezowa dziewczyna. :haha:

O.o :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A jaki się ruch zrobił jak Matka Wyrodna ( a może zwyrodniała ? ) się odezwała. :haha:

No nie wiem co te dwie poprzedniczki mówiły o tym miejscu, ale chyba NIC nie mówiły bo w agencji nic nie wiedzą o problemie alkoholowym pdp a mam wypis ze szpitala z lipca. Jak wół zatrucie alkoholem, nieprzytomna i 1,68 promila we krwi. Imprezowa dziewczyna. :haha:

Ale masz imprezowe towarzystwo :szydera: Tylko nie pij z babcią , pamiętaj , ze ktoś w domu musi być trzezwy :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A jaki się ruch zrobił jak Matka Wyrodna ( a może zwyrodniała ? ) się odezwała. :haha:

No nie wiem co te dwie poprzedniczki mówiły o tym miejscu, ale chyba NIC nie mówiły bo w agencji nic nie wiedzą o problemie alkoholowym pdp a mam wypis ze szpitala z lipca. Jak wół zatrucie alkoholem, nieprzytomna i 1,68 promila we krwi. Imprezowa dziewczyna. :haha:

Zaraz problem...się dziewczynka zapomniała...toż dementna jest...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

No... i koniec !!! Już granicę przekroczyłam !!! Pierdu, pierdu, "a chłopcy na śliwkach". Robota w ogrodzie chwastem stoi. Wyjazd przez Was będę musiała przesunąć:przekleństwa:. Spadam do moich ulubionych narzędzi chirurgicznych. Ogród pruć trzeba !!! W bebechach pomieszać, sąsiadom na złość zrobić  ( i sobie też>:()

heidus...trzymkaj sie:cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Barbara48 napisał:

Ciesz się Barbarko że tylko jedna :haha:.

U mnie koczują wszędzie, wokół bloku, w całym mieście. Nie wspomnę o śpiewach, śmietniku. 

Notabene Jasną Górę widzę z okien mieszkania.

Żeby było jasne, nie mam nic przeciwko pielgrzymom. 

to ja chyba wole swoje wyzgiwizdowo....wprawdzie lenikow masa bo i plaza i inne atrakcje...ale gwar do mnie nie dochodzi...czasami tylko mecz pilki noznej slysze ....tzn tych co gardla zdzieraja ...

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Czego? Łopaty, czy grabi? :haha:

zdrowego rozsadku ...co by z siebie nie wyszla i obok nie stanela.:haha:..to strata to nieoceniona dla nas bylaby:smutek:

grabi do reki nie daj...bo porozgania towarzystwo...lopaty tez nie..bo jak zacznie machac...to jeszcze sie komus wiecej niz powinno oberwie

czyli ruhig ruhig ruhig..

ja taka madra ale sama nie wiem co mnie w domu zastanie...

obym dwoch tygodni nie spedzila na torowaniu sobie przejscia do garderoby to nie bedzie zle....:ostrzegam:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Znalazłam ogłoszenie....i oczka wybałuszyłam...:haha: 

"Wymagana jest znajomośc języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym do komunikatywnego"....

Zdradźcie mi proszę, czy może być znajomość języka mniej niż podstawowa? :donos: 

mirela sama sie spotkalas z..tzw komunikatywnym nawet u nas we wsi...moja zmienniczka...w opisie komunikatywny ale dlal mnie i dla ciebie...nie dalo sie tego poziomu okreslic...a potem...degrengolada byla sama wiesz..

pytanie jaka wiedze ma osoba redagujaca takie ogloszenie:kopara:

moze wlasnie.....mniej niz podstawowa????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czytaj...pokarm dla ciała...:haha:

dokladnie to mam na mysli....juz tylko ociupinke....ale sie wytarmocham z moimi kociakami....i plaza pojde rzed siebie...najlepiej bladym switem do samego wschodu slonca...sobieszewo ma szeroka plaze...do sasina za daleko troche

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Znalazłam ogłoszenie....i oczka wybałuszyłam...:haha: 

"Wymagana jest znajomośc języka niemieckiego w stopniu co najmniej podstawowym do komunikatywnego"....

Zdradźcie mi proszę, czy może być znajomość języka mniej niż podstawowa? :donos: 

Ja tam nie wiem . Znam tylko 5 stopni języka :cool:

1  / żadna 

2 / dukająca 

3 / jąkająca 

4 / armatnia 

5 / maszynowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...