Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Co ty za czarnowidztwo od rana uprawiasz? :haha: Nikt nam nie karze jeździć przez polskie agencje. Masz wybór...większa kasa i takie warunki, albo niemiecka umowa i 1200 netto. Wybór należy do ciebie...:czytaj:

mirela ja patrze realnie...

to nie kwestia wyboru ale realizm jak dla mnie...bo ani niemiecki rzad ani tym bardziej nasz nie broni faktycznie praw opiekuna...nie namawiam jak i kto ma pracowac i na jakich warunkach..ale podobnie jak wiekszosc szacownego gremimum mam prawo wyrazic swoja aprobate albo zanegowac to co mi sie nie podoba

to ze czasami wspomne o swoim zniecheceniu albo zwatpieniu albo wkur...wie nie znaczy ze zdecyduje sie na prace w szpitalu niemieckim i  na niemieckich warunkach.- to tez jest wyzysk w bialy dzien.....poki co...mimo niedogodnosci zostaje przy tej formie zatrudnienia..ale to moj wybor...smieszna emeryture juz wypracowalam w pocie czola...podobnie jak ty 

czy ty myslisz ze rzad z wlasnego dobrego serca chce dolozyc kasy?? nie ...ogromna kasy ucieka z worka bundestagu podobnie jak u nas...bo rodziny maja prawo odliczyc sobie nasza robote ...moze nie w kazdym przypadku ...od podatku podobnie jak my jezdzac w delegacje mamy prawo diet nie wykazywac   boo to nasz koszt....

wracam do punktu wyjscia...jezeli nie wiesz o co chodzi....chodzi o kawe a w tym przypadku..o wpylwy do kasy panstwa z naszej...powtarzam...z naszej kieszeni...ze swojej nie dolaza...

a potem to sie nazywa ze dali kase na opieke seniorow w de..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

:hura:Witaj. Szybka reakcja znaczy, że "naskrobałaś" najwięcej. Dawaj ciało do trzepania:lanie:. Szczuplutka jesteś, to jak parę batów :pejcz: dostaniesz, to porządny wygląd będziesz wreszcie miała :haha:. Z lekka utyta :szydera:

A @Afryka napisała , że jesteś Matką miłosierną :haha: muszę zapytać co miała na myśli :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No nie może być....znalazłaś się...:oklaski: Czyżby cała góra kompostu i czarnoziemu została rozplantowana? :haha:Krokodyl wypuścił cię ze swoich objęć, tfu... z Mordoru? :haha:

Prawie, prawie.... , ale mam jeszcze dwa dni ciężkich robót. Chciałam zabrać ze sobą szydełko na następny wyjazd, ale pomyślałam właśnie, że gdyby szydełkować  trzonkiem od grabii, to i szybciej efekt końcowy uzyskać by można . Ha , nawet dywany można dziergać i to do dużych salonów  ( np. do zamkowych komnat) :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry Dzieciaki !!! 

Matka wraca niedługo do DE. Paznokcie obciąć, uszy i zęby umyć !!!

Będę sprawdzać jak ma się stan rzeczy. Na pewno towarzystwo rozbisurmaniło się na maxa. Przyjrzymy się pod lupą co tam nabrojone , przyjrzymy ....... i na :lanie: co niektórym damy,  tak dla innych na pokaz , dla przykładu.

Już 13-go z rańca  "smaruję łańcuchy" , wsiadam do busika i na gwałt jadę do was. 

Na urlop. Hurra.......

Zabieram ze sobą jak zwykle kije  do łażenia. Traf'ił mi się 77-letni "Latawiec". Zdrowa osoba na ciele tylko w głowie gołąbki gąbkę umieściły. Księżna Demencja każe mojemu Latawcowi cały dzień chodzić po domu z torebką na ramieniu. Noce przespane, bez Windelhose, tylko ciągłe spacerowanie. No i gut :oklaski:. Dwa miesiące będę was okupować moją bytnością :haha:. Aż do znudzenia

ukupuj ile sie tylk oda

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

.Córka ( czyt. ja ) nie podtrzymała mamusinej tradycji ....córka leń śmierdzący i nie ma ochoty na przepychanie klopika zapchanego podpaskami ...tudzież zgniłymi owocami .....Chociaż kosz na brudy zawsze stał w łazience ...akcja powtarzała się co roku ....A  niech se idą ...śpiewają ...chętnie wspomogę " groszem " na ogólny posiłek ....przy kolegiacie , ale nie u siebie . Pamięć mam dobrą ...i ...możliwe , że moja babciunia ( Mama ) miała pecha , że trafił się jej zawsze jakiś delikwent , który zostawił po sobie niesmak ? ....Co tam ....wspomnienia ...wspomnienia ...wspomnienia ....

 

Ze mnie taka sama wyrodna wnuczka jak z Ciebie córka . :haha:Raz jeszcze popełniłam ten błąd i powiedziałam nigdy więcej . Moi goście załatwiali sie dalej do zapchanego kibla i nie przeszkadzały im fekalia wypływające na podłogę >:( 

Nawet moja branżowa empatia ma jakieś granice :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Chyba Roboty Ciężkiej i Znojnej...:szydera:

Upieram się,że przede wszystkim miłosierna ...mogła wymordować pół famili ( i każda sędzina by ją usadziła najwyżej w zawiasach :haha:)...zdzierżyła ...to jest miłosierdzie matki,żony i kochanki .:haha:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ze mnie taka sama wyrodna wnuczka jak z Ciebie córka . :haha:Raz jeszcze popełniłam ten błąd i powiedziałam nigdy więcej . Moi goście załatwiali sie dalej do zapchanego kibla i nie przeszkadzały im fekalia wypływające na podłogę >:( 

Nawet moja branżowa empatia ma jakieś granice :szydera:

A tak się chwaliłaś swoją empatią...a tu ojazuje się, że możesz ją między bajki włożyć...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...