Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey wszystkim! Chcę się wyzalic.  Dzisiaj pdp miał ciśnienie 52/ 48 wezwała karetkę  To się dowiedziałam od Syna, że dziadka mam spakować, bo się nim nie interesuje i zostanie w szpitalu bo w domu nie robię nic z nim. Siedze w szpitalu bo ma robione badania. Mam już dość tej sytuacji.  Pozdrawiam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Martta napisał:

Hey wszystkim! Chcę się wyzalic.  Dzisiaj pdp miał ciśnienie 52/ 48 wezwała karetkę  To się dowiedziałam od Syna, że dziadka mam spakować, bo się nim nie interesuje i zostanie w szpitalu bo w domu nie robię nic z nim. Siedze w szpitalu bo ma robione badania. Mam już dość tej sytuacji.  Pozdrawiam

Martta nic innego jak zadzwonic do agencji i przedstawic całą sytuację i zjeżdzac do domu,,widzę ,że trafiłaś na ciężkie typy,,synusie i tatus to jedna klika,,nic z tym nie zrobisz,, Ty się zamartwiasz ,że dziadek nie je,,podstawiasz pod nos itd, a potem slyszysz ,że nie zajmujesz się dziadkiem,,,tego już za wiele,,napewno jest Ci przykro ,,ale tacy sa Niemcy,,głowa do góry i dzwoń,,pojedziesz do innych ludzi,,nie masz co się martwić,,powodzenia i pisz  pisz ,,żal się ,,będzie Ci lżej ,:|

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry klepaczom w tej piękny upalny dzień,,u mnie ponad 35 -ufff,,,nawet na fajkę kombinuje którymi drzwiami wyjsc aby było trochę cienia i pozostała mi piwnica,,chodz piwnica jest jak salony,,ale wyjscie jest na cień:oklaski: ale tylko dzisiaj a jutro ma byc już dobrze a może 40 puknie na termometrze,,,:szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

No i wolny czwartek poszedł się paść. Za to wieczorem spotkanie towarzyskie tutaj. Tradycyjnie już ja nic nie robię i nie przeszkadzam. Zaczyna mnie męczyć to nicnierobienie.... Kąpiel, sprzątanie i tylko za kierowcę robię. Jedzenie mam podstawiane pod nos. 

mariolanto kolezanka moja swego czasu bedzie lat ponad dwadziescia temtu mawiala...rozbierz sie ...ubran pilnuj

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

Tak gorąco? pracowita córeczka :hura: zawsze musi tak być z roboty do roboty? 

Tak, żar tropików a jeszcze pielgrzymki koczują wokół .taka pracowita mróweczka jestem. :hura:.

A w pracy. To dopiero odoocznę :hura:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

:haha:to nie o to chodzi mam problem bo jak wpisuje czyjś nik z @ bo nie chce cytować tylko wspomnieć o tej osobie no i chce żeby na niebiesko było ładnie widoczne to jak to wpiszę to już nic dalej napisać nie mogę .Ma ktoś też taki problem ? czy to tylko mój laptop jest przegrzany i szwankuje?:haha::cmok:

wiesz...moze klawiatura potrzebuje wyczyszczenia? tak sie tez zdarza...moze cos ta pod tymi "kaslami" z literami cos sie posklejalo? przeciez lapek to filmy, gry podstawka pod...cokolwiek...podporka pod reke itd...

wylacz poczysc wacikami odczekaj sprobuj jeszcze raz

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Martta napisał:

Hey wszystkim! Chcę się wyzalic.  Dzisiaj pdp miał ciśnienie 52/ 48 wezwała karetkę  To się dowiedziałam od Syna, że dziadka mam spakować, bo się nim nie interesuje i zostanie w szpitalu bo w domu nie robię nic z nim. Siedze w szpitalu bo ma robione badania. Mam już dość tej sytuacji.  Pozdrawiam

Czy Ty już dawno nie miałaś być w domu w Polsce???:szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

wiesz...moze klawiatura potrzebuje wyczyszczenia? tak sie tez zdarza...moze cos ta pod tymi "kaslami" z literami cos sie posklejalo? przeciez lapek to filmy, gry podstawka pod...cokolwiek...podporka pod reke itd...

wylacz poczysc wacikami odczekaj sprobuj jeszcze raz

U mnie też tak się robi , dlatego o ile nie zapomnę po tej " niebieskiej małpie " zaraz robię kropki , żeby rozdzielić . Czasem zapomnę i ....za choinkę nie mogę dalej pisać . Żeby durnie nie wyglądało ...dalej danego posta nie piszę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, INEZ napisał:

Nie przesadzaj przecież ogólnie wiadomo,że na to zlecenie nikt oprócz Ciebie nie chce wracać :oklaski::haha:a ten szogun to przebiegły jest chyba?;)

a wiesz ze tego rozumiem?

poza paliatywna babki ..ok nie kazdy trawi takie przypadki...szogunem ktory jak kazdy pdp potrzebuje swego rodzaju motywacji....sa pozytywy...nie dziwigasz, spisz w nocy nie ma oszczedzania..i blisko domu

dbanie o porzadek w mieszkaniu , estetyke posilkow ...to nic nowego....

tym bardziej dziewczyn nie rozumiem...a moze i rozumiem???nie wazne...

poki co...obecna kobitka rozumie wie co znaczy odpowiedzialnosc za pdp w takim stanie..sama praktycznie ogarnia pompe itd...i nie pozwoli sobie na glowe wejsc pflege..reszte sama musi wpracowac...

jemu sie wydaje ze jest sprytny...i poki co wolno m u tak myslec

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martta napisał:

Hey wszystkim! Chcę się wyzalic.  Dzisiaj pdp miał ciśnienie 52/ 48 wezwała karetkę  To się dowiedziałam od Syna, że dziadka mam spakować, bo się nim nie interesuje i zostanie w szpitalu bo w domu nie robię nic z nim. Siedze w szpitalu bo ma robione badania. Mam już dość tej sytuacji.  Pozdrawiam

moj komentarz..

a nie mowilam?

1.karetka

2.kontakt z firma  zebys swoj tylek chronila

przy nietypowym zachowaniu starszego czlowieka zwlaszcza w tak ektsremalnej pogodzie nie ma czasu na miachanie,zastanawianie i  wirtualne porady...pomijam zachowanie syna dziadka...ale to my bedac z nimi 24 godziny...jestesmy na swoj sposob za nich odpowiedzialni...rodziny z takich czy innych pobudek powierzaja nam swoich bliskich...

mam nadzieje ze z dziadkiem bedzie ok ze to chwilowy spadek formy

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

hm wiesz co jak bym język trochę lepiej znała to może ,może bym się skusiła ;)

dziewczyna ktora tu jest nie ...no wlasnie jak oceniac znajomosc jezyka...nie wiem...

szogun natomiast w koncu zaskoczyl ze nie poziom znajomosci jezyka tu jest najwazniejszy ale   otwary umysl i brak strachu przed takim rodzajem pracy...no i optymizm, spokoj, opanowanie...

tylko tyle

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

dziewczyna ktora tu jest nie ...no wlasnie jak oceniac znajomosc jezyka...nie wiem...

szogun natomiast w koncu zaskoczyl ze nie poziom znajomosci jezyka tu jest najwazniejszy ale   otwary umysl i brak strachu przed takim rodzajem pracy...no i optymizm, spokoj, opanowanie...

tylko tyle

No ,no coraz bardziej napalona znaczy się zdecydowana się staje .Pieniądze też tam chyba są dobre?:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie też tak się robi , dlatego o ile nie zapomnę po tej " niebieskiej małpie " zaraz robię kropki , żeby rozdzielić . Czasem zapomnę i ....za choinkę nie mogę dalej pisać . Żeby durnie nie wyglądało ...dalej danego posta nie piszę :haha:

basienko ja juz nie skupiam sie szukaniu nicka tylko odpowiadam konkretnej sobie a jak sobie w pisaniu pofolguje...wtedy w tresi wpisuje nicka..tez sposob co nie???:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie też tak się robi , dlatego o ile nie zapomnę po tej " niebieskiej małpie " zaraz robię kropki , żeby rozdzielić . Czasem zapomnę i ....za choinkę nie mogę dalej pisać . Żeby durnie nie wyglądało ...dalej danego posta nie piszę :haha:

@INEZ

Edytowane przez INEZ
Dalej nie mogę nic napisać chociażbym chciała tak mi się robi i nie wiem dlaczego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

No ,no coraz bardziej napalona znaczy się zdecydowana się staje .Pieniądze też tam chyba są dobre?:hura:

zalezy jak rozumiesz pojecie "dobre pieniadze"..naszej pracy nikt nie jest w stanie wynagrodzic...zadna kasa...ta praca jest nie do wycenienia stawka godzinowa miesieczna itd...:cmok:.

zmiana od 20grudnia napewno bedzie tu potrzebna...poki co juz jest

ale zapraszam na priv jezeli chcesz wiecej szczegolow poznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...