Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, hawana napisał:

 

Pamietasz jak latalas z jedzeniem za swoim Parkinsonkiem ?

I jeszcze pilnowalas , zeby podczas wedrowki w szkol nie wszedl.

Wiemy ile roboty jest przy takim Hansie, no nie?:d

jak przegnie pałę to mu pompę wyłączam i za pół godziny -spokój:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

on ma pompe dozującą,i nie sposob go upilnować ,żeby nie wstrzyknął sobie dodatkowej dawki,wtedy jest nadpobudliwy i krótko mówiąc wielce wk,.jący

Ale wstrzykuje sobie cos na m, moze to uspokajacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam....i przeżyłam szok...:szok: Naklepaliście tyle, że prawie godzinę zajęło mi czytanie...>:( Najpierw byłam zła, a teraz się cieszę, bo medycznie mnie dokształciliście...:haha:

mogę cię jeszcze zbadać,mam specjalny palec-grzebalec:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jak będziesz przez Jens wracał, to zapraszam na grzebalcowanie-palcowanie...:szydera:

Mirelko gdzie jest ten przepis na Twoje ciasto jogurtowe? Potrzebuję na gwałt

Edytowane przez Barbara48
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

To ja jednak wolę swoją Kasieńkę. :haha:

Wczoraj co prawda opieprzyła chłopaka że nie zadzwonił by ją uprzedzić że przyjdzie. A przychodzi biedaczek codziennie podawać jej leki. :szydera:

 

Moja byla na spacerze z synem, potem spacerowala tez po parku ze mna,(od 14 do 16, wprawdzie  w czapce, ale na sloncu tez!),  poprzesadzala kwiaty, mnie probowala zagonic do podlewania, ale przeciez mnie  glowa bolala i podobno jutro ma padac;)

Wkurza mnie cos takiego jak: podawanie 2 kubkow kawy z ekspresu cisnieniowego po poludniu pacjentowi z problemami sercowymi(w szpitalu zero kawy), nakaz spacerowania w upal, zamiast drzemki poobiedniej i normalnego spaceru wieczorem.

Moze sie myle, ale ktos przesadza.

Jutro Alutka  bedzie padnieta, a ja znowu bede przekladac ergoterapie.

Kurka, byle do zjazdu>:(

I nie gotuje, pojedziemy na rybke, trzeba  stres odreagowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, hawana napisał:

 

Pamietasz jak latalas z jedzeniem za swoim Parkinsonkiem ?

I jeszcze pilnowalas , zeby podczas wedrowki w szklo nie wszedl.

Wiemy ile roboty jest przy takim Hansie, no nie?:d

Tego nie da się zapomnieć .... A przymusowe kładzenie do łóżka " za widoku " ...i ....o 3 -ej rześki jak szczygiełek , wyspany , zaczynał wędrówki ludów ....a ja za nim , żeby nie wpakował się w szklane drzwi ...nie przewrócił na szklana ławę ...przeróżne stoliki ....wszędzie szkło ..szkło ...szkło . On powłóczył się ze dwie godziny ....ja niczym piesek za nim ...zmęczył się i padał w fotel i dalej lulu . A ja już dzielnie czekałam ,że smród kawy francy nie wybudził ( bo kiedyś wybudził ) to wynosiłam ją na balkon ....jakiegoś cugasa przy niej wyjarałam i zwarta i gotowa czekałam , żeby frnczeska wstała , wzięła prysznic a ja szybciorem za sprzatanie .... Ona szykowała śniadanie , ja nakrywałam do stołu ...karmiłam Wilego ....a potem ...potem dostępowałam zaszczytu zjedzenia kromki chleba z leberwurstem ....i tak cały miesiąc ....Przesrane było ....bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...