Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, violka napisał:

W moich dłoniach to nawet kawa w wino się zamienia :haha:

Ktoś, kiedyś, zamieniał krew w wino....ale o takim przypadku, jak twój, to nie słyszałam...jeszcze...:haha: Muszę za niewiernego Tomasza porobić...paluchów we wrzątek nie wepchnę, ale popatrzę, poniucham, posmakuję...się organoleptycznie sprawdzi twoją moc sprawczą...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

Dzuwny sen miałam i tak się zestresowałam że aż się obudziłam i zasnąć nie mogłam. 

Dzięki temu już drugi raz powitałam pana rozwożącego gazetki. Starszy człowiek, siwiuteńki na rowerku.

Ależ masz dużo grzechów na sumieniu, że tak szybko cię wywala z koja....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff.......poczytałam....siorbię....patrzę na kalendarz.....jest cool...:oklaski: W pokoju temperaturka też jest cool...:oklaski:Pozostaje mi powitać wszystkich serdecznie, radośnie, niekoniecznie z pieśnią na ustach...tego wasze organy słuchowe mogłyby nie przetrzymać...:haha: Zatem cieszmy się, bo...2100325840_dziedobryczwartek.jpg.c10deb0e722e32eb7de2dd0a1347b982.jpg...Dzisiaj prezencik dostaniemy...:oklaski:No, a poza tym coraz bliżej weekendu...:oklaski: Mamy parę powodów do radości....:oklaski: Miłego dzioneczka kochani...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Uffff.......poczytałam....siorbię....patrzę na kalendarz.....jest cool...:oklaski: W pokoju temperaturka też jest cool...:oklaski:Pozostaje mi powitać wszystkich serdecznie, radośnie, niekoniecznie z pieśnią na ustach...tego wasze organy słuchowe mogłyby nie przetrzymać...:haha: Zatem cieszmy się, bo...2100325840_dziedobryczwartek.jpg.c10deb0e722e32eb7de2dd0a1347b982.jpg...Dzisiaj prezencik dostaniemy...:oklaski:No, a poza tym coraz bliżej weekendu...:oklaski: Mamy parę powodów do radości....:oklaski: Miłego dzioneczka kochani...:oklaski:

milego milego 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Moherowa nie jestem...pikantnych szczegółów nie pamiętam...ale upierać się będę przy tym chodzeniu...:szydera:

a miejscowosc kana galilejska cos mowi kolezance??

po wodzie....to pic sie jeszcze bardziej chce...

facet chodzil i publike mial...calych dwunastu

nie jestem moherowa na podlodze nie leze zeby romantyzmu nie dostac ...bo wtedy to ja poszukiwlalabym opieki..ale mi cos sie o uszy obilo....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no moze tak byc....chociaz...jakby streszczenie kupic...to bylby ...notesik zaledwie:haha:

I między bajki można go włożyć...:haha: Ja czekam na nowoczesną formę, namacalną formę wydarzenia desygnowanego przez @violka...:szydera: Po południu będzie jak znalazł...:oklaski: Kawa i wino...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...