Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, violka napisał:

No przecież  , że  kawy :d Wszyscy wiedza , ze ja parzę najlepszą kawusię :haha:

no to sie wpraszam jutro z rana najlepiej..poporsze sypana bez dodatkow w kubku sniadanowym

nie bede skoro swit bo odespac musze nocke ale wpadne kolo 9ej

i kanapeczke jeszcze z ogorkiem....:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

no to sie wpraszam jutro z rana najlepiej..poporsze sypana bez dodatkow w kubku sniadanowym

nie bede skoro swit bo odespac musze nocke ale wpadne kolo 9ej

i kanapeczke jeszcze z ogorkiem....:szydera:

Kurcze , z tej radości znowu nie pośpię :d Możesz wpaść  o 8.30 , budzę się już o 8.00 :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Noooo jakoś tak nie :haha:I juz niejednokrotnie pisałam , ze mam chłopskie podniebienie i jak tu kaszankę jeść w takim  dworze  ? Toż to nie przystoi :haha:

ten wurst to jeszcze ujdzie...ale taka kisze ziemniaczana...to byloby dopiero...i to popijana naszym prawdzimy zsiadlym mlekiem...hmmmm....az mi zapachnialo:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie dostaniesz tu kaszanki....no, chyba, że BIO....i za plecami babki, bo jak zobaczy, to z zębów wyciągnie i wciągnie...:haha: Nie myśl sobie, że ty jedna taka plebejuszka....mnie to nawet landrynki lepiej smakują od bonbonsów ichnich...:haha:

a co na to porcelanka??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ja zawsze w pracy byłam na odwyku i pisalam o tym,,zawsze,,praca to była dla mnie najważniejsza i zero %,,,ale co dobre? nigdy nawet ochoty nie miałam,:szydera:, oj tam zaraz psy,,,i te inne przeróżne wilki,,, poczęstuj się:wino: i zapomnij o detoksie,,trzeba zaspakając swoje potrzeby ,,jak się takie ma:haha: 

bo mozna sie odwodnic w takich warunkach,,w koncu to tez plyny:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, violka napisał:

Kurcze , z tej radości znowu nie pośpię :d Możesz wpaść  o 8.30 , budzę się już o 8.00 :haha:

a ty bedziesz sie pluskac a ja mam kawe robic?? ok

babka z nami czy ona dostanie te niby kawe z automatu? wezme sernika na zimno bo mam cala blache dla siebie..mniam mniamniamnia.....dostalalam od zmienniczki mojej :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Pracuje 2 dni bez umowy, obiecana zmiana lokum -ni ma.

Brak cieplej wody, gdzie ludzie uchetani po 12 godzinach pracy chca wziac prysznic,

wez zobacz ,,jednak opiekunkowo jest super,,zawsze woda i pryśnic,,u mnie tak było.,,,łazienka sama sobie ,,dla mnie,,,ale Holandia  i prace sezonowe to inna bajka,,tam liczy się akord,,warunki pożal się boże,,,masakra wielka,,,szkoła życia,czas przetrwania,to dopiero zapindol,,:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...