Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, violka napisał:

Szukam kogoś , kto byłby chętny zrobić mi zakupy :) Zapłacę 10 eurasków za wyręczenie mnie z tej przykrej  ( w tych warunkach atmosferycznych ) roboty :d dołożę w gratisie mrożoną kawkę i cugaska :d

Jelenia szukasz? :haha: Desperat jakiś może się napatoczy...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, violka napisał:

Szukam kogoś , kto byłby chętny zrobić mi zakupy :) Zapłacę 10 eurasków za wyręczenie mnie z tej przykrej  ( w tych warunkach atmosferycznych ) roboty :d dołożę w gratisie mrożoną kawkę i cugaska :d

ja, ja, ja...chętny:oklaski: podaj koda:haha:wsiadam w  :476_red_car: albo szybciej w :489_motorcycle: i zasuwam koleżankę wyręczyć :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Jelenia szukasz?

Tak a propos jeleni z braku zajęcia przyglądałam się dzisiaj tym trofeom myśliwskim,którymi ściany są obwieszone ,przyozdobione po bliższych oględzinach doszłam do wniosku ,że niby to samo zwierzę a różki każdy z tych jeleni miał jednak ciut inne od pozostałych  ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Tak sobie poczytałam nasze ogłoszenia i jak dotarłam do tego / Konkurencyjnego Zlecenia / to aż mi kopara opadła O.o Jak dalej będę się wczytywać do dojdę do wniosku , że na mojej Steli powinnam chyba pracować pro bono .

Bo powinnaś...:szydera: Mnie już dawno przestała kopara opadać...:haha: Postudiowałam trochę wcześniej....z  nudów, tfu....z ciekawości....i doszłam do wniosku, że głupich nie sieją....a i tak ktoś się znajdzie....i pojedzie tam, gdzie nie powinien...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Bo powinnaś...:szydera: Mnie już dawno przestała kopara opadać...:haha: Postudiowałam trochę wcześniej....z  nudów, tfu....z ciekawości....i doszłam do wniosku, że głupich nie sieją....a i tak ktoś się znajdzie....i pojedzie tam, gdzie nie powinien...:haha:

Ciekawe ile płacą na takim / konkurencyjnym zleceniu O.o  / i do tego te wymagania względem opiekunki . 

O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Ciekawe ile płacą na takim / konkurencyjnym zleceniu O.o  / i do tego te wymagania względem opiekunki . 

O.o

Oj ty....płacą mało...dlatego takie konkurencyjne jest...:haha: Po co dużo zarabiać i nie naharować się....lepiej pot ocierać z czoła dla drobnych na waciki...>:( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki upał to zmęczy człowieka ,że na nic siły nie ma ani chęci,,wcale się nie dziwię ,że   @violka szuka jelenia do sklepu,,:hura:, bylam na zakupach ,,kupiłam małą torebkę skórzaną,,świnska twarda skóra,,ale taka mi potrzebna do jednego stroju,,na szczęscie nie na codzień,,bo tam nic nie zmieszczę poza fajkami-:oklaski: ,,była na tej torebce rysa,,jak to skóra ,,pani w sklepie zaczęła jakimś kremem czyscic to,,spierdzieliła równo,,dopiero w domu zobaczylam jej dzieło,,niemoty i tyle,,sama teraz musze doprowadzic do ładu,,są przeceny wszędzie,,ale jak to Blondi,,nic nie potrzebuje ,,bo ja wiem ,że poszaleję sobie w Pl teraz,,

Fajny sklep widzę i nazwa RIssman ,,czytam dwa razy czy to Rossman,ale nie bo buty są na wystawie,,lecę zobaczyc co za buty,,a tam dwie sprzedawczynie i zero klientów i chętne panie mi ubrac na nogę te ortopedyczne buciki,,a ja się bronię jak mogę ,,że tylko przyszłam zobaczyć,,,popatrzeć,,,ale 33% obniżki na wszystkie buciki,,ale nie dla mnie te buciki,,nie moje style i nie moje fasony,,zadowolona wyszłam,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeszcze wrócę do torebek,,jakiś czas temu kupilam torebkę z eco skóry,,wszystko co jakiś czas temu kupiłam z tego badziewa to teraz wszystko ląduje w śmieciach,,badziew jakich mało,,nie noszone i do wyrzucenia bo badziew się wykrusza,odchodzi itd. nikt mnie iwęcej nie namówi na to dziadostwo,,ale nieraz ładne rzeczy są,,albo wstawki sa z tego i tez czy to Puma czy Adidas ,do wyrzucenia,,,dlatego skóra czy zamsz prawdziwy to nie do zdarcia ,,więcej zapłacić i się nie martwić,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ale jeszcze wrócę do torebek,,jakiś czas temu kupilam torebkę z eco skóry,,wszystko co jakiś czas temu kupiłam z tego badziewa to teraz wszystko ląduje w śmieciach,,badziew jakich mało,,nie noszone i do wyrzucenia bo badziew się wykrusza,odchodzi itd. nikt mnie iwęcej nie namówi na to dziadostwo,,ale nieraz ładne rzeczy są,,albo wstawki sa z tego i tez czy to Puma czy Adidas ,do wyrzucenia,,,dlatego skóra czy zamsz prawdziwy to nie do zdarcia ,,więcej zapłacić i się nie martwić,,

Z tymi torebkami , to trochę bym polemizowała . Wszystko zależy od gatunku ekoskóry . Mam jedną ulubioną , którą ciochram bez poszanowania :haha:i nic się nie dzieje . Inna z kolei jest z twardej prawdziwej skóry , ma takie rysy , ze niczym nie mogę tego zatuszować  :( Plusem eco jest to , że torby dużych gabarytów , ważą o wiele mniej :d Już dawno doszłam do wniosku , ze buty muszą być z naturalnej skórki a torebki z eco . No ale ...... jakiś ładny worek z miękkiej prawdziwej skórki tez bym sobie kupiła , nawet jeden widziałam taki śliczny ale cena mnie powaliła >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

jakiś ładny worek z miękkiej prawdziwej skórki tez bym sobie kupiła

Ja teź,,,z miękkiej skórki,,moja jedna torebeczka to może ma z 5 lat albo więcej,,i może z leżenia się zestarzała,,jakby leżała dalej to by nic jej nie bylo, ale poszla  w ruch i od razu kaput:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, violka napisał:

Nuuuuudzę się O.o Nawet poszłabym z babcią na wieczorny spacer , ale  to se ne da >:( Ta zakichana ulica jest tak nagrzana , ze będzie do północy parować :mur:

Mogę ci oddać znakomitą część tej czeredy którą mam przed oczami...z dobrodziejstwem inwentarza oddam...nie będziesz się nudzić na 100 %...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...