Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie się wkr....na maxa !!! Bezczelność ludzka nie ma granic !!! Jak wspominałam w piątek nadciąga moja zmiana,z całą familią ...przed chwilą padło pytanie co gotuję w piątek ,bo zjadło by się coś ciepłego ...!? >:( :ostrzegam:.Noo zobaczy ciepły posiłek ,jak świnia niebo ,o czym ją poinformowałam ... niech " narzeczony " gotuje,w końcu to " jego " rodzina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Basiu na zimne dzień dobry wcale się nie pogniewam.39 stopni było wczoraj.Czekam na ochłodzenie.Nie idzie normalnie funkcjonować.Może burza ,co teraz jest coś zmieni,ale prognozy nie są optymistyczne.Jeszcze urlop?

Jeszcze tydzień. ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Afryka napisał:

Normalnie się wkr....na maxa !!! Bezczelność ludzka nie ma granic !!! Jak wspominałam w piątek nadciąga moja zmiana,z całą familią ...przed chwilą padło pytanie co gotuję w piątek ,bo zjadło by się coś ciepłego ...!? >:( :ostrzegam:.Noo zobaczy ciepły posiłek ,jak świnia niebo ,o czym ją poinformowałam ... niech " narzeczony " gotuje,w końcu to " jego " rodzina .

 Nie  bądz @ i  nagotuj czarnej polewki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

 Nie  bądz @ i  nagotuj czarnej polewki :szydera:

A do tego cała flaszkę octu. Jadłam to kiedyś u mojej ciotki i do końca życia nie zapomnę. Smak octu dominował. Nie wypadało mi w gościach tego wypluć albo i .....błłłeeee....

 

A przy okazji miłego dzionka Wszystkim :d

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Afryka napisał:

Normalnie się wkr....na maxa !!! Bezczelność ludzka nie ma granic !!! Jak wspominałam w piątek nadciąga moja zmiana,z całą familią ...przed chwilą padło pytanie co gotuję w piątek ,bo zjadło by się coś ciepłego ...!? >:( :ostrzegam:.Noo zobaczy ciepły posiłek ,jak świnia niebo ,o czym ją poinformowałam ... niech " narzeczony " gotuje,w końcu to " jego " rodzina .

Ja bym ugotowała. Jedną porcję i niech się o nią biją. :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z miasta wrocilam...czuje sie jak bezksztatna masa....cos na ksztalt roztopionego loda...weszlam do polskiego sklepu zakupilam artykuly na serniczka...bylo cudownie chlodno klima w sklepie dawala ulge...wyszlam i tak gorace powietrze ze az mnie zatkalo... 

musze pod wode...musze wystudzic sie...moze wieczorem pomkne jeszcze raz...teraz to nierealne...znow temometr pokazuje ponad 40stopni...niewazne ze niby w sloncu czuc zar ...

afryczko...odpusc daj ochlody

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Tiaaaa.....i nóżki w misce w lodem moczyć...i znowu einatmen...ausatmen...:szydera: A potem lód na kark przyłożyć....i znowu....einatmen...ausatmen...:haha: I tak do jesieni...:szydera:

jesien mamy teraz...patrzac na liscie i trawe...byle do zimy...jezeli od razy wiosny po tym tropiku nie bedzie:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...