Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Joy napisał:

Co i raz czytam wpisy kogoś,komu nie podoba się forum.A to za dużo napisane,a to forma czatu nie odpowiada :( .A może by tak wysilić się trochę i napisać jak wg jednej lub drugiej osoby miałoby być.Albo założyć nowy temat i tam pisać tak jak w duszy gra.Jak to mówi Blondi "nic na siłę".Jest tutaj cała masa wątków ,które mnie średnio albo wcale nie interesują.I co?Mam w każdym z nich napisać,że mi się nie podoba?Po prostu nie wchodzę tam i nie piszę.

Narzekanie niczego nie zmienia,poza atmosferą.

:oklaski: to może pomińmy już ten wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek . Melduję , ze od ponad trzech godzin jestem już w pracy . Podróż minęła szybciutko i w chłodzie , wręcz lodówkowym chłodzie :haha:Moją zmienniczkę przed chwilką pożegnałam , z czego cieszę się niezmiernie O.o Tradycyjnie zastałam pustą lodówkę i zamrażarkę . Bidulka stwierdziła , że już totalnie nie miała pojęcia jak zagospodarować 150 euro tygodniowo , żeby starczyło na podstawowe artykuły :o Ale większego nerwa dostałam jak wychodząc z busa , zobaczyłam wszystkie okna pootwierane . Nawet nie jestem wstanie opisać jaka temperatura panuje teraz w mieszkaniu :mur:Na temat tej pani mogłabym książkę pisać ale lepiej zamknąć ten rozdział i cieszyć , że...... to się nie wróci :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyła mnie urodzinowo Helmutowa rodzina.
Siedzimy sobie z Helmutem, każde u siebie. Otwierają się drzwi i wpadają obie córki, syn i synowa.Ze śpiewem na ustach.
Przynieśli lody, kawę nawet.
W prezencie dostałam zestaw kosmetyków i 4-przejazdowy bilet do dużego miasta (jeżdżę tam na swoje cotygodniowe wolne,jeden przejazd 10€) i balonik urodzinowy :) 
Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, (oni się krzątali, ja siedziałam) i poszli zabierając brudne naczynia, by umyć u siebie.
Miło

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Dzieńdoberek . Melduję , ze od ponad trzech godzin jestem już w pracy . Podróż minęła szybciutko i w chłodzie , wręcz lodówkowym chłodzie :haha:Moją zmienniczkę przed chwilką pożegnałam , z czego cieszę się niezmiernie O.o Tradycyjnie zastałam pustą lodówkę i zamrażarkę . Bidulka stwierdziła , że już totalnie nie miała pojęcia jak zagospodarować 150 euro tygodniowo , żeby starczyło na podstawowe artykuły :o Ale większego nerwa dostałam jak wychodząc z busa , zobaczyłam wszystkie okna pootwierane . Nawet nie jestem wstanie opisać jaka temperatura panuje teraz w mieszkaniu :mur:Na temat tej pani mogłabym książkę pisać ale lepiej zamknąć ten rozdział i cieszyć , że...... to się nie wróci :haha:

Najważniejsze,że podróż minęła w znośnym chłodzie :)  Pożegnanie zmienniczki masz już za sobą:haha:To teraz siadaj wygodnie i odpoczywaj.Podpowiem Ci,że jak lodówka jest pusta to otwórz jak szeroko,trochę Ci chociaż kuchnię schłodzi:haha:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Basiaim napisał:

Zaskoczyła mnie urodzinowo Helmutowa rodzina.
Siedzimy sobie z Helmutem, każde u siebie. Otwierają się drzwi i wpadają obie córki, syn i synowa.Ze śpiewem na ustach.
Przynieśli lody, kawę nawet.
W prezencie dostałam zestaw kosmetyków i 4-przejazdowy bilet do dużego miasta (jeżdżę tam na swoje cotygodniowe wolne,jeden przejazd 10€) i balonik urodzinowy :) 
Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, (oni się krzątali, ja siedziałam) i poszli zabierając brudne naczynia, by umyć u siebie.
Miło

Bardzo miło :) A przy okazji przyjmij najlepsze życzenia ode mnie.Niech Ci się darzy naj,naj,naj :) :drink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Najważniejsze,że podróż minęła w znośnym chłodzie :)  Pożegnanie zmienniczki masz już za sobą:haha:To teraz siadaj wygodnie i odpoczywaj.Podpowiem Ci,że jak lodówka jest pusta to otwórz jak szeroko,trochę Ci chociaż kuchnię schłodzi:haha:.

Też tak zrobiłam :szydera: a zamrażarkę wypełniłam miseczkami z wodą , udekoruję pokój  lodem przed snem  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

:oklaski: to może pomińmy już ten wątek ;)

Inez,trudno pominąć,bo to już robi się nudne.Akurat ten wątek "rozmowy przy kawie" ma charakter czatu więc nie rozumiem skąd to narzekanie.Zapomniałaś już jak ktoś parę dni temu miał pretensje o to,że za dużo "paćkamy" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, franceska napisał:

To chyba nie do mnie było, ja tam nie narzekam:dwątek pominięto:pciekawe gdzie jest ta woda odparowana z tej ziemi? Chyba gdzieś musi padać, albo dopiero popada, to będzie chyba Arka Noego:d

Witaj Franczesko,nie do Ciebie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Joy napisał:

Inez,trudno pominąć,bo to już robi się nudne.Akurat ten wątek "rozmowy przy kawie" ma charakter czatu więc nie rozumiem skąd to narzekanie.Zapomniałaś już jak ktoś parę dni temu miał pretensje o to,że za dużo "paćkamy" ?

:tak: a teraz luzik trzeba chyba ignorować takie wypowiedzi i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, salazar napisał:

Blondi, dowiedz się, czy ktoś w okolicy hoduje Damhirsch, 

https://de.wikipedia.org/wiki/Damhirsch

jeśli tak, to koniecznie spróbujcie, polecam :)!

 

Witaj @salazar:całus:.

Czy to są te jelenie azjatyckie? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Zaskoczyła mnie urodzinowo Helmutowa rodzina.
Siedzimy sobie z Helmutem, każde u siebie. Otwierają się drzwi i wpadają obie córki, syn i synowa.Ze śpiewem na ustach.
Przynieśli lody, kawę nawet.
W prezencie dostałam zestaw kosmetyków i 4-przejazdowy bilet do dużego miasta (jeżdżę tam na swoje cotygodniowe wolne,jeden przejazd 10€) i balonik urodzinowy :) 
Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, (oni się krzątali, ja siedziałam) i poszli zabierając brudne naczynia, by umyć u siebie.
Miło

https://www.youtube.com/watch?v=ZDl6oWohq7k

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Barbara48 napisał:

Witaj @salazar:całus:.

Czy to są te jelenie azjatyckie? 

Basiu, też Cię serdecznie witam :*!

Nie wiem, czy azjatyckie, ja je przyswoiłam, jako daniele, bo tak mi wujek Gugiel powiedział i mu uwierzyłam na słowo ;).

Szef kupuje mięso raz, dwa razy w roku i muszę powiedzieć, że jest super. Ma delikatny smak dziczyzny, ale nie jest suche i ma mało ścięgien. Pieczeń wychodzi pyszna, gulasz też.

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Zaskoczyła mnie urodzinowo Helmutowa rodzina.
Siedzimy sobie z Helmutem, każde u siebie. Otwierają się drzwi i wpadają obie córki, syn i synowa.Ze śpiewem na ustach.
Przynieśli lody, kawę nawet.
W prezencie dostałam zestaw kosmetyków i 4-przejazdowy bilet do dużego miasta (jeżdżę tam na swoje cotygodniowe wolne,jeden przejazd 10€) i balonik urodzinowy :) 
Posiedzieliśmy, pogadaliśmy, (oni się krzątali, ja siedziałam) i poszli zabierając brudne naczynia, by umyć u siebie.
Miło

Basiu :serce:wszystkiego najlepszego Kochana :love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, salazar napisał:

Basiu, też Cię serdecznie witam :*!

Nie wiem, czy azjatyckie, ja je przyswoiłam, jako daniele, bo tak mi wujek Gugiel powiedział i mu uwierzyłam na słowo ;).

Szef kupuje mięso raz, dwa razy w roku i muszę powiedzieć, że jest super. Ma delikatny smak dziczyzny, ale nie jest suche i ma mało ścięgien. Pieczeń wychodzi pyszna, gulasz też.

 

Pytam skarbie dlatego że wnuczek mojej Pdp jest z zawodu leśnikiem, młody chłopak. 

Jakoś ostatnio mi tłumaczył, że robią odstrzał tych zwierząt bo powodują duże szkody w młodych lasach. Obejrzalam grafiki, pasuje mi to pod Daniela, ale może źle zrozumiałam, mój niemiecki jest kiepski .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joy napisał:

Co i raz czytam wpisy kogoś,komu nie podoba się forum.A to za dużo napisane,a to forma czatu nie odpowiada :( .A może by tak wysilić się trochę i napisać jak wg jednej lub drugiej osoby miałoby być.Albo założyć nowy temat i tam pisać tak jak w duszy gra.Jak to mówi Blondi "nic na siłę".Jest tutaj cała masa wątków ,które mnie średnio albo wcale nie interesują.I co?Mam w każdym z nich napisać,że mi się nie podoba?Po prostu nie wchodzę tam i nie piszę.

Narzekanie niczego nie zmienia,poza atmosferą.

Joy, ależ chyba jasno napisałam, że to mój problem, więc kompletnie nie rozumiem co Cię dotknęło w moim poście.

Nie chcę niczego zmieniać, zakładać tym bardziej, piszę też mało, czasami podczytuję i dziwię się bardzo, że ktoś w ogóle moje pisanie zauważa.

Radosna Joy, naprawdę nie myśl o mnie, ja się nie obrażam, nie puszczam focha, opiekunką też już nie jestem, więc luz :)

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...