Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, INEZ napisał:

Przystojni mężczyżni jeszcze raz takie :d

 

41 minut temu, Blondi napisał:

Mam zadanie bojowe ,,musze kupic laptopik jak będe teraz w Pl,,,mój jest na chodzie ,,jeszcze pracuje ,ale mam kupic :święty: to kupię,,piękny i lekki,czemu nie? można już fajny kupić do 2000zł; ,,a nawet i taniej,nie będe szukala drogiego,,mam drogich dosc,,aby internet śmigał; i było trochę GB i bateria trochę trzymala,,nic więcej,,jest taka nowa firma Kiano ,mają zgrabniutkie i 1600zl,,ale co to za china czy tajlandia czy wietnam? musze poczytać,,może ktoś ma Kiano? 

kiano to polska firma bazująca ,jak większość na chińskich podzespołach,zwróć uwage przy zakupie na min 4giga ram,myślę z tanich byłby lepszy kruger matz-też polska,teraz jest promocja ,sprawdz w necie ,kosztuje 700zł

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ dlatego ja zawsze dostawałam wręcz kwaśne miny od wszystkich ,,mówiąc ,że mi nie smakuje coś tam,,prawdą jest ,że jak jem w restauracji i coś czuję ,że jest z mięsem nie tak, albo coś jest nie dobre to mówię,, widzę ,że taka prawda bardzo się Niemcom nie podoba,,mimo,że oni tego nie gotowali,ale jak mogłam powiedziec ,że jest nie dobre,,ufff,, nie rozumię ich i tyle,,a ja kłamac nie umię i bum ,,koniec dyskusji,,olewam ich,,ja jestem inna od nich i to im mówię na każdym kroku,,dobrze ,że z tymi kwasiakami nie muszę życ,,,:hura:  u Niemcow zauważyłam,że nawet wino  czy piwo ma Ci smakowac ,,ale nie ze mną takie numery,,ja mam swoje smaki ,,bum:love: zero dyskusji,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Teraz trochę z innej beczki zerkam czasami na oferty pracy na forum i co zaobserwowałam ,że coraz częściej pojawiają się oferty z adnotacją stawka do negocjacji :szok: no i no i :oklaski: dla tych agencji widać uczą się od najlepszych czyli od nas :$:hura:

chyba sie zglosze...i po negocjuje :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak nas ta podróż wymęczyła,150 km łącznie i wożenie dziadka po tej Lubece, że dziś odpoczywamy  wyłącznie na tarasie.Żadne szpacirengangi nie wchodzą w grę, bo jest 30 stopni teraz, a gdzie tam godzina 17, kiedy tu są największe upały. Nawet obiad było wyjątkowo upalny, tylko pomidorówka,bo dziadek i ja nie mamy jakoś apetytu w ten upalny dzień.

 

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Teraz trochę z innej beczki zerkam czasami na oferty pracy na forum i co zaobserwowałam ,że coraz częściej pojawiają się oferty z adnotacją stawka do negocjacji :szok: no i no i :oklaski: dla tych agencji widać uczą się od najlepszych czyli od nas :$:hura:

Też to zauważyłam,,wstyd im pisac 1200 jak z boku jest 1500,więc stawka ustalana indywidualnie ,czyli przestestują język i zaproponują 1100-:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

@INEZ dlatego ja zawsze dostawałam wręcz kwaśne miny od wszystkich ,,mówiąc ,że mi nie smakuje coś tam,,prawdą jest ,że jak jem w restauracji i coś czuję ,że jest z mięsem nie tak, albo coś jest nie dobre to mówię,, widzę ,że taka prawda bardzo się Niemcom nie podoba,,mimo,że oni tego nie gotowali,ale jak mogłam powiedziec ,że jest nie dobre,,ufff,, nie rozumię ich i tyle,,a ja kłamac nie umię i bum ,,koniec dyskusji,,olewam ich,,ja jestem inna od nich i to im mówię na każdym kroku,,dobrze ,że z tymi kwasiakami nie muszę życ,,,:hura:  u Niemcow zauważyłam,że nawet wino  czy piwo ma Ci smakowac ,,ale nie ze mną takie numery,,ja mam swoje smaki ,,bum:love: zero dyskusji,,

Ja nie byłam sprawcą tego zamieszania :haha:jadłam aż mi się uszy trzęsły bo na prawdę mi smakowało .Też zauważyłam ,że oni bardzo lubią czyli te Niemcy jak się wszystko wychwala ale może dlatego ,że oni by nieba nam przychylić  chcieli i zrobić wszystko co by nawet ptasiego mleczka u nich nam nie brakowało :szok::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...