Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, maras1 napisał:

musiałem na chwilę odejść od lapka,bo hans nalał sobie wody do garnka,włożył słomkę i uciekał na wózku abym nie zauważył:hura::hura::hura:

Pewnie mial wezwanie do gaszenia pozaru aTy mu przeszkadzasz.

Moja poprzesadzala kwiatki. 

Spoko, nie bedzie podlewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maras1 napisał:

58-młody chłop,ogólnie przez większość czasu kuma bazę,dlatego pozwalam sobie robić z niego jaja,on o tym wie,i też czasami robi sobie jaja ze mnie:d

no mlody  ale choroba nie wybiera...a moze wlasnie tm poczuciem humoru go mobilizujesz??

wiesz ja dla meza mojej babki jestem szalona i ciagle sie smieje a tym samym on tez musi ...i moze wlasnie to go mobilzuje do zebrania sie w sobie...zakupy, w koncu jakis urlop, teraz byla bardzo spokojna dziewczyna ale po 3 tygodniach bylo dla niego za cicho..juz chcial zebym sie szwendala po mieszkaniu i zagadywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, maras1 napisał:

nie jest najgorzej,ma lepsze i gorsze dni,w te lepsze płacze i mnie przeprasza,w te gorsze non stop blużni:d

a wyobraz sobie...jemu zycie sie skonczylo w chwili diagnozy... cokolwiek by nie powiedziec...raczej nie bedzie lepiej...to taki wyrok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucyna.beata napisał:

no mlody  ale choroba nie wybiera...a moze wlasnie tm poczuciem humoru go mobilizujesz??

wiesz ja dla meza mojej babki jestem szalona i ciagle sie smieje a tym samym on tez musi ...i moze wlasnie to go mobilzuje do zebrania sie w sobie...zakupy, w koncu jakis urlop, teraz byla bardzo spokojna dziewczyna ale po 3 tygodniach bylo dla niego za cicho..juz chcial zebym sie szwendala po mieszkaniu i zagadywala

gdybym nie żartował,to bym zwariował:d,zresztą masz rację jemu to też odpowiada,podobno przy mnie zachowuje bardzo przyzwoicie:kopara:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

gdybym nie żartował,to bym zwariował:d,zresztą masz rację jemu to też odpowiada,podobno przy mnie zachowuje bardzo przyzwoicie:kopara:

mobilzujesz go swoim podejsciem...jest ktos kto widzi w nim czlowieka..ale ile ciebie to kosztuje...to juz inna sprawa...nie zawsze jest do smiechu prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

a wyobraz sobie...jemu zycie sie skonczylo w chwili diagnozy... cokolwiek by nie powiedziec...raczej nie bedzie lepiej...to taki wyrok 

przez 14 lat byl w heimie,dopiero od roku jest z rodziną-synem,rodzinę zostawił dla innej kobiety tuż przed chorobą,z żoną się rozwiódł i nagle został zupełnie sam,to mogło mu paść na dekiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

przez 14 lat byl w heimie,dopiero od roku jest z rodziną-synem,rodzinę zostawił dla innej kobiety tuż przed chorobą,z żoną się rozwiódł i nagle został zupełnie sam,to mogło mu paść na dekiel

moznaby powiedziec ze wrocilo do niego ale zabawa w boga tzw osadzanie bywa bardzo ryzykowne..trzeba sie cieszyc ze stac go na taka opieke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...