Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, INEZ napisał:

 

No nie koleżanki odnosicie mylne wrażenie ja taka zła nie jestem jakby komuś mogło się wydawać :oops:.Staram się nie spinać o byle co ale wpisy typu "Mi to lata,Co Cię to obchodzi "trochę mnie irytują na szczęście szybko mi przechodzi :hura::haha::cmok:

Ja Ciebie nie oceniam, tylko życzę cudnego dnia, bo mój każdy taki jest i chciałabym aby wszyscy tak mieli :serce:.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Na prawdę???:szok::hura:a swoją drogą to coś napominałaś kiedyś,że pokoik jeden Ci się zwolnił czy się mylę?;)

nie nie mylisz...mam teraz....ccaaaaaaaaaale 45 metrow dla siebie...czyli...salonoalkowa niny garderoba za zamknietymi drzwiami....wony po syny mlodszym pokik zaadotpowany poki co w myslach na sypialnie lub dla gosci....

ta reszta czyli okolo 20 metrow to pokoj drugiego syna kuchnia lazienka i wc...dawaj...sie pomiescimy...no i mam balkon w idoekiem za zatoke...gdynia klif orlowski i ....hel

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

nie nie mylisz...mam teraz....ccaaaaaaaaaale 45 metrow dla siebie...czyli...salonoalkowa niny garderoba za zamknietymi drzwiami....wony po syny mlodszym pokik zaadotpowany poki co w myslach na sypialnie lub dla gosci....

ta reszta czyli okolo 20 metrow to pokoj drugiego syna kuchnia lazienka i wc...dawaj...sie pomiescimy...no i mam balkon w idoekiem za zatoke...gdynia klif orlowski i ....hel

Mogę nawet na balkonie spać :szok::hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja Ciebie nie oceniam, tylko życzę cudnego dnia, bo mój każdy taki jest i chciałabym aby wszyscy tak mieli :serce:.

Wiem napisałam tak ogólnie :serce: upał trochę zelżał u Ciebie? ta siłownia jest aktualna ? może już jesteś po tym pedałowaniu z wiatraczkiem ?;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! klepaczom forumowym:love::hura::oklaski: niech sobie grzeje ,,w domu mam fajnie,,U mnie odbywa się przygotowanie do Kinderfest,,dzieciakom budujemy kręgle-tor do kręgli,/kupa dużych częsci /,wszystko jest i teraz tylko złożyć, prawdziwe kule itd. ,,karton cukierków i full balonów,,na taką imprezę pójdę pierwszy raz,,ale dla dzieci będzie frajda,każde dziecko otrzyma kielbaski i picie i słodycze  i bileciki na dwie karuzele,,podoba mi się przygotowanie miasta do tego typu imprezy. coś się dzieje,,jak pomyślę w moim miescie zero takich atrakcji czy to dla dzieci czy dla seniorów-smutne! Trzeba przyznać ,że Niemcy potrafią się bawic i bardzo udzielają się społecznie,,widzę co my przygotowujemy,a dzieci nie mamy:hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zadanie bojowe ,,musze kupic laptopik jak będe teraz w Pl,,,mój jest na chodzie ,,jeszcze pracuje ,ale mam kupic :święty: to kupię,,piękny i lekki,czemu nie? można już fajny kupić do 2000zł; ,,a nawet i taniej,nie będe szukala drogiego,,mam drogich dosc,,aby internet śmigał; i było trochę GB i bateria trochę trzymala,,nic więcej,,jest taka nowa firma Kiano ,mają zgrabniutkie i 1600zl,,ale co to za china czy tajlandia czy wietnam? musze poczytać,,może ktoś ma Kiano? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, INEZ napisał:

Wiem napisałam tak ogólnie :serce: upał trochę zelżał u Ciebie? ta siłownia jest aktualna ? może już jesteś po tym pedałowaniu z wiatraczkiem ?;)

Już jest 30 na plusie:smutek:.

Kończę gotować rosołek i Synek przyjedzie po mnie na to pedałowanie :szok:, dobrze że w aucie ma klimę, może jakoś przeżyję :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry! klepaczom forumowym:love::hura::oklaski: niech sobie grzeje ,,w domu mam fajnie,,U mnie odbywa się przygotowanie do Kinderfest,,dzieciakom budujemy kręgle-tor do kręgli,/kupa dużych częsci /,wszystko jest i teraz tylko złożyć, prawdziwe kule itd. ,,karton cukierków i full balonów,,na taką imprezę pójdę pierwszy raz,,ale dla dzieci będzie frajda,każde dziecko otrzyma kielbaski i picie i słodycze  i bileciki na dwie karuzele,,podoba mi się przygotowanie miasta do tego typu imprezy. coś się dzieje,,jak pomyślę w moim miescie zero takich atrakcji czy to dla dzieci czy dla seniorów-smutne! Trzeba przyznać ,że Niemcy potrafią się bawic i bardzo udzielają się społecznie,,widzę co my przygotowujemy,a dzieci nie mamy:hura:

Może chcesz po mnie przyjechać...masz niedaleko...:haha: Też chciałabym cukierków dostać...:szydera: No i mogę robić za wasze "dziecko"...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Blondi napisał:

Mam zadanie bojowe ,,musze kupic laptopik jak będe teraz w Pl,,,mój jest na chodzie ,,jeszcze pracuje ,ale mam kupic :święty: to kupię,,piękny i lekki,czemu nie? można już fajny kupić do 2000zł; ,,a nawet i taniej,nie będe szukala drogiego,,mam drogich dosc,,aby internet śmigał; i było trochę GB i bateria trochę trzymala,,nic więcej,,jest taka nowa firma Kiano ,mają zgrabniutkie i 1600zl,,ale co to za china czy tajlandia czy wietnam? musze poczytać,,może ktoś ma Kiano? 

Nie mam. Ale słyszałam o tej firmie. Ja mam Asusa. Co prawda, specem nie jestem, ale mój Synek jest i wybrał mi model z największą możliwą pamięcią wewnętrzną RAM i dobrą kartą graficzną. Nie powiem dlaczego tak ma być, ale mu ufam. I chociaż mam full zdjęć, filmów i różności wszelakich na Partycjach, to lapulek mój śmiga jak ta lala...:oklaski: A nie kosztował majątku po porzodkach....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może chcesz po mnie przyjechać...masz niedaleko...:haha: Też chciałabym cukierków dostać...:szydera: No i mogę robić za wasze "dziecko"...:oklaski:

:oklaski::hura: przygotuj pieluchy ,jak jeszcze popuszczasz:szydera: i smoczka nie zapomnij,,fotelik mamy,,abyś była tylko grzeczna nie jak wszystkie dookoła rozwydrzeńcy,,no !! masz pewny wypad ,,wreszcie podjesz porządnie ,,dobry pomysł,,wrócisz z imprezy jak taki puciu puciu pączusio:hura::oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się nachwaliłam rodzinki :haha:Zdania co prawda o nich nie zmieniłam ale w kontekście co dzisiaj napisał @Radek50 czyli ,że mamy kochać facetów :haha:opiszę sytuację do której wczoraj doszło .W czasie konsumowania obiadku jeden z uczestników odmówił zjedzenia 2 dania i umotywował to tym ,że mu nie smakuje :szok:.Ja nawet bałam się podnieść głowy znad talerza a co dopiero spojrzeć na kucharza,który muszę przyznać bardzo się napracował .Przeczuwałam co zaraz może się zdarzyć i moje przeczucie mnie nie zawiodło .Po chwili konsternacji odważyłam się na niego spojrzeć co prawda nie był purpurowy ze złości ale zauważyłam,że dziwnie zaciskał szczęki co było widać po ruchach policzków .Postanowiłam ,że udam głupa i ,że nie wiem o co chodzi .Po chwili padło pytanie skierowane do tego śmiałka co to się odważył powiedzieć,że mu nie smakuje Dlaczego?!!!! .Odpowiedzi brak .W porę się jednak zreflektował jak popatrzał na mnie,że nie się nie bardzo podoba jego reakcja , przełożył to danie do garneczka i powiedział ,żebym odgrzała to na kolacje .Nic o tym nie wspominałam wczoraj przy okazji tych pochwał bo trochę go rozumiałam chociaż nie do końca .Pewnie dlatego ,że nie jestem mężczyzną :haha:Widocznie urażona została jego męska duma czy cuś .Szkoda bo trochę się rozczarowałam myślałam,że on nie jest taki jak wszyscy inni ale okazało się,że jest ;)Ciąg dalszy nastąpił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

:oklaski::hura: przygotuj pieluchy ,jak jeszcze popuszczasz:szydera: i smoczka nie zapomnij,,fotelik mamy,,abyś była tylko grzeczna nie jak wszystkie dookoła rozwydrzeńcy,,no !! masz pewny wypad ,,wreszcie podjesz porządnie ,,dobry pomysł,,wrócisz z imprezy jak taki puciu puciu pączusio:hura::oklaski:

Jestem za....:oklaski: Smoczka nie ma...nic to...kciuka w dziób włożę...:haha: Pieluch nie ma...nic to...od pdp pożyczę...oddam w stanie nienaruszonym...:szydera: Co prawda nie chcę być puciu puciu pączusiem, ale się poświęcę...dla dobra ogólnego...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mam. Ale słyszałam o tej firmie. Ja mam Asusa. Co prawda, specem nie jestem, ale mój Synek jest i wybrał mi model z największą możliwą pamięcią wewnętrzną RAM i dobrą kartą graficzną. Nie powiem dlaczego tak ma być, ale mu ufam. I chociaż mam full zdjęć, filmów i różności wszelakich na Partycjach, to lapulek mój śmiga jak ta lala...:oklaski: A nie kosztował majątku po porzodkach....:haha:

Wiem,że teraz są całkiem inne ceny niż przed 5 czy 8 lat,,,też patrzę na GB,bo lubię sama trochę wsadzic w laptopa,,a aby wsadzic to trzeba miec trochę miejsca,,coś wyszukam napewno,aby potem nie było szkoda zmienic znowu na nowy,jak coś nie tak,,,:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Wiem,że teraz są całkiem inne ceny niż przed 5 czy 8 lat,,,też patrzę na GB,bo lubię sama trochę wsadzic w laptopa,,a aby wsadzic to trzeba miec trochę miejsca,,coś wyszukam napewno,aby potem nie było szkoda zmienic znowu na nowy,jak coś nie tak,,,:haha:

Myślimy przyszłościowo...czy jakoś tak...rozsądnie...czy jakoś tak...i pragmatycznie...czy jakoś tak...:szydera: Grunt, żeby śmigał...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...