Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, INEZ napisał:

To jednak sobie przedłużyłaś pobyt?:haha:do jesieni jeszcze sporo zostało a w tamtym roku jesień była o wiele cieplejsza niż lato :oops:

Nie...pobytu na wygnaniu nigdy nie przedłużam. Kalendarz, każdy, wskazuje wyraźnie, co autorka, czyli ja, ma na myśli, jakkolwiek by jesień ciepła nie była...i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :)  I klops.....pustka w głowie nie wiem co dalej napisać :( .W zaraźliwość demencji nie wierzę czyli jest poważna obawa,że upał mózg mi wysuszył :rozpacz:

to napisz....piękny dziś kolejny dzień, życie jest piękne, facetów trzeba kochać:cześć3::haha: a tak to witaj :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie...pobytu na wygnaniu nigdy nie przedłużam. Kalendarz, każdy, wskazuje wyraźnie, co autorka, czyli ja, ma na myśli, jakkolwiek by jesień ciepła nie była...i tyle...

Też masz dzisiaj focha czy ja takie mylne wrażenia ciągle donoszę .Zobaczymy co ta jesień nam przyniesie i tyle .....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Martta napisał:

Miałam czas na przemyślenia i doszłam do wniosku,  że to już nie na moje siły i cierpliwość. Chyba czas zakończyć karierę opiekunki. 

nie poddawaj się. Na Twoim miejscu porozmawiałbym konkretnie z synem i powiedział mu, żeby opracował menu dla ojca, żeby nikt nie miał do Ciebie więcej jakichś bzdurnych uwag. Przygotowujesz mu, to co syn zaproponuje i niech się dziadek odczepi. Bądź też w kontakcie ze swoją agencją

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Radek50 napisał:

nie poddawaj się. Na Twoim miejscu porozmawiałbym konkretnie z synem i powiedział mu, żeby opracował menu dla ojca, żeby nikt nie miał do Ciebie więcej jakichś bzdurnych uwag. Przygotowujesz mu, to co syn zaproponuje i niech się dziadek odczepi. Bądź też w kontakcie ze swoją agencją

:tak:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Marta ,pisałaś wcześniej,że on ma depresję i demencję ... jeżeli o nie będzie odpowiednio leczony ,to wyżej ch... nie podskoczysz...Weź synusia w obroty,postrasz wezwaniem karetki ( chodzi o ewentualne odwodnienie) i rób swoje, zgłoś firmie 

jak napisalam wczesniej ze notruff to komenatrze..postaw na stole zostaw zrob krok do tylu ...niech sobie odczeka itp...nie podejmuje sie stawiac diagnoze na forum na podstawie opisu dziewczyny...

zgadzam sie z toba....wezwanie karetki albo syna zmobilizuje albo dziadka na nogi postawi....moze i gra na uczuciach dziewczyny moze w ten sposob chce zwrocic uwage syna...ale to wszystko moze...pewne jest ze nie ktorys dzien z kolei i niewazne czy sie nawadnia czy nie...to przypomina mi niemieckie myslenie..wez pigulke...i lekarz ma spokoj..

radzilam zameldowac firmie zeby doope swoja bronic...bo opiekun ma obowiazek meldowac reagowac jezeli cos sie niepokojacego z pdp  dzieje jezeli rodzina nie reaguje zostaje szpial..ale po drodze firma...bo to ona skierowala na zlecenie to ona jest strona umowy i ona  bierze za to kase...

sorki troche mnie ponioslo...

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Barbara48 napisał:

@INEZ uśmiechnij się, życie jest piękne, pomimo upałów :cmok:.

 

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Odnosisz mylne wrażenie.

No nie koleżanki odnosicie mylne wrażenie ja taka zła nie jestem jakby komuś mogło się wydawać :oops:.Staram się nie spinać o byle co ale wpisy typu "Mi to lata,Co Cię to obchodzi "trochę mnie irytują na szczęście szybko mi przechodzi :hura::haha::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

jak napisalam wczesniej ze notruff to komenatrze..postaw na stole zostaw zrob krok do tylu ...niech sobie odczeka itp...nie podejmuje sie stawiac diagnoze na forum na podstawie opisu dziewczyny...

zgadzam sie z toba....wezwanie karetki albo syna zmobilizuje albo dziadka na nogi postawi....moze i gra na uczuciach dziewczyny moze w ten sposob chce zwrocic uwage syna...ale to wszystko moze...pewne jest ze nie ktorys dzien z kolei i niewazne czy sie nawadnia czy nie...to przypomina mi niemieckie myslenie..wez pigulke...i lekarz ma spokoj..

radzilam zameldowac firmie zeby doope swoja bronic...bo opiekun ma obowiazek meldowac reagowac jezeli cos sie niepokojacego z pdp  dzieje jezeli rodzina nie reaguje zostaje szpial..ale po drodze firma...bo to ona skierowala na zlecenie to ona jest strona umowy i ona  bierze za to kase...

sorki troche mnie ponioslo...

 

 

Byle nie za daleko bo do domu nie trafisz :haha::tak::oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, INEZ napisał:

 

No nie koleżanki odnosicie mylne wrażenie ja taka zła nie jestem jakby komuś mogło się wydawać :oops:.Staram się nie spinać o byle co ale wpisy typu "Mi to lata,Co Cię to obchodzi "trochę mnie irytują na szczęście szybko mi przechodzi :hura::haha::cmok:

napisalam podobnie ale w dniesieniu do problemu martty..osobiscie nie czuje sie na silach stawiac diagnozy komukolwiek czytajac forum...z calym szacunkiem dla doswiadczenia kolezanek i kolegow...

mi tez przechodzi...ale.....wiesz co...dziwnie mi z tym...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lucyna.beata napisał:

napisalam podobnie ale w dniesieniu do problemu martty..osobiscie nie czuje sie na silach stawiac diagnozy komukolwiek czytajac forum...z calym szacunkiem dla doswiadczenia kolezanek i kolegow...

mi tez przechodzi...ale.....wiesz co...dziwnie mi z tym...

:$ mi też bo jest to nie potrzebne nikomu ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...