Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, INEZ napisał:

No ale tak samo dzieci ludzi w każdym wieku mogą zostać o to zubożeni więc nie jest to chyba problem tylko wieku rodziców ale podejścia do życia .Świata nie naprawisz :)

@Afryka  to też ja napisałam odniosłam się tu do kwestii zubożenia a nie rozwydrzenia .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, INEZ napisał:

Ja też wiem ,że szkoda Ci tego dzieciaka mnie by też pewnie było szkoda .Tylko czy uważasz ,że mając młodszych rodziców ta dziewczynka byłaby inna?

Tego nie wie nikt...Ale o co innego tu biega...Napisałam już tyle, że powtarzać się nie będę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Tego nie wie nikt...Ale o co innego tu biega...Napisałam już tyle, że powtarzać się nie będę...

No właśnie trudno jest przewidzieć co los przyniesie .Wiem ,że chodzi Ci o powiedzmy lekkomyślność tych ludzi no ale przecież "gorsi rodzice się trafiają" a radość z posiadania dziecka każdy pewnie ma .Ja też nie mam zamiaru już się powtarzać i rozwodzić w tym temacie .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Radek50 napisał:

Ja po cichu, aczkolwiek nie po angielsku :haha:z "cudownościami wszelakimi w opiece pracującymi" (za Mirelką) się pożegnam. Wcześniejszy dziś obiad, zero pauzy, ale żadna strata, bo na pół dnia jedziemy wraz z podopiecznym do Lubeki. Tak więc, raz jeszcze....miłego dnia :cześć::cześć:

Hallo,, zauważyłeś coś innego w miescie Lubecka?  te ich wąskie  wejscia ,przejscia w tych dużych budynkach mieszkalnych? wygląda jak tunel,,grubas nie ma szans na wejscie do domu,,,wąski tunel i przeciskasz się i idziesz dalej a tam ogródek , dom następny ,wąski chodniczek i dwa numery mieszkalne,,takie ukryte mieszkanka tylko jak narazie tam spotkałam,,,te uliczki wąskie jak w Hiszpanii, nie wszystkie na szczęscie,,większośc jest normalna. To też zaliczyłam:tak2: 

IMG_20180802_113629.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Dokładnie tak ,a tu wylazł wyłącznie egoizm w czystej postaci .:dobrze:

Każdy kto posiada dzieci jest egoistą bo nie tylko daje im życie ale tym samym skazuje na ....... pozwolicie,że nie dokończę  bo dla mnie jest to bardzo przykre jak o tym myślę .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maras1 napisał:

grubsza osoba też si174.JPG.a38c00ab19a6dd04185d0ae8b95054a0.JPGę wciśnie,jak moja kolezanka:d

O taką fotkę mi chodziło,,ale widziałam jeszcze szczuplejsze przejscia,,, a po drugie to Ty chyba jeszcze grubasa nie widziałeś,,Twoja Koleżanka ma może XXL,,przy dobrych sciągaczach by wyszlo ,że ma L,,,to nischt zu tragisch

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

:kopara: to w takim wieku się jeszcze może??:szok:

Też zadaję to pytanie, ale raczej w kontekscie stereotypu o Cie-Ru-chocinku :d  Może to dziecko z in vitro? Bo jakoś aktu poczęcia nie widze u pana ....chociaż........mój szef ma 75 lat i żonę 16 lat mlodszą i uprawiają seks. Na okoliczność szef stosuje szprycę......TAM ! Niestety dopada go jakby demencja. Może to skutek uboczny?

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dodzisława napisał:

Też zadaję to pytanie, ale raczej w kontekscie stereotypu o Cie-Ru-chocinku :d  Może to dziecko z in vitro? Bo jakoś aktu poczęcia nie widze u pana ....chociaż........mój szef ma 75 lat i żonę 16 lat mlodszą i uprawiają seks. Na okoliczność szef stosuje szprycę......TAM ! Niestety dopada go jakby demencja. Może to skutek uboczny?

:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, INEZ napisał:

:haha:

Nie ma się co śmiać :d Tu trzeba się wczuć w rolę i zauwazyć perspektywę :d Jak moja babuleńka, co to za chwilę stuknie jej 98 wiosenek, przeniesie się do lepszego świata, to jej syn będzie potrzebował wsparcia :d . Może go młoda żona nie odda do Heimu, ale........takiej szefowej jak ona, to ja mieć bym nie chciała :d . Upiorne babsko, ktore nienawidzi ludzi, oprócz najblizszej rodziny. Stawiam jednak na to, że wyląduje w Heimie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Upiorne babsko, ktore nienawidzi ludzi, oprócz najblizszej rodziny. Stawiam jednak na to, że

Normalna Niemka nic specjalnego nie ma odchyłu od normy  :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Spotkała mnie i koleżankę wielka niespodzianka...:haha: Kolejna proszona kolacja...:szydera: Tym razem gotują przyjezdni goście...może się najemy...:haha: Trzymajcie kciuki...:oklaski:

Kciuki potrzymam :) ale tak na wszelki wypadek machnij jakieś ciasto:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...