Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, INEZ napisał:

Ja sama zaczynam się zachowywać jak rozwydrzony bachor :$.Powiedziałam ,że mam ochotę na lody !!! czemu nie kupili ? :smutek: powinni to przewidzieć,że jest teraz sezon na jedzenie lodów  w zimie się tak często lodów nie jada .Co ja na to poradzę,że były 3 pudełka ale już nie ma  :$:haha:

TO akurat, nie jest objawem bachorstwa.....:haha: Lody są artykułem pierwszej potrzeby....i basta....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

O właśnie....trafiłaś w dziesiątkę...:tak2: Jako wisienkę na torcie zapodam, że.............tatuś bachora, tfu...dziecięcia ma obecnie lat 80...:kopara:

O qwa !? :kopara:....to za chwilę ,tatuś też będzie popitalał z Alzheimerem pod rękę ...w sumie to przeje....się takie dzieciństwo i młodość ....:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

:kopara: to w takim wieku się jeszcze może??:szok:

Nie wiem....ale bachor jest....:tak2: Był taki aktor Anthony Quinn Grek Zorba)....i jemu się przytrafiło bachorstwo z młodą żoną, jak miał 84 lata....:haha: Reszta pozostaje spowita zasłoną niewiadomych...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

O qwa !? :kopara:....to za chwilę ,tatuś też będzie popitalał z Alzheimerem pod rękę ...w sumie to przeje....się takie dzieciństwo i młodość ....:szydera: 

Tatuś, emerytowany, znany neurolog monachijski, ma bardzo zaawansowanego Parkinsona....mieszka w jakimś Heimie....i tyle ma z dzieckiem do czynienia...:tak2: Smutne? Tragiczne? Nie wiem, jak to określić....gdzie są granice rozsądku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie wiem....ale bachor jest....:tak2: Był taki aktor Anthony Quinn Grek Zorba)....i jemu się przytrafiło bachorstwo z młodą żoną, jak miał 84 lata....:haha: Reszta pozostaje spowita zasłoną niewiadomych...:szydera:

Już mnie nie strasz ja przez Ciebie od dziś biorę tylko dziadków 90+ widzisz co narobiłaś:smutek::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Tatuś, emerytowany, znany neurolog monachijski, ma bardzo zaawansowanego Parkinsona....mieszka w jakimś Heimie....i tyle ma z dzieckiem do czynienia...:tak2: Smutne? Tragiczne? Nie wiem, jak to określić....gdzie są granice rozsądku? 

Ludzie ,ludziom zgotowali ten los, jakkolwiek by to nie zabrzmiało .Tragiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Tatuś, emerytowany, znany neurolog monachijski, ma bardzo zaawansowanego Parkinsona....mieszka w jakimś Heimie....i tyle ma z dzieckiem do czynienia...:tak2: Smutne? Tragiczne? Nie wiem, jak to określić....gdzie są granice rozsądku? 

Tam gdzie ...... się zaczyna  rozsądek znika podobno :oops::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, INEZ napisał:

Dla mnie wczoraj rodzina zakupiła bo nie mam stacji benzynowej w pobliżu .Dostarczyli tuż przed 23 nie chcieli mi kupić ale zagroziłam ,że całą noc nie będę spała to się ugięli :haha:.Zanim poszłam spać to chyba z 5 wypaliłam :$

ja muszę sobie samemu kupować,ale paczka starcza mi na 2-3 dni

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Tam gdzie ...... się zaczyna  rozsądek znika podobno :oops::haha:

Może masz i rację.....Mnie uderzyło, że ci ludzie, wszechstronnie wykształceni, światli, podjęli taką, a nie inną decyzję, kierując się tylko i wyłącznie swoją potrzebą posiadania dziecka.....Ale do jasnej cholipki...jak masz tyle lat, co ci rodzice, to chyba należy dostrzec granice rozsądku i zagrożenia wynikające z późnego rodzicielstwa...nie dla siebie, ale dla dziecka...skazali je na bycie opiekunem osoby starszej od najwcześniejszych lat dziecięcych. Być może podświadomie, albo ze względu na skrupuły pozwala jej się na wszystko...PORAŻKA.....i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...