Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, maras1 napisał:

na głodzie zawsze,ale papierosy kupiłem:d

Dla mnie wczoraj rodzina zakupiła bo nie mam stacji benzynowej w pobliżu .Dostarczyli tuż przed 23 nie chcieli mi kupić ale zagroziłam ,że całą noc nie będę spała to się ugięli :haha:.Zanim poszłam spać to chyba z 5 wypaliłam :$

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Tak powinno być wszędzie,ale sama wiesz,jak bywa .

Wiem i dlatego napisałam ,że czasami aż trudno mi uwierzyć,że niby takie jaśnie państwo bogate a jedzenie pod psem .Ja też nigdy głodem nie prze mierałam raz tylko jedzenie było pod psem ale nie dlatego,że wybitnie oszczędni byli ale cała rodzinka to banda leni i obiboków więc w kwestii gotowania też tak było im się nie chciało gotować a ja musiałam jeść to co oni zrobili czyli jedna wielka ch......:przekleństwa:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę ci ja sobie w cieniu pod parasolnikiem...genisuję dzionek...nocna zmana na drugim fotelu...babka ma logopedę...rodzina sobie pojechała w cholipkę jasną....:oklaski:Jaki błogi spokój jest...:oklaski: Przerwa dzisiaj później będzie, ale nic to...babką zajmie zajmie się rodzinka...niech wiedzą jak to fajnie jest...:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ trafiłaś na fajne miejsce i tylko sie cieszyć:oklaski: aby takich rodzin było jak najwięcej,:hura:,bo trafiają się fajne rodziny.normalni ludzie,ja ze swoich obserwacji widzę, że oprócz zazdrosników ,wredot są też bardzo mili ludzie,potrafić się cieszyć z czyjegoś zadowolenia nie każdy potrafi,, jedna babcia zazdrosna ,że jej kolega ze mną za dużo rozmawia,,inna zazdrosna o ciuchy,,inna o makijaż i sama zaczęła się malowac,,cyrki ale ogólnie fajni ludzie,, także ciesze się razem z Tobą,że masz super :oklaski:

A ja witam klepaczy,,ja to dopiero śpioch,,wszyscy jedli obiad a ja śniadanie ,,ale na zewnątrz można kotlety smażyć,,więc zero pracy jakiejkolwiek,,,jeszcze 2 albo 3 dni i wrócimy do normalności ,,tak myślę,,:święty:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Siedzę ci ja sobie w cieniu pod parasolnikiem...genisuję dzionek...nocna zmana na drugim fotelu...babka ma logopedę...rodzina sobie pojechała w cholipkę jasną....:oklaski:Jaki błogi spokój jest...:oklaski: Przerwa dzisiaj później będzie, ale nic to...babką zajmie zajmie się rodzinka...niech wiedzą jak to fajnie jest...:tak2:

Ja też ... prawie jak u Ciebie ,po porannym urwaniu doopy ,błogi spokój ... nie licząc telewizora Pdp ryczącego i jej ,nie zgorszego , chrapania ...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Ja też ... prawie jak u Ciebie ,po porannym urwaniu doopy ,błogi spokój ... nie licząc telewizora Pdp ryczącego i jej ,nie zgorszego , chrapania ...:haha:

Chciałabym mieć urwanie doopy tylko rano...:haha: TO chwilowe, tymczasowe było....i już się skończyło...:( Pdp właśnie okupiła "mój" fotel...:przekleństwa: Teraz na ławce siedzę, lapulek mój na kolankach trzymam...a złość się we mnie gotuje...bo ukochane me narzędzie zbyt ciepło ma...na kolanach mych...a kolana te, skądinąd zgrabne, nie są wyprostowane na krzesełku naprzeciw......:haha:Masakra...>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Chciałabym mieć urwanie doopy tylko rano...:haha: TO chwilowe, tymczasowe było....i już się skończyło...:( Pdp właśnie okupiła "mój" fotel...:przekleństwa: Teraz na ławce siedzę, lapulek mój na kolankach trzymam...a złość się we mnie gotuje...bo ukochane me narzędzie zbyt ciepło ma...na kolanach mych...a kolana te, skądinąd zgrabne, nie są wyprostowane na krzesełku naprzeciw......:haha:Masakra...>:(

Dzisiaj było wyjątkowo ,bo po pierwsze duszowanie ,po drugie fußpflege o nieprzyzwoitej porze była zamówiona ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Dzisiaj było wyjątkowo ,bo po pierwsze duszowanie ,po drugie fußpflege o nieprzyzwoitej porze była zamówiona ...

Uwierz mi...jesteśmy tu we dwie...a jest urwanie doopy dzyń w dzyń...i to bez kąpieli i pediqure...:haha: Narobić się nie narobię, ale jestem w stanie permanentnego poirytowania...:tak2: Jest tutaj siedmiolatka...wnusia od najmłodszej Jaśniepanienki ( lat 52.....tak, tak...późna matka...:szok:...policzcie sami )...i powiem krótko....chociaż lubię dzieci i nie jestem zwolennikiem klapsowego stawiania do pionu, to mam taką ochotę zastosować tę metodę, jak jeszcze nigdy w życiu...:tak2: Tak źle wychowanego "bachora" ( sorki, ale to jest właśnie bachor) jeszcze w swoim niedługim życiu nie widziałam. A tu nikt nie zwraca uwagi na jej niewłaściwe zachowanie....>:( Mówią, że czego się Jaś nie nauczy, to Jan nigdy nie będzie umiał...i jest to taki klasyczny przypadek....Chociaż właściwie, to coś umie...jest przemądrzała i źle wychowana...:donos:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Uwierz mi...jesteśmy tu we dwie...a jest urwanie doopy dzyń w dzyń...i to bez kąpieli i pediqure...:haha: Narobić się nie narobię, ale jestem w stanie permanentnego poirytowania...:tak2: Jest tutaj siedmiolatka...wnusia od najmłodszej Jaśniepanienki ( lat 52.....tak, tak...późna matka...:szok:...policzcie sami )...i powiem krótko....chociaż lubię dzieci i nie jestem zwolennikiem klapsowego stawiania do pionu, to mam taką ochotę zastosować tę metodę, jak jeszcze nigdy w życiu...:tak2: Tak źle wychowanego "bachora" ( sorki, ale to jest właśnie bachor) jeszcze w swoim niedługim życiu nie widziałam. A tu nikt nie zwraca uwagi na jej niewłaściwe zachowanie....>:( Mówią, że czego się Jaś nie nauczy, to Jan nigdy nie będzie umiał...i jest to taki klasyczny przypadek....Chociaż właściwie, to coś umie...jest przemądrzała i źle wychowana...:donos:

Ja pierdziu ...O.o... skutki bezstresowego " wychowania " ...a po drugie , nie jestem zwolenniczką późnego macierzyństwa , ale nie ortodoksyjną :haha:.Różnie się w życiu plecie,ale ani babcia nie doceni bycia babcią,bo zdemenciała ,ani wnuczka nie pozna co to znaczy być ulubioną wnuczką , beznadziejne to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sama zaczynam się zachowywać jak rozwydrzony bachor :$.Powiedziałam ,że mam ochotę na lody !!! czemu nie kupili ? :smutek: powinni to przewidzieć,że jest teraz sezon na jedzenie lodów  w zimie się tak często lodów nie jada .Co ja na to poradzę,że były 3 pudełka ale już nie ma  :$:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Afryka napisał:

Ja pierdziu ...O.o... skutki bezstresowego " wychowania " ...a po drugie , nie jestem zwolenniczką późnego macierzyństwa , ale nie ortodoksyjną :haha:.Różnie się w życiu plecie,ale ani babcia nie doceni bycia babcią,bo zdemenciała ,ani wnuczka nie pozna co to znaczy być ulubioną wnuczką , beznadziejne to .

O właśnie....trafiłaś w dziesiątkę...:tak2: Jako wisienkę na torcie zapodam, że.............tatuś bachora, tfu...dziecięcia ma obecnie lat 80...:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...