Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, maras1 napisał:

niestety wypiłem dwa drinki:(

Dwa za dużo,,ale już noc więc spać i śnic o petach Ci przyjdzie,,palenie to dopiero nałóg,,a kawa rano bez fajeczki to następny stres,,matko i córko" chyba Ci sztangę podrzucę:tak2: nikt się nie kapnie,że jest mniej ,,, :oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, maras1 napisał:

może beksa ,ale nie lala:d

a nie każdy potrafi płakać,,sa tacy co łzy nie puszczą,a popłakać nieraz dobrze,,oczka się oczyszczą,,płakanie nie jest złe,,uwolni nieraz od wielu problemów i pomoże nawet, nie wstydzić się płakac,,każdemu tęskno za czymś ,,ja jestem poza swoim domem,,tęskno mi strasznie też za moimi wnuczkami,uczę się życ inaczej ale nie jest łatwo,:serce: bije ,,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, franceska napisał:

No kurka a ja fajeczki znalazłam hi hi.. Chociaż nie pale, to przyglądam im się, trochę korci.

To wez i spróbuj ,,a może jesteś niedaleko kolegi,,poszedł spac ale nischt zu tragisch ,,jutro jak znalazł,,,ale dzięki ,że się odezwałaś ,,jesteś teraz w De,,w pracy?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, franceska napisał:

Mnie też dziś na płacz brało i chyba dlatego tu zajrzalam:) 

 

nalać mam??:smutek:  smutek naszedł? oj @franceska nieraz dołki mamy i to wszyscy mamy te dołki,,ale można z tych dołków szybko wyjsc,,pogonic te dołki,,smutki,,nie jest to łatwe,,tego trzeba chciec,,powiedziec sobie ,,dam radę,,jestem silna ,potrafię wszystko i jestem dobra w tym co robię,,zarabiam i jestem wartosciowa ,,jestem górą:oklaski:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ale mi się pdp trafiła. :haha:

Wczoraj imprezowała do 1:30 w nocy o dzisiaj jeszcze telewizję ogląda. :szydera:

Niech ogląda ,,rozrywkowa kobitka,,ona może wogole nie śpi? :szok: czeka Ciebie impra jedna noc w noc-ufff 

nic innego jak zapowiedziec jutro,,dzien konczę o 20 godz,, a co dalej? tak mialam na jakies steli, szybko zrobilam porządek ,,bo ja do 23 w nocy nie będę siedziec -mowy nie ma,,a że inna siedziala to nie znaczy ,że ja mam siedziec ,,koniec ,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, violka napisał:

Kurcze . Chciałam położyć sobie teraz farbę na włosy , ale chyba poczekam do nocy . W tym ukropie nie ma czym oddychać i smród farby mógłby mnie dobić O.o

obawialabym sie zagotowania mieszanki na glowie i efektu jaki mogly sie pojawic:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie mam ładnego pokoju...nie mam nawet szafy w tym pokoju...czas mam wypełniony po kokardę, ale nie mam stresu...żadnego...:tak2: Opisuję swoje perypetie z przymrużeniem oka, ale nie jest mi tu źle, choć mam mniej czasu na klepanka...:haha: I chociaż nie jest to stella marzeń, chociaż pdp ma wiele niezdiagnozowanych schorzeń, to tego luzu psychicznego jaki tu mam, życzę każdemu...:dobrze:

nareszcie...uffffffff:tak:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...