Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, dorobota napisał:

Słaba jestem w kombinowaniu . Nic nie wychodzi. Daruję sobie . Dzięki .

Kliknij na swój awatar. Pokaże się cały profil. Po prawej, u góry jest edycja profilu. Kliknij. Wyświetli się białe okno. Wpisujesz "tytuł..." TO jest właśnie TEN napis pod awatarem. Zatwierdź zmiany.  Fertig...:oklaski: Ganz einfach zu machen...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was by pojechał do pracy ,,wiedząc ,że czeka na Was ładny pokój???  masakra jakas,,,po cholerę mi ładny pokój,,jakbym nie miała ochoty w nim przebywac ,,mając jakis oszołomów obok,,,agencje biorą nas  już ,na ładne pokoje,,a jak się czują PDP to nie ważne,,za kogo oni nas biorą,,za naiwniaków jak faceci na portalach,,,hahahha jakos mi się tak to wszystko połączylo:haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Czy ktoś z Was by pojechał do pracy ,,wiedząc ,że czeka na Was ładny pokój???  masakra jakas,,,po cholerę mi ładny pokój,,jakbym nie miała ochoty w nim przebywac ,,mając jakis oszołomów obok,,,agencje biorą nas  już ,na ładne pokoje,,a jak się czują PDP to nie ważne,,za kogo oni nas biorą,,za naiwniaków jak faceci na portalach,,,hahahha jakos mi się tak to wszystko połączylo:haha:

Co się dziwić , jak oni sami nie mają pojęcia o tej pracy O.o Opiekunki też mają różne oczekiwania . Ja mam teraz Stelle w małym , skromnym , 3 pokojowym mieszkanku . Mój pokoik jest tak mały , że aż cieszę się , że nie cierpię na klaustrofobię :haha:Wanna w łazience ma tak grubą powłokę kamienia , że biorę w niej tylko prysznic , bo nie odważyłabym się wykąpać :szydera: ale modę zaliczyć to miejsce do Steli marzeń :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Blondi napisał:

Czy ktoś z Was by pojechał do pracy ,,wiedząc ,że czeka na Was ładny pokój???  masakra jakas,,,po cholerę mi ładny pokój,,jakbym nie miała ochoty w nim przebywac ,,mając jakis oszołomów obok,,,agencje biorą nas  już ,na ładne pokoje,,a jak się czują PDP to nie ważne,,za kogo oni nas biorą,,za naiwniaków jak faceci na portalach,,,hahahha jakos mi się tak to wszystko połączylo:haha:

Nie mam ładnego pokoju...nie mam nawet szafy w tym pokoju...czas mam wypełniony po kokardę, ale nie mam stresu...żadnego...:tak2: Opisuję swoje perypetie z przymrużeniem oka, ale nie jest mi tu źle, choć mam mniej czasu na klepanka...:haha: I chociaż nie jest to stella marzeń, chociaż pdp ma wiele niezdiagnozowanych schorzeń, to tego luzu psychicznego jaki tu mam, życzę każdemu...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Co się dziwić , jak oni sami nie mają pojęcia o tej pracy O.o Opiekunki też mają różne oczekiwania . Ja mam teraz Stelle w małym , skromnym , 3 pokojowym mieszkanku . Mój pokoik jest tak mały , że aż cieszę się , że nie cierpię na klaustrofobię :haha:Wanna w łazience ma tak grubą powłokę kamienia , że biorę w niej tylko prysznic , bo nie odważyłabym się wykąpać :szydera: ale modę zaliczyć to miejsce do Steli marzeń :oklaski:

Dokładnie tak...teraz mam osobne studio na górze , duży salon z aneksem kuchennym , łazienka z wanną do której wchodzę po schodkach :haha:,plus sypialnia ...i na co mi przyszło!? Próbuję spać w sypialni,potem próbuję na kanapie w salonie ....muszę się mordować w tych luksusach ,a spania jak nie było tak nie ma :mur::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Dokładnie tak...teraz mam osobne studio na górze , duży salon z aneksem kuchennym , łazienka z wanną do której wchodzę po schodkach :haha:,plus sypialnia ...i na co mi przyszło!? Próbuję spać w sypialni,potem próbuję na kanapie w salonie ....muszę się mordować w tych luksusach ,a spania jak nie było tak nie ma :mur::haha:

Czyli chujnia z grzybnią i patatajnia...:haha:Sorki za trywializm...:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

skromnym , 3 pokojowym mieszkanku

Ja bym się już tam zadusiła,,musze miec przestrzeń,,muszę !!! mnie takie mieszkanka męczą,,jeden dzien i baj baj,,uciekam ,,co do łazienki to czy to wanna czy pryśnic ,,aby słuchawka była i tylko pryśnic,,nie lubię wanien,,więc podziwiam Ciebie ,,ale nie wszyscy potrzebują dużych przestrzeń,,dobrze się czują w małych,:tak2:,mieszka kupa ludzi w małych mieszkankach blokowych,,a pokój dla mnie może być pusty aby był trochę większy ,,,pryczka i stolik i jakis wieszak,,,no i lustro-uff marzenie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dokładnie tak...teraz mam osobne studio na górze , duży salon z aneksem kuchennym , łazienka z wanną do której wchodzę po schodkach :haha:,plus sypialnia ...i na co mi przyszło!? Próbuję spać w sypialni,potem próbuję na kanapie w salonie ....muszę się mordować w tych luksusach ,a spania jak nie było tak nie ma :mur::haha:

walnij sobie przed snem,mi pomaga:wino::d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Ja bym się już tam zadusiła,,musze miec przestrzeń,,muszę !!! mnie takie mieszkanka męczą,,jeden dzien i baj baj,,uciekam ,,co do łazienki to czy to wanna czy pryśnic ,,aby słuchawka była i tylko pryśnic,,nie lubię wanien,,więc podziwiam Ciebie ,,ale nie wszyscy potrzebują dużych przestrzeń,,dobrze się czują w małych,:tak2:,mieszka kupa ludzi w małych mieszkankach blokowych,,a pokój dla mnie może być pusty aby był trochę większy ,,,pryczka i stolik i jakis wieszak,,,no i lustro-uff marzenie 

Dlatego napisałam , ze opiekunki też mają różne oczekiwania :d. Mieszkam w domu z ogrodem , jestem odzwyczajona od dziwnych dzwięków za ścianą a o dziwo czuję się wspaniale w tym mieszkanku , bo pracuję w miłej atmosferze , bez stresu i czuję się tam jak w domu :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Dlatego napisałam , ze opiekunki też mają różne oczekiwania :d. Mieszkam w domu z ogrodem , jestem odzwyczajona od dziwnych dzwięków za ścianą a o dziwo czuję się wspaniale w tym mieszkanku , bo pracuję w miłej atmosferze , bez stresu i czuję się tam jak w domu :oklaski:

Nie zawsze ładne, co ładne, ale co się komu podoba i co do jestestwa pasuje...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

walnij sobie przed snem,mi pomaga:wino::d

Próbowałam ... krzynka pifka stoi ...i nic ... powiem więcej z tych nerw,to w ogóle nie mam ochoty na alkohol .W sobotę sobie odbiję ,w domciu .

Tu to chyba ,z środków naturalnych,to tylko egzorcyzmy pomogą .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Dlatego napisałam , ze opiekunki też mają różne oczekiwania :d. Mieszkam w domu z ogrodem , jestem odzwyczajona od dziwnych dzwięków za ścianą a o dziwo czuję się wspaniale w tym mieszkanku , bo pracuję w miłej atmosferze , bez stresu i czuję się tam jak w domu :oklaski:

:tak: aby pasowało,,mi też dużo pasuje jak jest właśnie ta atmosfera ,,atmosfera spokoju

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...