Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z grafowej kolacji...:cześć2: Powiem tak..................................DOBRZE, ŻE UPIEKŁAM CIASTO I ZROBIŁAM TORT...:haha: Ja pierdziu...mało z głodu nie umarłam...:haha: Nie dość, że spóźnienie było koło godziny, bo syn jeszcze nie ugotował, to chciano nas, opiekunki, wrobić w szykowanie stołu...:haha: Ale my twarde jesteśmy....:szydera: No i rodzina nakryła sama...:szydera: A teraz uwaga...orkiestra tusz proszę.....werble....przedstawiam MENU tej kolacji na 12 osób....:szydera: 

 

  • Miska mieszanki sałat z rukolą, odrobiną smażonego na chrupko bekonu, winogronek odrobina i ocet...
  • Miska makaronu wstążek, sos cytrynowy z wody po omułkach....
  • I NIC WIĘCEJ.....

 

Dopchałam się ciastami....:szydera:

 

 

 

:kopara:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Afryka napisał:

Ja...ja...pier...to się chłop narobił , nie dziwota ,że obsuwa była .:szydera:

Jak bym takie cóś mojej Pdp zapodała, to zapytałaby czy nam czasem lodówki nie podprowadzili ,o histerii i rzewnym płaczu nie wspomnę .

A tak w ogóle,to coś mi mówiło,że z tej całej szykownej kolacji,to jedno wielkie gówno będzie ....a tak na marginesie ,wypiekanie tortów też masz w kontrakcie !? :haha:

ona zeby cos zjesc musi ciasto upiec...:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Mam przerwę....:haha: Jeszcze półtorej godziny...:oklaski: A na 19-tą proszona kolacja do Jaśniepaństwa....:oklaski: Na wewnętrznym dziedzińcu zamkowym się odbędzie...:szydera: A ja turniury zabyłam...:haha: Jak żyć bez tego ważnego dodatku kobiecej gareroby? :szydera: Jak żyć i szyku zadawać? :haha:Pojemy dzisiaj, oj pojemy...chyba....:oklaski:

@Mirelka1965 nie zapomnij popuscic gorsetu przed jedzeniem:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Żeby była jasność , mnie nie chodzi o eutanazję ,tylko o procedury medyczne ,podtrzymujące życie na siłę . Wiem,że takie oświadczenie woli obowiązuje w Niemczech .

@Afrykaa cz w PL tez funkcjonuje takie oswiadczenie?

PS Wlasnie corka PDP wybiera sie z matka do notariusza(zdaje sie, ze on przyjdzie tutaj)aby spisac takie oswiadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z grafowej kolacji...:cześć2: Powiem tak..................................DOBRZE, ŻE UPIEKŁAM CIASTO I ZROBIŁAM TORT...:haha: Ja pierdziu...mało z głodu nie umarłam...:haha: Nie dość, że spóźnienie było koło godziny, bo syn jeszcze nie ugotował, to chciano nas, opiekunki, wrobić w szykowanie stołu...:haha: Ale my twarde jesteśmy....:szydera: No i rodzina nakryła sama...:szydera: A teraz uwaga...orkiestra tusz proszę.....werble....przedstawiam MENU tej kolacji na 12 osób....:szydera: 

 

  • Miska mieszanki sałat z rukolą, odrobiną smażonego na chrupko bekonu, winogronek odrobina i ocet...
  • Miska makaronu wstążek, sos cytrynowy z wody po omułkach....
  • I NIC WIĘCEJ.....

 

Dopchałam się ciastami....:szydera:

 

 

@Mirelka1965 biedaku, ,glodem wezma cie.

I na przyszlosc nie rob im zadnego ciasta.

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Afrykaa cz w PL tez funkcjonuje takie oswiadczenie?

PS Wlasnie corka PDP wybiera sie z matka do notariusza(zdaje sie, ze on przyjdzie tutaj)aby spisac takie oswiadczenie.

tak bylo u mojego pdp wczesniej..w domu byl notariusz sporzadzili to cos pdp i juz

mysle ze funkcjonuje cos takiego i u nas ....ale glowy nie dam...jesr mi potrzebna:cześć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Afryka napisał:

Żeby była jasność , mnie nie chodzi o eutanazję ,tylko o procedury medyczne ,podtrzymujące życie na siłę . Wiem,że takie oświadczenie woli obowiązuje w Niemczech .

tzn ja ci powiem ta...jezeli takowego nie ma...zrobia wszystko zeby utrzymac przy zyciu pierwsze 24 godziny po wypadku..to zadanie oddzialow ratunkowych w niemczech a potem pacjencie martw sie sam...jezeli masz papier...sprawa wyglada prosto..przyjada zaloza ekektrody i beda czekac...napisza i teat skonczony

tu eutanazja bylaby idealnym rozwiazaniem...ale no wlasnie...nie dojrzal  szogun....chociaz o tym rozmwialismy ....wie rozumie ale ...nie zabierze jej w tamte kraje...moglaby nie przezyc...po cichu powiedzialabym...a moze i byloby lepiej

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj luzna dyskusja z dzieczeciem uswiadomila mi ze...moi kochani ....zazdrosc i taka swoista zawisc jest jednak zawodowa przywara opiekunek...te slogany ze musimy sie trzymac razem, ze jedziemy na jednym wozku...to bajki ktore odlozyc miedzy ksiazki mozna...smutne ale aktualnie jak dla mnie prawdziwe..nie bede w szczegoly sie wdawac ale...no coz...

wiecie jak nie wiesz o co biega to zawsze chodzi o....? dopowiecie sobie sami 

odsylacz...?*....firma...i zamknelam temat

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się do hoboczka z kawusią...:oklaski: Szlugaska zajarałam...rześkim powietrzem pooddychałam...klepanka doczytałam...:oklaski: I mogę z czystym sumieniem się przywitać...:oklaski: A że chytra nie jestem, to dzielę się z wami moim dobrym humorem, dobrym nastrojem, pozytywnym nastawieniem ...:cmok:Zatem....witajcie kochani w ten niedzielny poranek...i ...2142151261_dziedobryniedzielamysz.gif.e75a29dbae3983ec14ebb93813c689e7.gif ....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dokulałam się do hoboczka z kawusią...:oklaski: Szlugaska zajarałam...rześkim powietrzem pooddychałam...klepanka doczytałam...:oklaski: I mogę z czystym sumieniem się przywitać...:oklaski: A że chytra nie jestem, to dzielę się z wami moim dobrym humorem, dobrym nastrojem, pozytywnym nastawieniem ...:cmok:Zatem....witajcie kochani w ten niedzielny poranek...i ...2142151261_dziedobryniedzielamysz.gif.e75a29dbae3983ec14ebb93813c689e7.gif ....:oklaski:

jak brzusio po wczorajszym obzarstwie??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...