Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

To nie to samo, co czytane romansów z wyższych sfer...:szydera:

Byłam też u grafów ,co prawda zamek to nie był ,tylko wielgaśne domiszcze ,ale taka kolacja by tam nie przeszła :szydera:....ale tam " spadkobierca fortuny" ,to był w latach młodości szaławiła i utracjusz .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Byłam też u grafów ,co prawda zamek to nie był ,tylko wielgaśne domiszcze ,ale taka kolacja by tam nie przeszła :szydera:....ale tam " spadkobierca fortuny" ,to był w latach młodości szaławiła i utracjusz .:haha:

A tutaj młodsza Jaśniepani jest nie-teges...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No se pomyślałam , że szczęściara posunięta ......w latach  .

Ja już wiem o jakim posunięciu Ty myślałaś :haha:a przez lata to może jej się coś trefiło :haha:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ojejciu .....ależ Ty dociekliwa jesteś :haha:

Tak tylko sobie pomyślałam może @Mirelka1965 jak już to jedzenie przetrawi i po uczcie wypocznie to nam to dokładniej wyjaśni o co z tym posunięciem chodzi :haha:

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Z Twoich wpisów wynika,że masz Pdp w stanie wegetatywnym i chyba jak dobrze zrozumiałam,tak jest już od sześciu lat .Poza   tym,że podziwiam,że dajesz radę,a nawet Cię "kręci "taka praca, to zaczęłam się zastanawiać czy chciałabym tak " żyć" ...i chyba nie ... oświadczenie woli ,o nie podtrzymywaniu takiego "życia" ,czy.obowiązuję u nas w kraju? 

oboje maja tzw oswiadczenie o nie podtrzymywaniu sztucznie przy zyciu..ale nie ja zadecydowalam tylko szogun..pytasz..nie ja nie chcialabym takiego stanu ...tylko wg szoguna co innego czynnosci zyciowe odruchy np oddech bicie serca a co innego zglebnik....nie bede go oceniac...swoje przerobil..widac to po nim...i nie wie jak dlugo jeszcze..po ktoryms  z kolei udarze dostal zone do domu w takim stanie..martw sie czlowieku sam...i daje rade...

czy mnie to kreci? afryko dzika...moge miec demencje, albo jej kuzyna moge siedziec  krzyzowki rozwiazywac albo wozic pdp na spotkania...jezeli jeszcze golwa ok to da sie sie ale ciocia d i wujek a nie dla mnie...mialam i dam rade w takich przypadkach ale mam dziury w glowie po pracy z takim pdp...mam ze tak sie wyraze takie zaciecie w tym kierunku lezacy, palitywna. wegetatywny...to mi daje satysfakcje..nie ujmuje opiekunom ktorzy czuja sie silach ukladac puzle albo kroic kanapeczki w kosteczki...ale to zupelnie inny rodziaj..kto wie czy nie ciezszy wagowo jako zlecenie..i szacun pelen..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...