Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednym słowem .....naciągnęłaś jaśniepaństwo na wydatek ....Przecież w marketach są takie pyszne babki : marmurkowe ...cytrynowe ...a nawet czekoladowe za 0,iles tam do 1 euro z centami ....Rozpuścisz fortunę jaśniepaństwa jak tak nadal postępować będziesz ....rozpustnico jedna :haha:

:dobrze: plus zużycie prądu ,wody oraz środków czystości  .

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie...ja, po prostu, lubię jeść smaczne ciasta...:szydera: A w planie był zakup jakiegoś ścierwa z marketu...:haha:

To jutro masz jak Basiunii," zimna kuchnia" z tortem w tle .:szydera:

A u mnie dzisiaj ,na normalnej kolacji bez " szykan" było :

Pasta rybna zrobiona przeze mnie z sardynek qwarka

Wędliny typu szynka szwarcwaldzka , polędwica łososiowa ,salami i jakaś mielonka

Deska serów różnych 

Micha pomidorków koktajlowych z cebulką , pokrojone rzodkiewki 

Dwa rodzaje pieczywa ...o pasztetowej i ichniejszej kaszance ,to nawet nie wspomnę,bo to stały element stołu...no Pdp lubi :haha:....i to dla dwojga biesiadników .:szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Może nie po królewsku, ale jem ze smakiem i przyjemnością...ni i wiem, co jem...:szydera:

No nie dziwię się bo na tak wystawnej uczcie to do tego jedzenia chyba byś się nie dopchała:szydera: dobrze ,że sama sobie coś upiekłaś :szydera:

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

To jutro masz jak Basiunii," zimna kuchnia" z tortem w tle .:szydera:

A u mnie dzisiaj ,na normalnej kolacji bez " szykan" było :

Pasta rybna zrobiona przeze mnie z sardynek qwarka

Wędliny typu szynka szwarcwaldzka , polędwica łososiowa ,salami i jakaś mielonka

Deska serów różnych 

Micha pomidorków koktajlowych z cebulką , pokrojone rzodkiewki 

Dwa rodzaje pieczywa ...o pasztetowej i ichniejszej kaszance ,to nawet nie wspomnę,bo to stały element stołu...no Pdp lubi :haha:....i to dla dwojga biesiadników .:szydera:

 

Wypasik.....:szydera: Chociaż muszę powiedzieć, że nawet się cieszę, że na tej grafowskiej diecie schudnę trochę...:haha: A tak na serio...w każdy inny dzień jemy co chcemy i ile chcemy...ale ta "kolacja" to jakaś farsa...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

No patrz pani ....to trza mieć tupet, żeby to osobiście pod dziób podstawiać.:szydera:

Nie o to chodziło...toć ćwoki zaproszone mogłyby sobie nie poradzić z serwowaniem, tfu...za dużo bekoniku i winogron nałożyć i dla reszty gości by zabrakło...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No co ty...do czego się tu dopychać? :szok: Serwowane na talerze było...osobiście przez sprawcę, tfu...kucharza...:szydera:

Wiesz jak ten sprawca znaczy się kucharz się narobił ?:szydera: i jeszcze obsługiwać tą całą świtę musiał a Ty jeszcze nie zadowolona jesteś .Za grosz wdzięczności za królewską łaską znaczy się ucztę :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, INEZ napisał:

Wiesz jak ten sprawca znaczy się kucharz się narobił ?:szydera: i jeszcze obsługiwać tą całą świtę musiał a Ty jeszcze nie zadowolona jesteś .Za grosz wdzięczności za królewską łaską znaczy się ucztę :szydera:

Nie niewdzięczna...niezwyczajna jestem tych heraldycznych obyczajów...:haha: Wcześniej nie dane mi było poznać savoir vivre'u na grafowym dworze...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wypasik.....:szydera: Chociaż muszę powiedzieć, że nawet się cieszę, że na tej grafowskiej diecie schudnę trochę...:haha: A tak na serio...w każdy inny dzień jemy co chcemy i ile chcemy...ale ta "kolacja" to jakaś farsa...:szydera:

:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...