Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Afryka napisał:

Z Twoich wpisów wynika,że masz Pdp w stanie wegetatywnym i chyba jak dobrze zrozumiałam,tak jest już od sześciu lat .Poza   tym,że podziwiam,że dajesz radę,a nawet Cię "kręci "taka praca, to zaczęłam się zastanawiać czy chciałabym tak " żyć" ...i chyba nie ... oświadczenie woli ,o nie podtrzymywaniu takiego "życia" ,czy.obowiązuję u nas w kraju? 

Szwajcaria na pewno a Holandia to pewności nie ma trzeba by było chyba obywatelstwo tam mieć .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

Hm sama nie wiem ale dla własnego bezpieczeństwa zawsze zostawiam mojemu zmiennikowi idealny ład i porządek na zleceniu co by mnie potem w internecie nie opisał :$:smutek: chociaż i tak może opisać ale w samych pozytywach:hura:

Optymistka:szydera:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Szwajcaria na pewno a Holandia to pewności nie ma trzeba by było chyba obywatelstwo tam mieć .

Żeby była jasność , mnie nie chodzi o eutanazję ,tylko o procedury medyczne ,podtrzymujące życie na siłę . Wiem,że takie oświadczenie woli obowiązuje w Niemczech .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Żeby była jasność , mnie nie chodzi o eutanazję ,tylko o procedury medyczne ,podtrzymujące życie na siłę . Wiem,że takie oświadczenie woli obowiązuje w Niemczech .

U nas też możesz złożyć,żeby Cię nie reanimowali jak serce się zatrzyma .Jak już odratują to nic nie można zrobić żyjesz aż umrzesz w obojętnie jakim stanie jesteś i czy tego chcesz czy nie .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z grafowej kolacji...:cześć2: Powiem tak..................................DOBRZE, ŻE UPIEKŁAM CIASTO I ZROBIŁAM TORT...:haha: Ja pierdziu...mało z głodu nie umarłam...:haha: Nie dość, że spóźnienie było koło godziny, bo syn jeszcze nie ugotował, to chciano nas, opiekunki, wrobić w szykowanie stołu...:haha: Ale my twarde jesteśmy....:szydera: No i rodzina nakryła sama...:szydera: A teraz uwaga...orkiestra tusz proszę.....werble....przedstawiam MENU tej kolacji na 12 osób....:szydera: 

 

  • Miska mieszanki sałat z rukolą, odrobiną smażonego na chrupko bekonu, winogronek odrobina i ocet...
  • Miska makaronu wstążek, sos cytrynowy z wody po omułkach....
  • I NIC WIĘCEJ.....

 

Dopchałam się ciastami....:szydera:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z grafowej kolacji...:cześć2: Powiem tak..................................DOBRZE, ŻE UPIEKŁAM CIASTO I ZROBIŁAM TORT...:haha: Ja pierdziu...mało z głodu nie umarłam...:haha: Nie dość, że spóźnienie było koło godziny, bo syn jeszcze nie ugotował, to chciano nas, opiekunki, wrobić w szykowanie stołu...:haha: Ale my twarde jesteśmy....:szydera: No i rodzina nakryła sama...:szydera: A teraz uwaga...orkiestra tusz proszę.....werble....przedstawiam MENU tej kolacji na 12 osób....:szydera: 

 

  • Miska mieszanki sałat z rukolą, odrobiną smażonego na chrupko bekonu, winogronek odrobina i ocet...
  • Miska makaronu wstążek, sos cytrynowy z wody po omułkach....
  • I NIC WIĘCEJ.....

 

Dopchałam się ciastami....:szydera:

 

 

 

Ja...ja...pier...to się chłop narobił , nie dziwota ,że obsuwa była .:szydera:

Jak bym takie cóś mojej Pdp zapodała, to zapytałaby czy nam czasem lodówki nie podprowadzili ,o histerii i rzewnym płaczu nie wspomnę .

A tak w ogóle,to coś mi mówiło,że z tej całej szykownej kolacji,to jedno wielkie gówno będzie ....a tak na marginesie ,wypiekanie tortów też masz w kontrakcie !? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z grafowej kolacji...:cześć2: Powiem tak..................................DOBRZE, ŻE UPIEKŁAM CIASTO I ZROBIŁAM TORT...:haha: Ja pierdziu...mało z głodu nie umarłam...:haha: Nie dość, że spóźnienie było koło godziny, bo syn jeszcze nie ugotował, to chciano nas, opiekunki, wrobić w szykowanie stołu...:haha: Ale my twarde jesteśmy....:szydera: No i rodzina nakryła sama...:szydera: A teraz uwaga...orkiestra tusz proszę.....werble....przedstawiam MENU tej kolacji na 12 osób....:szydera: 

 

  • Miska mieszanki sałat z rukolą, odrobiną smażonego na chrupko bekonu, winogronek odrobina i ocet...
  • Miska makaronu wstążek, sos cytrynowy z wody po omułkach....
  • I NIC WIĘCEJ.....

 

Dopchałam się ciastami....:szydera:

 

 

 

:rozpacz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Ja...ja...pier...to się chłop narobił , nie dziwota ,że obsuwa była .:szydera:

Jak bym takie cóś mojej Pdp zapodała, to zapytałaby czy nam czasem lodówki nie podprowadzili ,o histerii i rzewnym płaczu nie wspomnę .

A tak w ogóle,to coś mi mówiło,że z tej całej szykownej kolacji,to jedno wielkie gówno będzie ....a tak na marginesie ,wypiekanie tortów też masz w kontrakcie !? :haha:

Nie...ja, po prostu, lubię jeść smaczne ciasta...:szydera: A w planie był zakup jakiegoś ścierwa z marketu...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Nie...ja, po prostu, lubię jeść smaczne ciasta...:szydera: A w planie był zakup jakiegoś ścierwa z marketu...:haha:

Jednym słowem .....naciągnęłaś jaśniepaństwo na wydatek ....Przecież w marketach są takie pyszne babki : marmurkowe ...cytrynowe ...a nawet czekoladowe za 0,iles tam do 1 euro z centami ....Rozpuścisz fortunę jaśniepaństwa jak tak nadal postępować będziesz ....rozpustnico jedna :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Wróciłam z grafowej kolacji...:cześć2: Powiem tak..................................DOBRZE, ŻE UPIEKŁAM CIASTO I ZROBIŁAM TORT...:haha: Ja pierdziu...mało z głodu nie umarłam...:haha: Nie dość, że spóźnienie było koło godziny, bo syn jeszcze nie ugotował, to chciano nas, opiekunki, wrobić w szykowanie stołu...:haha: Ale my twarde jesteśmy....:szydera: No i rodzina nakryła sama...:szydera: A teraz uwaga...orkiestra tusz proszę.....werble....przedstawiam MENU tej kolacji na 12 osób....:szydera: 

 

  • Miska mieszanki sałat z rukolą, odrobiną smażonego na chrupko bekonu, winogronek odrobina i ocet...
  • Miska makaronu wstążek, sos cytrynowy z wody po omułkach....
  • I NIC WIĘCEJ.....

 

Dopchałam się ciastami....:szydera:

 

 

 

słowem...zaliczyłaś wystawną kolację :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednym słowem .....naciągnęłaś jaśniepaństwo na wydatek ....Przecież w marketach są takie pyszne babki : marmurkowe ...cytrynowe ...a nawet czekoladowe za 0,iles tam do 1 euro z centami ....Rozpuścisz fortunę jaśniepaństwa jak tak nadal postępować będziesz ....rozpustnico jedna :haha:

Luksus kosztuje, moja droga....:szydera: Jaka opiekunka takie ciasta...najwyższa półka...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...