Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

poszlo moje dziewcze okolice poznac odrobine...niech korzysta poki sie da bo po moim wyjezdzie czas pracy inaczej bedzie rozlozony...

upal babce daje sie dzisiaj we znaki...lezy w piesze okryta lekutko cieniutkim szalem...nie mam serca ubierac jej t-schirt-u...mimo klimy 28 stopni....zmeczona na twarzy widac, ze ma dosyc...chyba trzeba ja bedzie wieczorem na boku ostro polozyc zeby mogla sliny sie pozbyc...damy rade...w koncu fachowa pomoc przybyla wczoraj

a serio

na pozytyw..bo jako jedyna dziewczyna nie boi sie..nie boi sie lezacego paliatywnego...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, INEZ napisał:

Co Wam znów nie pasuje ? ja tam znam wszystkie języki świata a z tego to najsłabiej niemiecki więc jak @1bozka coś po hiszpańsku czy po włosku (sorry podobne są do siebie ) do nas zagadała to żle ???:szok:

Bardzo dobrze, że zagadała i bardzo dobrze napisałaś . Mam dość pogody,remontu,urlopu i wielu innych rzeczy . Teraz leżę do góry brzuchem i odpoczywam . Nie wiem tylko jak długo to potrwa, może dwa a może trzy dni  . Nie zrażam się jednak , każdy dzień jest mój .

:love:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, INEZ napisał:

Byłam już w czasie mojego wolnego  :hura:dziadek grabił i zbierał liście na tej łączce a my :szept:.Przynajmniej dziadek nie uciekał a jego opiekun miał spokój .Pomogłam ,pomogłam :$:d

No dobrze,dobrze :) pomogłaś i to Ci się chwali:cmok:.Ale przestań wreszcie być taka tajemnicza:przekleństwa:.Gadaj tu zaraz jak na spowiedzi,opiekun fajny czy fajny inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Joy napisał:

No dobrze,dobrze :) pomogłaś i to Ci się chwali:cmok:.Ale przestań wreszcie być taka tajemnicza:przekleństwa:.Gadaj tu zaraz jak na spowiedzi,opiekun fajny czy fajny inaczej?

Fajny :haha:I  uchylę rąbka spódnicy znaczy się tajemnicy zna forum opiekunka radzi ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

poszlo moje dziewcze okolice poznac odrobine...niech korzysta poki sie da bo po moim wyjezdzie czas pracy inaczej bedzie rozlozony...

upal babce daje sie dzisiaj we znaki...lezy w piesze okryta lekutko cieniutkim szalem...nie mam serca ubierac jej t-schirt-u...mimo klimy 28 stopni....zmeczona na twarzy widac, ze ma dosyc...chyba trzeba ja bedzie wieczorem na boku ostro polozyc zeby mogla sliny sie pozbyc...damy rade...w koncu fachowa pomoc przybyla wczoraj

a serio

na pozytyw..bo jako jedyna dziewczyna nie boi sie..nie boi sie lezacego paliatywnego...

Z Twoich wpisów wynika,że masz Pdp w stanie wegetatywnym i chyba jak dobrze zrozumiałam,tak jest już od sześciu lat .Poza   tym,że podziwiam,że dajesz radę,a nawet Cię "kręci "taka praca, to zaczęłam się zastanawiać czy chciałabym tak " żyć" ...i chyba nie ... oświadczenie woli ,o nie podtrzymywaniu takiego "życia" ,czy.obowiązuję u nas w kraju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Duża,duża tylko tych rozmawiających malutko.Reszta to leniuszki-czytacze :haha:

Hm sama nie wiem ale dla własnego bezpieczeństwa zawsze zostawiam mojemu zmiennikowi idealny ład i porządek na zleceniu co by mnie potem w internecie nie opisał :$:smutek: chociaż i tak może opisać ale w samych pozytywach:hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...